İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Jetpack Joyride Mod APK 1.45.2 indir

Jetpack Joyride Mod APK 1.45.2 indir
0

Jetpack Joyride Mod APK – En son sürüm – Android için şu anda mobil cihazlarda bulunan en eğlence dolu platform oyunlarından birini oynamak için ücretsiz indirin.

Jetpack Joyride Mod APK 1.45.2 Bilgileri

Uygulama Adı Jetpack Joyride
İşletim Sistemi Android 4.4+
Son sürüm 1.45.2
Google Play Bağlantısı com.halfbrick.jetpackjoyride
Fiyat Bedava
Boyut 152.10 Mb
Mod Sınırsız para
Kategori Arcade

Bir oyunda şimdiye kadar görülen en havalı jetpack’lere binin. Yarım milyardan fazla indirme ile en bağımlılık yaratan ve eğlenceli mobil platform oyunlarından birini oynamak için şimdi Android için Jetpack Joyride APK’yi indirin!

Jetpack Joyride APK, eski okulu seven, ancak bazı yeni ve etkileyici grafikler ve sürükleyici oynanış isteyenler için bir oyundur. Oyunun amacı, tonlarca engel, düşman ve ateşten kaçarken jetpack’i kontrol etmek ve paraları toplamaktır. Ne gerekiyorsa aldın mı? Hadi bulalım!

Oyuncunuz için çılgın kıyafetlerin ve güçlendiricilerin kilidini açabilirsiniz ya da laboratuarları fırlatıp harika teknoloji ve yeni jetpack’ler bulabilirsiniz – çılgın ejderhalara binebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, helluva dönüşlü bir platform oyunudur. Jetpack’inizin seviyesini yükseltin ve teknoloji dünyasının gerçekten neler yapabileceğini öğrenin.

Jetpack Joyride APK nasıl oynanır

Bu oldukça basit bir oyundur: ateş ışınlarını, lazerleri, rakipleri ve daha fazlasını atlatmak için jetpack’inizi patlatmak için dokunmanız yeterlidir. Bununla birlikte, oyunda daha başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak bazı profesyonel ipuçları var. Android’de Jetpack Joyride apk’yı oynamak için en sevdiğimiz ipuçlarından bazıları.

Önden başlamaları kullanın – ancak süper hızlı başlangıçları kullanmayın. Bazı oyun içi paralarla kafa yıldızları satın alabilirsiniz (bunların beşi için 3.000). Bunlar, raundun ilk 750 metresinde çok daha hızlı uçmanıza izin verir ve başlangıçtan itibaren sahip olmak için gerçekten bir destek sağlarlar. Bununla birlikte, turun ilk 1.500 metresinde uçmanıza izin veren süper kafa başlangıçları, genellikle yatırıma daha az değer olarak kabul edilir.

Araçlara dikkat edin. Bir Bad Ass Hog veya Lil ‘Stomper’ı uçururken, sert veya çok uzun süre dokunmanın oldukça feci sonuçlar doğurabileceğini göreceksiniz. Bu araçlardan birini kontrol ederken nazikçe dokunmaya çalışın, çünkü çok hassaslar – aynı zamanda hızlı bir düşüş oranına sahipler, bu yüzden bunlardan tamamen kaçınmaya çalışmak aslında daha iyi olabilir!

Güçlendirmelerden yararlanın. Bu oyundaki bazı güçlendiriciler aslında oldukça kullanışsız. Bunu söyledikten sonra, bazıları – özellikle madeni para mıknatısı ve yerçekimi kemeri – son derece kullanışlıdır. Fırsat bulduğunuzda güçlendiricilerden yararlanın ve zor bir seviyede ölmeden para toplamak için daha kolay bir zamana sahip olacaksınız.

Mücadele mi? Müziği kapatmayı deneyin. Bu oyundaki müzik en iyi ihtimalle oldukça rahatsız edicidir . Kesinlikle eğlenceli ve ilginç olsa da, oyun sırasında bazı oyuncuları tamamen oyundan atmak yeterli olabilir. Zorlanıyorsanız müziksiz çalmayı deneyin ve ekrana yaklaşırken engelleri tespit etmek için daha fazla odaklanacağınızı garanti ediyoruz.

Görevlerden kaçınmayın. Oyunda size daha fazla destek elde etmek için kullanabileceğiniz belirli bonuslar – çoğunlukla madeni para – verecek bazı görevler var. Tamamlanması oldukça kolaydır, ancak bunların farkında değilseniz, bazılarını kaçırabilirsiniz. Oyun sırasında görevleri ihmal etmemek için görevler sekmesine göz kulak olmayı unutmayın.

Jetpack Joyride Mod APK – Sınırsız para

Sınırsız jeton moduyla hareket halindeyken kullanabileceğiniz en harika bonuslardan ve güçlendirmelerden bazılarıyla jetpack’inizi bir tur atın. Bu, oyunu oynamayı çok daha kolay hale getirir, çünkü para toplama konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz ve bunun yerine hayatta kalmaya odaklanabilirsiniz.

Jetpack Joyride 1.45.2 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

jetpack-joyride-1.45.2.apk ( 152.10 Mb)

Jetpack Joyride 1.45.1 Mod APK İndir

Mod özellikleri:

  • Sınırsız para
Jetpack Joyride 1.45.1 Mod APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap