1. Ana Sayfa
  2. Antivirüs

Kaspersky Internet Security 2020 ile Bilgisayarınızı Koruyun

Kaspersky Internet Security 2020 ile Bilgisayarınızı Koruyun
0

Bugün, neredeyse herkes internet kullanıyor: dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefon veya tabletlerin kullanımı bu aynı zamanda farklı bir tehdit türüne erişimdir: virüsler, komut dosyaları, casus yazılımlar. Kendinizi bir şekilde onlardan korumanız gerekiyor. Kaspersky Internet Security 2020

En iyi seçenek, İnternet’te korunmak için Kaspersky aktivasyon kodunu satın almaktır. Antivirüsün özel bir sürümü, güvenli bir şekilde sörf yapmanıza, faturaları ödemenize, dosya indirmenize ve sohbet etmenize yardımcı olacak çeşitli modüllere sahiptir. Etkinleştirmenin aynı anda birkaç cihazda kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız, bir anahtar satın almak çok karlı olacaktır.

Kaspersky Internet Security 2020 yazılımını kullanmak size birkaç güvenlik düzeyi sunar bunlardan bir kaçı;

İnternet koruması:

Bilgi arama, dosya indirme (filmler, belgeler, müzik), anlık mesajlaşmada iletişim – tüm bunlar ve diğer birçok çevrimiçi işlem kesinlikle güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Sonuçta, antivirüs sizi her türlü tehditten korur. Göze görünmez olmak, örneğin, otomatik olarak çalışan sitelerdeki çeşitli komut dosyaları;

Gizlilik:

Özel modüller kişisel verilerinize erişimi engeller: girişler, şifreler, sabit sürücünüzdeki dosyalar. Web kamerasına üçüncü taraf erişimi de engellenir. Örneğin, bir dizüstü bilgisayarınız veya mobil cihazınız varsa.

Nakit işlemleri:

Ağda sık sık herhangi bir finansal işlem yaparsanız, Kaspersky Internet Security 2020 virüsten koruma programı vazgeçilmez olacaktır. Örneğin, çevrimiçi mağazalardan mal satın alır ve çevrimiçi olarak ödeme yaparsınız. Fatura, telefon vb. Ödeyin veya diğer hesaplara para aktarın. Tüm bu ve benzeri durumlarda antivirüs, kimlik hırsızlığını, hesap korsanlığını ve üçüncü tarafların erişimini önleyecek koruma sağlayacaktır.

Çocuk koruma:

Çocuklar bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi kullanıyorsa, onları tehlikeli içerikten koruyabilir ve ödeme yapma olasılığını hariç tutabilirsiniz. Bunun için, yalnızca belirli sitelere ve kaynaklara erişimi yapılandırmanıza izin veren ebeveyn kontrolü sağlanır. Sabit diskinizdeki klasörlerin ve dosyaların yanı sıra. Çalıştırmak için özel kodlar girmenize gerek yoktur – ayarlardan modu açmanız yeterlidir. Aynı zamanda, cihazı yeniden başlatarak kapatamaz veya devre dışı bırakamazsınız;

İnternet trafik kontrolü:

Tüm trafik, önceden kötü amaçlı yazılımların olumsuz etkilerini ortadan kaldıran antivirüs filtrelerinden geçirilir. Bu, tüm iletişim kanalları için geçerlidir: Wi-Fi, 3G, 4G, vb., Ev ağları, kafe ve restoranlarda internet vb. Tüm bunlarla birlikte, programın hesabınıza ciddi bir darbe almadan antivirüs uygulamasını sürekli olarak kullanmanıza izin veren düşük bir fiyatı vardır.

Çeşitli cihazlarda koruma

Kaspersky Internet Security 2020 de aynı anda dikkate değerdir çünkü aynı anda birden fazla cihazda koruma sağlar. Anahtarı 2, 3 ve 5 cihaz için lisanslayabilirsiniz. Örnek verecek olursak bunlardan bir kaçı;

Windows, Linux, MacOS bulunan bilgisayarlar , evde bir bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz varsa, neden her cihaz için ayrı kod satın almıyorsunuz? Bu, maliyetlerden önemli ölçüde tasarruf sağlayabilir. Bir aboneliği yenilerken her şey kaydedilir. Etkinleştirmek için aşağıdakileri yapmanız yeterlidir:

Yazılımı bir bilgisayara, dizüstü bilgisayara veya akıllı telefona / tablete yükleyin; Program menüsünü açın; Özel pencereye lisans anahtarını girin. Dilerseniz 30 günlük kaspersky internet security geliştiricinin resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap