1. Anasayfa
 2. Yazılımlar

KeepSolid Passwarden – 6 Aylık Ücretsiz Lisans (Parola Yöneticisi)

KeepSolid Passwarden – 6 Aylık Ücretsiz Lisans (Parola Yöneticisi)
0

6 ay boyunca KeepSolid Passwarden için ücretsiz lisans. KeepSolid Password Manager, Windows, macOS, Android ve iOS çalıştıran bilgisayarlarda veya mobil cihazlarda parolalarınızı ve değerli bilgilerinizi güvende tutar.

KeepSolid Passwarden şifre yöneticisi, şifrelerinizi güvenli AES-256 ve EC p-384 algoritmalarıyla şifrelenmiş olarak güvenli bir şekilde saklar. Kişisel verileri, oturum açma bilgilerini, yazılım lisanslarını, kredi kartlarını, banka hesaplarını ve daha fazlasını kurcalamaya dayanıklı kasalarda güvenli bir şekilde paylaşın.

KeepSolid Passwarden, parolalarınızı ve verilerinizi korumayı kolaylaştırır. Geçiş işlevi, otomatik tamamlama tarayıcı parolaları gibi çeşitli kaynaklardan parolaları dışa aktarmanıza olanak tanır veya diğer parola yöneticileri ve bunları kasalarınıza aktarın.

Passwarden uygulamasından yalnızca bir ana şifre bilmeniz gerekir. KeepSolid Passwarden Password Manager gerisini halleder ve tek bir tıklama ile hesaplarınızda oturum açmanıza izin verir. Passwarden’ın yetenekleri, parola oluşturma ve saklamanın çok ötesine geçer. Ayrıca, herhangi bir önemli bilgi için güvenli bir depodur, sadece ihtiyacınız olanı ekleyin ve bilgisayarınızdaki, akıllı telefonunuzdaki veya tablet cihazınızdaki değerli veriler konusunda sakin olun.

6 Ay Boyunca Ücretsiz KeepSolid Passwarden Lisansı

 1. Buradan Kayıt sayfasını açın , e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek yeni bir KeepSolid Kimliği oluşturun veya kişisel hesabınızda mevcut bir hesapla oturum açın.
 2. hesabınıza giriş yapın ardından aşağıda size verdiğimiz kodu ” Redeem a Code ” bölümüne girin.
 3. KeepSolid Passwarden’ı indirin ve bilgisayarınıza, dizüstü bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kurun:
 4. Hesabınızdan e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek programı kaydedin. Tüm yıl boyunca ücretsiz bir şifre yöneticisi kullanın.
Kupon Kodu için buraya tıkla

PASSWRDENCOUPON

Windows (Microsoft Store)

macOS (App Store)

Android (APK-Dosyası)

iOS (App Store)

(Chrome Web Store)

İşletim sistemleri ve tarayıcılar için desteklenen sürümler : Windows 10 (Microsoft Store gereklidir) | macOS 10.13 ve üstü | Android 5.0 veya daha yenisi | iOS 12.0 ve üzeri | Chromium motorunu temel alan tarayıcı uzantıları.

KeepSolid Passwarden ücretsiz lisansının özellikleri

 • Lisans, cihazlarınızdan herhangi biri için 1 yıl süreyle verilmektedir.
 • [email protected] adresinden ücretsiz teknik destek.
 • Tüm dönem için yeni sürümlerde güncellemeler.
 • Yalnızca kişisel kullanım.
8.6
Editör İncelemesi

KeepSolid Passwarden, e-posta hesapları, sosyal ağlar ve web sitesi girişleri için mevcut parolalarınızı yönetmenize ve şifrelemenize ve yeni ultra güvenli parolalar oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır.

 • Genel 8.7
 • Fonksiyon 8.5
 • Destek 8.7

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir