1. Anasayfa
  2. Biten Çekilişler

IObit, 200.595$ Değerinde Popüler Yazılım Lisans Anahtarları Hediye Ediyor!

IObit, 200.595$ Değerinde Popüler Yazılım Lisans Anahtarları Hediye Ediyor!
IObit 2023 Paskalya Yazılım Lisansları Hediyesi
0

Önde gelen bir bilgisayar yazılımı şirketi olan IObit dünya çapındaki insanlara 200.595 $ ‘lık IObit’in Pro lisanslarını ve Amazon eGift Kartlarını hediye ediyor.

IObit yazılımlarının ücretsiz hediye 🎁 lisanslarını almak için tek yapmanız gereken IObit 2023 şanslı paskalya yumurtalarını çekiçle kırmanız gerekiyor. Unutmayın sadece 1 şansınız bulunuyor.

Bu ödüller gelişmiş sistem yardımcı programlarını, güvenlik yazılımlarını ve ofis araçlarını kapsar. Bazı ofis araçları IObit’in iş ortağı iTop’tan alınmıştır. Bu ürünler, Windows bilgisayarların performansını optimize etmek ve insanların daha üretken çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kullanıcılar aşağıdaki IObit ve iTop ürünlerinin lisanslarını kazanma şansına sahiptir. Acele edin ve ihtiyacınız olan hediyelere ücretsiz olarak sahip olun!

IObit 2023 Paskalya Hediyesi Çekiliş Sayfasına Git!

Advanced SystemCare Pro 16

Bilgisayarın hızını ve performansını artırın. Önemsiz dosyaları kaldırın, kayıt defteri hatalarını düzeltin, sistem ayarlarını iyileştirin ve bilgisayarı yavaşlatabilecek yaygın sorunları düzeltin.

Driver Booster Pro 10

Güncel olmayan, eksik veya hatalı sürücüleri tarayın ve en son sürücüleri otomatik olarak indirip yükleyin. Fix Ses olmaması veya ağ bağlantısı sorunları gibi sürücüyle ilgili yaygın sorunlar.

IObit Uninstaller PRO

İlgili tüm dosyalar ve kayıt defteri girdileri de dahil olmak üzere programları ve tarayıcı eklentilerini tamamen kaldırın. Birden fazla programı aynı anda sorunsuz bir şekilde kaldırın.

iTop Screen Recorder PRO

Herkes için güçlü bir PC ekran kaydedici ve video düzenleyici. Toplantıları, sunumları, kursları ve canlı akışları yüksek kalitede kaydedebilir ve videoyu güçlü editörle düzenleyebilir.

iTop PDF Pro

Tek noktadan PDF çözümüdür. PDF metinlerini düzenleyebilir, PDF’leri herhangi bir formata dönüştürebilir, PDF sayfalarını birleştirebilir ve bölebilir, PDF’leri kaliteyi kaybetmeden sıkıştırabilir ve PDF dosyalarını kolayca parola ile koruyabilir.

iTop Veri Kurtarma Pro

Kayıp dosyaları Geri Dönüşüm Kutusu, Sabit Drive, SSD, Harici Disk, USB Sürücü, Hafıza Kartı, Dijital Kamera vb. Cihazlardan kurtarın. Belgeleri, fotoğrafları, videoları, müzikleri ve sistem dosyalarını hızlı bir şekilde alın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir