1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Korumalı PDF: Kilidini Açmak için En İyi 5 Ücretsiz PDF Yazılımı

Korumalı PDF: Kilidini Açmak için En İyi 5 Ücretsiz PDF Yazılımı

Korumalı PDF kilidini açmak isteyebileceğiniz oldukça yaygındır, böylece şifreyi girmek zorunda kalmadan dosyayı serbestçe kopyalayıp düzenleyebilirsiniz. Güvenli PDF’nin kilidini açmanın ücretsiz yollarını mı arıyorsunuz? Durum buysa, burada rahatlayabilirsiniz.

Bu makalede, çevrimiçi olarak korunan PDF dosyalarının kilidini açmak için en iyi beş güvenilir aracı vurguladık. Tüm bu ücretsiz web tabanlı hizmetler, PDF belgelerindeki parola korumasını doğrudan web tarayıcınızda hızla kaldırmanıza olanak tanır. Artık herhangi bir sorun yaşamadan PDF’den korumayı kaldırmayı tercih ettiğiniz dosyayı kontrol edebilir ve kullanabilirsiniz.

LightPDF

LightPDF , çevrimiçi PDF’nin kilidini açmak için en iyi ücretsiz araçlardan biridir. Yüklenecek korumalı PDF i seçin ve LightPDF, dosyanızdan korumayı kaldırmaya başlayacaktır. Web tabanlı bir hizmet olduğu için, bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemenize ve bu programa hem Windows hem de Mac’te erişmenize gerek yoktur.

Tüm normal web tarayıcıları desteklenir ve veri gizliliğiniz garanti edilir. Ayrıca, PDF belgelerinin kilidini açmanın yanı sıra çeşitli işlevler sunar. Bununla, PDF’yi Word, PowerPoint, PNG’ye dönüştürebilir ve birçok dosya formatından PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, birleştirme, bölme, metin ekleme, filigran, döndürme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok PDF düzenleme özelliği de sağlar.

SodaPDF

SodaPDF , çevrimiçi olarak PDF’den güvenliği açmak için başka bir çözümdür. Kilit açma özelliği ile korumalı PDF’yi tıklamalarda açabilirsiniz. Bilgisayardan veya Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama hizmetlerinden korumalı bir PDF dosyası yüklemeniz gerekir. Bundan sonra, varsa açık şifreyi girin ve uygulamanın belgeden kısıtlamaları kaldırmaya başlamasına izin verin.

Parola kilidi açıldıktan sonra, kilidi açılmış PDF’yi tarayıcıda görüntüleyebilir ve indirebilir veya korumasız PDF’yi almak için bir e-posta adresi girebilirsiniz. Ücretsiz bir PDF açıcı olmanın yanı sıra, SodaPDF tüm PDF dönüştürme ve düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamanıza sanal olarak yardımcı olabilir. PDF’yi Word, Excel, Metin, JPG vb. Formatlara dönüştürebilir, PDF oluşturabilir, düzenleyebilir ve imzalayabilir, PDF birleştirebilir ve bölebilirsiniz.

Sejda

Sejda ayrıca PDF dosyasının kilidini açmak için çok iyi bir ücretsiz web hizmetidir. Bu web sitesi sezgisel bir arayüze sahiptir, böylece görevinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde güvenliği kaldırmak için gerekirse PDF belgesini seçin ve açık parolayı girin. Aslında, Sejda yalnızca ücretsiz bir PDF soyunma temizleyici değildir.

PDF dönüştürmek, PDF düzenlemek ve hatta PDF oluşturmak için diğer sitelere dönmeniz gerekmeyen birçok işlev sunar. Sejda ile PDF’yi bölebilir, birleştirebilir, imzalayabilir, kırpabilir, sıkıştırabilir, koruyabilir ve PDF’yi Word, Excel, JPG ve daha fazlasına dönüştürebilirsiniz. Belirtilmesi gereken bir şey, Sejda’nın İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce vb. Dahil olmak üzere birden çok dili desteklemesidir.

FreeMyPDF

FreeMyPDF , PDF dosyanızın kilidini açmanız gerektiğinde deneyebileceğiniz başka bir ücretsiz çevrimiçi PDF kilit açma aracıdır . Bu web sitesinin iyi yanı, kilidini açmak için 400MB’ye kadar PDF yükleyebilmenizdir. Bu harika çünkü çoğu web sitesinde 25 MB sınır var. Bir PDF dosyasının kilidini açma işlemi de oldukça kolaydır.

Dosya Seç’e tıklayarak hedef PDF’yi yükleyin ve Yap! Kilit açma işlemini başlatmak için. Şu anda bu web sitesi yalnızca Kilit Açma işlevini sunmaktadır. Açık şifresi olan PDF’lerin kilidinin açılamayacağını unutmayın. Ancak gözden geçirilecek şifresi olmayan PDF’ler için FreeMyPDF, kopyalama ve yazdırma için bunların kilidini açmak için iyi bir seçim olabilir.

ThePDF

Önerilen son çözüm, ThePDF‘nin PDF kilit açma aracıdır . PDF’den koruma ve güvenliği kaldırmanın yolu da oldukça basittir: Bilgisayarınızdan kilidini açmak istediğiniz PDF belgesini seçmek için seç düğmesine tıklayın ve ardından yüklenen PDF’den güvenlik ayarlarını kaldırmak için Kilidi Aç düğmesine tıklayın. Tamamlandığında, ücretsiz kopyayı kaydetmek için İndir düğmesine tıklayabilirsiniz. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, ThePDF PDF unlocker’ın PDF’yi yüklemek için daha fazla zamana ihtiyacı vardır ve dosya uzunluğu kısıtlaması sınırlıdır. Bu nedenle, bu çözüm yalnızca daha küçük boyutlu ve daha az sayfalı PDF için kullanılabilir. PDF’den güvenliğin kilidini açmanın yanı sıra, bu web hizmeti aynı zamanda diğerleri gibi PDF dönüştürmenize, PDF oluşturmanıza, PDF birleştirmenize, PDF’yi bölmenize yarar.

Sonuç

Yukarıda tartıştığımız beş çözümün tümü, PDF dosyalarından korumayı düzgün bir şekilde açmanıza yardımcı olacaktır. Ve hepsi, PDF belgelerini düzenlemek ve dönüştürmek için harika araçlar olabilir. Görevinizi herhangi bir ücret ödemeden bitirmek için önerilen PDF kilit açıcılarından herhangi birini oturabilir ve kullanabilirsiniz. Düzenleme için güvenli bir PDF’nin kilidini açmak için başka yöntemler biliyor musunuz? Daha iyi bir çözüm biliyorsanız, aşağıdaki yorumlar yoluyla bizimle paylaşın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Teşekkürler hocam işimi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir