1. Anasayfa
 2. Multimedya

Kinemaster Filigran Nasıl Kaldırılır?

Kinemaster Filigran Nasıl Kaldırılır?
0

Kinemaster, ihtiyacınız olan her şeye sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Ancak filigranı nasıl kaldıracağınızı merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz!

Yıllar geçtikçe video düzenleme uygulamaları giderek daha popüler hale geliyor. Her geçen gün daha fazla insanın içerik oluşturucu haline gelmesi şaşırtıcı değil. Videolar talep görmeye başladığından beri giderek daha fazla insan video düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duyuyor.

Kinemaster Mevcut en popüler video düzenleme uygulamalarından biridir. Kinemaster, bir video düzenleyici için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğu için harika bir düzenleme uygulamasıdır. Yalnızca Google Play Store’daki 100 milyondan fazla indirme ile, bu uygulamanın yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceği açık! Uygulama harika olsa da videolarınızdaki filigrandan kurtulmak için ödeme yapmanız gerekiyor. Ondan kurtulmak istiyorsanız, okumaya devam edin!

Kinemaster Nedir?

Sosyal medya sitelerini her zaman kişisel veya ticari amaçlarla kullanan insanlardan biriyseniz, muhtemelen video düzenleme uygulamalarına ihtiyacınız vardır. Elbette, bilgisayarlarda her zaman video düzenleme yazılımı kullanabilirsiniz. Ancak telefonunuzda yalnızca hızlı düzenlemelere ihtiyacınız varsa, bunun yerine video düzenleme uygulamalarını kullanmak mantıklıdır.

kinemaster filigran kaldırma

Kinemaster harika çünkü standart bir video düzenleme yazılımının sahip olduğu hemen hemen tüm özellikleri sunuyor. Kırpma, kesme ve parlatma gibi temel araçlara erişebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş efektler, metinler, çıkartmalar ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz! Kinemaster’da, çok sayıda video katmanını destekledikleri için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Bu, kaliteden ödün vermeden videoları düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Kinemaster’ın kullanabileceğiniz çok daha fazla özelliği var.

Ancak ücretsiz kullanıcılar için tek sorun, videolarınız için bir filigran olmasıdır. Bunu kaldırmak istiyorsanız, kilidini açmak ve diğer araçlara erişmek için premium sürüme ödeme yapabilirsiniz. Ancak çoğu insan için bu imkansızdır. Merak etmeyin, hiçbir şey ödemenize gerek yok. Bu kılavuzda size bunu nasıl yapacağınızı öğreteceğiz!

Kinemaster’da Filigran Nasıl Kaldırılır

Kinemaster için ödeme yapmak söz konusu değilse endişelenmeyin! Bunu atlamanın ve filigran olmadan yüksek kaliteli düzenlemelerin keyfini çıkarmanın bazı yolları vardır! Aşağıdaki adımları takip ediniz!

1. Adım

 1. Google Play Store’dan Kinemaster‘ı indirin
 2. Uygulamayı açın.
 3. Premium sürümü satın alın.
 4. Videolarınızı dışa aktardığınızda filigranlar otomatik olarak kaldırılacaktır!

 

2. Adım

 1. Lucky Patcher‘ı indirin ve yükleyin.
 2. Kinemaster’ı Google Play’den indirin.
 3. Google hesabınızın giriş yaptığından emin olun.
 4. Lucky Patcher’ı açın ve Kinemaster’a dokunun.
 5. Ardından yama açık menüsünü seçin ve en üstteki iki seçeneği işaretleyin ve ardından uygula’yı seçin.
 6. Bundan sonra Kinemaster’a gidin ve hesap ayarlarına gidin. Ardından, uygulama içi satın almayı seçin ve ardından satın al’a tıklayın.
 7. Satın al’a tıkladıktan sonra, bu öğeyi ücretsiz olarak satın almanızı isteyen bir açılır pencere görünecektir. Evet’i tıklamanız yeterlidir.
 8. İşte bu, artık ücretsiz Kinemaster premium’a sahipsiniz!

Son düşünceler

Kinemaster, birçok kullanışlı özelliğe sahip güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir