1. Ana Sayfa
  2. Aygıt Sürücüleri

Logitech Mouse Driver Windows 10 indir

Bu makalede, bu sorunları gidermeniz için size bazı yollar sunacağız ve Logitech mouse driver sürücüsünü Windows 10,8 ve 7'ye indirmenize yardımcı olacağız.

Logitech Mouse Driver Windows 10 indir
0

Logitech cihazlarının yüksek performansları ve verimlilikleri nedeniyle en iyi bilgisayar aksesuarlarından biri olarak görüldüğünü kimse inkar edemez. Ancak bazen bazı teknik sorunlar nedeniyle çalışmaz. Bunun arkasında, logitech mouse driver sürücüsünün eski olması, cihazla uyumsuz olması veya bağlantısının olmaması gibi birçok olasılık olabilir. En yaygın mouse driver güncelleme yöntemlerinden biri olan sürücü güncelleme programı kullanmaktır.

Windows 10’da Logitech Mouse Sürücüsünü İndirin ve Güncelleyin

Windows güncellemesini kullanın

Logitech sürücünüzü Windows 10 için windows güncelleme yöntemini kullanarak güncelleyebilirsiniz. Bu, doğru mouse sürücüsünü bulmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla, Logitech sürücüsünün cihazla uyumsuzluğu konusunda endişelenmenize gerek yok. Pencere güncelleme yöntemini uygulamak için şu adımları izleyin: –

  • Arama çubuğuna tıklayın ve güncelleme ve güvenlik yazın.
  • Şimdi, üzerine tıklayın ve pencere güncelleme seçeneğini bulacaksınız. Lütfen seçin ve güncellemeyi kontrol et düğmesine tıklayın. Bu seçeneği seçtikten sonra, uyumlu Logitech sürücüsü otomatik olarak cihazınıza indirilmeye başlayacaktır.

Resmi web sitesi aracılığıyla

Logitech mouse driver sürücüsünü resmi web sitesinden de indirebilirsiniz. Bu yöntemi yalnızca Logitech fare sürücüsünü aygıt yöneticisi aracılığıyla güncelleyemediğinizde kullanmalısınız. Resmi web sitesi, Logitech fare sürücüsünü en son sürümde indirmenize ve manuel olarak yüklemenize izin verir.

Logitech mouse sürücüsü Combo MK 270’in indirilmesine bir örnek verelim.

  • Resmi web sitesini açın ve indirme seçeneğini seçin. İndirme seçeneği, sürücüyü, bellenimi ve manuel dosyayı indirmenize olanak tanır.
  • Artık arama çubuğunda kablosuz combo MK270 sürücülerini aramanız ve enter düğmesine basmanız gerekir. Ekranda bir sürücü indirme bağlantısı görünecektir.
  • Logitech fare sürücüsünü indirmeye başlamak için indirmeler düğmesine daha fazla tıklama tıklayın. Logitech fare sürücüsü hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, ayrıntı seçeneklerine tıklayın. Bu bölümde yazılım sürümü, yayınlanma tarihi, dosya boyutu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere değerli bilgiler olacaktır.
  • İndirme prosedürünü tamamladığınızda, Logitech fare sürücüsünün kurulum sürecini başlatmak için dosyaya çift tıklamanız gerekir. Logitech fare sürücüsünü yüklemek kolay olduğundan ve yüklemek için yönergeler sağladığından, sürücünün kurulum süreci hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu kılavuzda verilen adımları takip ederek sisteminize kurabilirsiniz.

Cihaz yöneticisini kullanarak

Genel olarak bu yol, Logitech mouse driver sürücüsünü güncellemenin en kolay yollarından biri olarak kabul edilir. Ancak tüm sürücüleri bu yöntemle güncelleyemeyeceğiniz gibi bazı sınırlamalar vardır. Makalemizin bu bölümü, aygıt yöneticisini kullanarak Logitech fare sürücüsünü güncellemeniz için bazı adımlar sağlayacaktır. Öyleyse başlayalım.

  • Bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisi‘ni açmak için arama çubuğunuzda aygıt yöneticisini arayın.
  • Ekranın sol tarafında çeşitli kategorileri içeren bir tip ağacı olacaktır. Genişletmek için üzerine tıklayın. Mevcut seçeneklerden fareleri ve başka bir işaretleme aygıtını seçin.
  • Şimdi, sisteminiz için uygun bir Logitech mouse sürücüsü aramanız gerekiyor.
  • Sürücüyü güncellemek için üzerine sağ tıklayın.

Bu şekilde, pencereler sisteminiz için uyumlu Logitech fare sürücüsünü bulur ve yükler. Bu, Logitech mouse sürücüsünün orijinal sürümüdür ve bu yöntemden maksimum getiri elde edersiniz.

Sonuç – Windows 10 için Logitech Mouse Driver İndirme

Milyonlarca insan mouse, klavye vb. Gibi çeşitli aygıtlar için Logitech sürücülerini kullanıyor. Ancak bazen bu sürücüler aygıtınızda düzgün çalışmayabilir. Bu nedenle, bu makalede, bu sorunu çözmek için size en erişilebilir ve uygulanabilir üç çözümü sunacağız. Sistem gereksinimlerinize bağlı olarak bunlardan herhangi birini deneyebilirsiniz. Bir yöntem işe yaramıyorsa, başka birini deneyin. Ancak verilen bu yöntemlerden birinin işe yarayacağından eminiz. Logitech sürücüleri konusunda size rehberlik etmek için 7 × 24 hazırız.

Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere İyi günler!

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap