1. Ana Sayfa
  2. Android

Island War Mod APK 2.2.3 indir

Island War Mod APK 2.2.3 indir
0

Ragnarok dünyayı vurdu ve böldü. Geriye kalan tek şey, kalan en güçlü kuvvet olmak için adanızı büyütmek, birimler inşa etmek ve diğer toprakları fethetmek sizin görevinizdir. Android için Island War Mod APK Son Sürüm’ü ücretsiz indirin.

Island War Mod 2.2.3 APK Bilgileri

İsim Soyisim Island War
İle uyumlu Android 4.1+
Son sürüm 2.2.3
Google Play Bağlantısı com.addictive.empire.clash.conquest
Fiyat Bedava
Boyut 136,15 Mb
Mod Kolay Kazanma
Kategori Strateji

Üç ana tip Island War para birimi vardır . Birincisi, barikatlar ve diğer savunma duvarları inşa etmek için kullanılabilecek ahşaptır . Sıradaki altın . Altın kullanmak, daha fazla kaynak satın almanıza, Birlikler için yuvarlanmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, oyunda birçok güçlükten kaçınmanıza yardımcı olan nadir para birimi olan değerli taşlara sahipsiniz. Bunlar, kısayolları kullanmak ve daha hızlı ilerlemek için kullanılabilir.

Island WAR’da Diğer Oyunculara Saldırın ve Adanızı Büyütün

Bir strateji oyunu olarak, Island War’un nasıl oynanacağı çok fazla düşünmeyi ve analiz etmeyi gerektirir. Neyse ki, uzun vadede başarılı olmanıza yardımcı olabilecek tonlarca farklı kaynağa erişiminiz var.

İlerledikçe, daha fazla para kazanacaksınız. Adanızı mükemmel vizyonunuza dönüştürmek için daha fazla birim, savunma ve kaynak satın almak için bu para birimini kullanın.

Adalara saldırmak ve savunmak için Birlikleri kullanmak . Ancak, tüm Birlikler eşit yaratılmamıştır. Bazı Ada Savaş Birlikleri diğerlerinden daha nadirdir. Yani, Sıradan Birlikler Nadir Birlikler kadar güçlü olmayabilir . Sorun değil, oynamaya devam ederken asılacaksın. Pratik yapmak mükemmelleştirir.

Birimlerinizi Birleştirerek Geliştirin

Island War’da birimlerinizi yükseltebilir ve hesaba katılmaları için daha güçlü kuvvetlere dönüşmelerini sağlayabilirsiniz. Bu, benzer sıralama birimlerini bir araya getirerek yapılır. Örneğin, iki tane 1 Yıldızlı Birliğiniz varsa, onları bir 2 Yıldızlı Birlik birimi oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Aynı şekilde, iki 2 Yıldızı birleştirmek size 3 Yıldız kazandırır.

UYARI: Bu, kuvvetlerinizin gücünü artırmak için harika bir yöntemdir. Ancak, bu yükseltmeleri gerçekleştirmenin hala bir dezavantajı var – Emrinizdeki toplam birim sayısını kaybedersiniz. Birimlerinizi idareli bir şekilde yükselttiğinizden emin olun. Bazen miktar, nitelik kadar güçlü olabilir. Android için Island War oynarken ilerlemeye devam ederken bunu aklınızda bulundurun.

Arkadaşlarla Çevrimiçi Oyna

Android için Island War’un eğlencesi, arkadaşlarınızla oynamaktan geliyor. Arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara bir an bile haber vermeden saldırabileceksiniz. Bununla birlikte, size yine de aynısını yapabilirler. Dışarı çıkıp başkalarına saldırmadan önce en güçlü Adanın önceden hazırlandığından emin olun.

Island War Mod APK Ücretsiz İndir Alın

Oyuna başlamak kolaydır. İndirme bağlantısına bakın ve şu anda Android için Island War Mod APK Son Sürümünü ücretsiz indirin. APK dosyaları, oyun kaldırıldıktan sonra bile cihazınızda kalacaktır. Böylece, ara vermek istediğinizi hissederseniz, SAĞDAN hızla aksiyona geri dönebilirsiniz!

Island War 2.2.3 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Kolay Kazanma
  • Sınırsız Para
Island War 2.2.3 Mod APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap