1. Anasayfa
  2. iOS

Leawo iTransfer – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

Leawo iTransfer – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

Leawo iTransfer programı için ücretsiz 1 yıllık lisans key alabilirsiniz. Leawo iTransfer, Leawo Software tarafından geliştirilen bir iOS veri transfer yazılımıdır.

Bu yazılım, iPhone, iPad ve iPod kullanıcıları için iTunes’a alternatif bir yöntem sunar ve iOS cihazlarında bulunan müzik, videolar, fotoğraflar, uygulamalar ve diğer verileri bilgisayara veya başka bir iOS cihaza aktarmaya olanak tanır.

Leawo iTransfer, iTunes gibi, iOS cihazlarına müzik, video ve fotoğraf ekleme, silme veya düzenleme gibi işlemleri yapmak için kullanılabilir. Ancak, iTunes’un aksine, iTransfer aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilir ve dosyaları kopyalama, yapıştırma, silme ve sıralama gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir.

Ayrıca, Leawo iTransfer, iOS cihazlarınızın içindeki verileri kolayca görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlayan bir dosya yöneticisi gibi hareket eder. Bu özellik, iOS cihazlarınızın depolama alanında neler olduğunu görmek ve dosyaları kolayca yönetmek için son derece yararlıdır.

Leawo iTransfer, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve Windows ve Mac işletim sistemleri için kullanılabilir.

Leawo iTransfer 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

Aşağıdaki butondan promosyon eşantiyon sayfasına gidin. Adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi girin. Windows veya Mac için verilen butonları seçin ve “Get it Now” butonuna tıklayın.

Leawo iTransfer Promosyon Sayfasına Gidin

Desteklenen iOS Cihazları

iPhone: iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR.

Desteklenen Dosya Türleri

Müzik (MP3, M4A, M4R), Filmler (M4P, MOV), TV Şovları, Zil Sesleri (MP3, M4A, M4R), E-kitaplar (PDF, ePub), Fotoğraflar, Film Rulosu, Kişiler, Yer İmleri, Notlar ve Metin Mesajları, USB depolama alanı.

Leawo iTransfer Lisans Özellikleri

  • Kişisel bilgisayarınız için bir yıllık lisanstır.
  • Yeni sürümlere yükseltilebilir.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir