İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

KMPlayer Plus v32.09.081 Mod APK indir

KMPlayer Plus v32.09.081 Mod APK indir
0

Telefonunuzda çok video izliyor musunuz? KMPlayer Mod APK Pro’yu hemen indirin, böylece videoları en iyi kalitede özgürce izleyebilirsiniz. Şimdi birçok harika özelliğin keyfini çıkarın.

KMPlayer APK Bilgisi

Uygulama Adı KMPlayer
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 4.4+
Son sürüm 32.09.081
Boyut 197.25 Mb
MOD Profesyonel kilidi açıldı
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici PANDORA.TV
Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.kmplayer

KMPlayer Mod APK – Video Oynatıcı

Bugün keyfini çıkarmakta ve indirmekte özgür olduğunuz birçok uygulama var. Çok fazla video olduğu için şu anda telefonunuzda da birçok video izleyebilirsiniz. Telefonunuza sürekli olarak film, şov ve diğer videoları indiriyorsanız, bir video oynatıcıya ihtiyacınız olacaktır.

Bir video oynatıcı ile bugün telefonunuzda depolanan herhangi bir videoyu izleyebilirsiniz. KMPlayer‘ı şimdi yükleyin ve birçok eğlenceli özelliği ücretsiz edinin!

KMPlayer VIP mod apk
KMPlayer’in VIP özelliklerini deneyin.

Bu uygulama Pandora.TV’den, telefonunuzda kayıtlı herhangi bir videoyu izlemenizi sağlar. Bir film, şov, sosyal medya videosu veya telefonunuzla çektiğiniz bir video olsun, hepsini burada görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama, videoları istediğiniz konumda oynatabilmeniz için yer imlerine eklemenizi sağlar.

Ayrıca 8K videoları oynatabildiği için yüksek çözünürlüklü oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz! Ayrıca yakınlaştırabilir, renkleri ayarlayabilir, bölümleri tekrarlayabilir, videoyu ters çevirebilir, hızlı düğmeler ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Tüm Videoları Oynatın

İnternette her yerde izleyebileceğiniz gibi, şu anda birçok video türünün keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet, sayısız video izlemek için erişebileceğiniz her türlü web sitesine ve uygulamaya sahiptir. Bugün YouTube, Facebook, TikTok ve daha pek çok web sitesi var.

Ayrıca bu videoları cihazlarınıza indirebilir ve istediğiniz zaman çevrimdışı olarak özgürce izleyebilirsiniz. Ayrıca, artık telefonunuzla videolar çekebilir, böylece onları düzenleyebilir ve sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

KMPlayer Yer işareti
İstediğiniz herhangi bir noktada yer işareti ekleyebilirsiniz.

Ancak telefonunuzda kayıtlı videoları görüntüleyebilmeniz için önce KMPlayer’ı indirmeniz gerekiyor! Bu uygulama ile, telefonunuzdaki şovlar, filmler, memler, sosyal medya videoları ve daha fazlası gibi hemen hemen her videoyu görüntüleyebilirsiniz.

Bu videoların keyfini HD, 4K, 8K ve hatta Full HD gibi çeşitli çözünürlüklerde özgürce çıkarabilirsiniz. Ayrıca rengi, parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama ile diğer eğlenceli araçların keyfini çıkarmakta özgürsünüz.

Bu uygulama yakınlaştırma, videoları ters çevirme, hızı kontrol etme ve daha pek çok şey yapabilir.

KMPlayer Öne Çıkan Özellikler

Tüm video ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir video oynatıcı uygulaması arıyorsanız, bugün KMPlayer’ı deneyin.

Eksiksiz video oynatıcı

Telefonlarımız, özellikle de en üst düzeydeyse, birçok gelişmiş şey yapabilir. Ancak olmasa bile KMPlayer’ı indirirseniz video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile bugün pek çok mükemmel aracın keyfini çıkarabilirsiniz.

KMPlayer Mod APK Chromecast
Videoları, filmleri, müzik videolarını ve daha fazlasını TV’nizde yayınlayın!

Bugün telefonunuza indirip izleyebileceğiniz birçok video uygulamaı var. KMPlayer ile herhangi bir videoyu 8K’da bile mümkün olan en yüksek kalitede izleyebilirsiniz! Ayrıca videonun renklerini de ayarlayarak kolayca izleyebilirsiniz.

Ayrıca, yakınlaştırabilir, herhangi bir bölümü tekrarlayabilir, videoyu ters çevirebilir, hızlı düğmeleri ayarlayabilir ve açılır oynatma özelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Artık telefonunuzda tonlarca video izleyebileceğiniz için burada yapılacak çok şey var.

Yüksek kalite ve renk ayarı

KMPlayer ile yüksek video çözünürlüklerinin keyfini çıkarabilirsiniz! Videoları HD, 4K, 8K, UHD ve Full HD olarak oynatabilirsiniz! Şu anda telefonunuzda en iyi kalitede en iyi videoların keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

Ayrıca, rengi istediğiniz gibi serbestçe ayarlayabilirsiniz. Ton, doygunluk, gama, parlaklık, kontrast ve çok daha fazlası gibi ince ayrıntıları ayarlamakta özgürsünüz. Bu uygulama, videolarınızı mümkün olan en iyi kalitede izlemenizi sağlar.

Yakınlaştırın, ters çevirin, tekrarlayın

Bu uygulama ile, tüm görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için yakınlaştırabilirsiniz. Bu özellik ile videonun ölçeğini özgürce ayarlayabilirsiniz, böylece onu düzenlemek zorunda kalmazsınız.

Bölüm atamasından sonra videoyu tekrarlama özelliği de var. Ayrıca, videoyu tersine çevirebilir, böylece hemen şimdi istediğiniz gibi keyfini çıkarabilirsiniz! Burada kullanabileceğiniz o kadar çok araç var ki, uygulamanın ücretsiz olduğuna inanamayacaksınız!

Diğer araçlar

Bu uygulama ile hızlı düğmelerin, güzel kullanıcı arayüzünün, açılır pencerede oynatmanın ve daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz. Ses çıkışını tercihinize göre ayarlayabilmeniz için bir ekolayzır da vardır.

KMPlayer Plus APK - Mylist Listem
KMPlayer ile en sevdiğiniz videoları ve müzikleri MyList’e kaydedin.

Bunu, bas daha yüksek olacak şekilde yapabilirsiniz. Belirli videoları görüntülerken mükemmel olan hızı da kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile ayrıca altyazıları gerektiği gibi izleyebilir ve ayarlayabilirsiniz!

KMPlayer Plus Mod APK indir

Videoları rahatça izlemek istiyorsanız hemen KMPlayer’ı ücretsiz indirin!

KMPlayer Plus Mod APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap