1. Anasayfa
  2. iOS

Herhangi Bir Cihaz İçin Yeni iPhone 12 Duvar Kağıtları İndir

Herhangi Bir Cihaz İçin Yeni iPhone 12 Duvar Kağıtları İndir

Apple’ın yepyeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro duvar kağıtları kopyalandı ve sahip olabileceğiniz herhangi bir cihaz için indirip kullanılabilir.

Yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Duvar Kağıtlarını İndirin

iPhone 12 veya iPhone 12 Pro için ön sipariş vermeniz gerekip gerekmediğini merak ederken, bunun yerine resmi duvar kağıtlarında kendinizi şımartabilirsiniz. En son iOS 14.1 beta sürümünden doğrudan kopyalanan toplam on tane var. Birçok telefon için yeterince iyi olması gereken 1356×2934 çözünürlüğünde bir çözünürlük bekleyin. Ancak Xperia 1 II gibi sıra dışı bir şeye sahipseniz, işler biraz karışabilir. Ama sorun değil, bir şekilde idare edeceksin.

Yeni iPhone 12 duvar kağıtları, iPhone 12 renkleriyle uyumlu mavi, siyah, yeşil, kırmızı ve beyaz yeni seçeneklerle Apple’ın renkli tasarım dilini sürdürüyor. Açık mod ve karanlık mod çeşitleri var. Bunlar, bir iPhone 12’de iOS 14.1 ile ayarlandığında canlı duvar kağıtlarıdır, ancak maalesef canlı mod sürümlerini paylaşmanın kolay bir yolu yok.

Beşi açık ve beşi koyu olmak üzere toplamda on duvar kağıdı var.

iPhone 12 için karanlık duvar kağıtları ve açık renk duvar kağıtları vardır.

Her yıl olduğu gibi, iPhone 12 ve iPhone 12 mini , kullanmanız için yeni bir kaygan duvar kağıdı koleksiyonu sunuyor. Yeni duvar kağıtlarını doğrudan iOS 14.1’den çıkardık ve bunları iPhone modeliniz için aşağıdan indirebilirsiniz.

Tüm duvar kağıtlarını bir arada tam kalitede bu bağlantıdan indirebilirsiniz .

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir