1. Anasayfa
 2. Multimedya

IObit Screen Recorder – Ekran Kaydedici İndir

IObit Screen Recorder – Ekran Kaydedici İndir
sdsdsd
0

IObit Screen Recorder İncelemesi

IObit Screen Recorder, yerleşik hafif bir video düzenleyiciye sahip ücretsiz, basit ve kullanımı kolay bir ekran kaydedicidir.

Yüksek kaliteli videolar (4K destekli) kaydetmek için tam ekranı, belirli bir pencereyi veya seçilen herhangi bir bölgeyi esnek bir şekilde yakalamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda mikrofonunuzdan ve hoparlörünüzden aynı anda videonuza ses kaydetmeyi destekler. Bu nedenle, video konferansları, web seminerlerini, dersleri, sunumları vb. Kaydetmek için idealdir. Ayrıca, imleci vurgulayarak ve tıklama eylemine animasyon ekleyerek fare tıklama efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca kayıt sırasında ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

Kayıt süresi sınırlaması yoktur ve videolarınıza filigran yerleştirilmez. İstediğiniz kadar temiz videolar kaydedebilirsiniz. Kaydetme söz konusu olduğunda, MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS ve GIF gibi çok çeşitli video formatlarına sahipsiniz.

IObit Screen Recorder Arayüz

Ücretsiz Ekran Kaydedici

Bir kuruş ödemeden çeşitli güçlü işlevlerin keyfini çıkarın. 0 maliyet, ancak% 100 yüksek kaliteli hizmet.

Kullanımı kolay

Kullanıcı dostu felsefeye sahip her adım, özenle tasarlanmıştır. Yeni başlayanları birkaç saniye içinde bir usta yapın.

 • Ürün adı: IObit Ekran Kaydedici
 • Versiyon: 1.0.0.99
 • Eser sahibi: IObit
 • Yayınlanma Tarihi: 2021-02-08
 • Dosya Boyutu: 24.3MB
 • Lisans Türü: Ücretsiz
IObit Screen Recorder Ücretsiz indirin

Sistem Gereksinimleri: Windows 10 / Win 8 / Win 7 / Vista dahil olmak üzere Microsoft Windows’a özel. Uyumsuzluk sorunları endişesi yok.

IObit Screen Recorder Özellikleri:

 • Ekranınızdaki seçili herhangi bir bölgeyi kolayca yüksek kaliteli videoya kaydedin
 • Mikrofon ve hoparlörden gelen sesi aynı anda videoya
  kaydetmeyi destekleyin
 • İmleci vurgulama ve kayıt sırasında animasyonu tıklama gibi fare tıklama efektleri ekleyin + Uygun bir ekran görüntüsü özelliği sunun
 • Işık Yakalanan videoları kolaylıkla düzenlemek için video düzenleyici
 • YouTube, Facebook, Instagram, Twitch, vb. ile hızlı paylaşım
 • MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS ve GIF gibi birden çok popüler video formatını destekleyin
 • GPU donanım hızlandırma teknolojisini benimseyin daha verimli ve istikrarlı video kaydı ve düzenleme
 • Kayıt süresi sınırlaması yok ve filigran yok
 • Herkes için basit ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü

IObit Screen Recorder Kayıt Ayarları

Bu arada, IObit Screen Recorder ayrıca yakalanan videoları kırpmak, kesmek ve bölmek için temel bir video düzenleyiciye sahiptir. Hafif ekran kaydedici olmasına rağmen, video kaydı ve düzenlemeyi daha verimli ve kararlı hale getirmek için GPU donanım hızlandırma teknolojisini de kullanır. Son olarak, videolarınızı doğrudan YouTube, Facebook, Instagram ve Twitch dahil olmak üzere bir dizi çevrimiçi video platformunda paylaşmanıza olanak tanır.

Özetle, IObit Ekran Kaydedici, kolay ve sorunsuz video kaydı, temel video düzenleme ve popüler çevrimiçi video platformlarında rahat paylaşım ihtiyacı olan herkes için ideal bir ekran kaydedicidir.

SSS

1. Kaydımda Neden Ses Yok?

Ekran kaydedicideki ses girişini kontrol edin. Sistem sesini kaydetmek için kulaklık bağlantısı olmadığından emin olun. Harici sesin alınabilmesini sağlamak için, ekran kaydı sırasında mikrofonu açın.

2. IObit Ekran Kaydedicinin Kullanımı Güvenli mi?

IObit Screen Recorder, IObit tarafından desteklenen çevrimiçi bir ekran kaydedici ve Windows (PC) için bir ekran kaydedicidir. Bizim için müşteri verileri ve bilgi güvenliği önceliğimizdir. Kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı sorunlarının olmamasını sağlamak için makul teknik ve organizasyonel önlemler uyguladık.

3. IObit Ekran Kaydedici Tarafından Desteklenen Video Formatları?

IObit Ekran Kaydedici, MP4 AVI FLV MKV MOV TS GIF ve benzeri dahil olmak üzere birden fazla formatı destekler.

4. Web Kameramı ve Ekranımı Aynı Anda Kaydedebilir miyim?

Ekranı ve web kamerası videosunu aynı anda kaydetmek, öncelikle eğitim amaçlı, öğreticiler ve sunumlar içindir. Ne yazık ki, IObit Screen Recorder henüz bu özelliğe sahip değil. Ayrı olarak kaydedebilirsiniz. IObit, müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamaya kendini adamıştır ve ekip, bu özelliği gelecekteki bir sürümde tanıtmak için çalışmaktadır.

5. IObit Ekran Kaydedicide Filigran Var mı?

IObit, PC (Windows) için ücretsiz bir ekran kaydedici olmasına rağmen, çirkin filigranlar yerleştirmez veya sizi rahatsız edici reklamlarla bombardımana tutmaz.

6. IObit Ekran Kaydedicinin Ekran Kaydında Zaman Sınırı Var mı?

Kayıt için herhangi bir zaman sınırı yoktur. Böylece istediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz.

7. YouTube veya Netflix’te Ekran Kaydı Yapmak Yasadışı mı?

Teknik olarak film ve video kaydedebilirsiniz, ancak buna izniniz yok. Hem YouTube hem de Netflix, akış yakalamayı yasaklayan hizmet şartlarına sahiptir. Bu, videoları kaydetmenin kurallarına aykırı olduğu anlamına gelir – bu, yasadışı olduğu anlamına gelmez.

8. IObit Ekran Kaydedici Ücretsiz mi?

IObit Screen Recorder, sesli ve tamamen ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Bu ücretsiz kayıt yazılımının tüm özelliklerine erişebilirsiniz, zaman sınırı yoktur, kayıttan sonra hızlı düzenleme ve istediğiniz harika videoyu kolayca oluşturabilirsiniz.

9. Bazı Platformlarda Ekran Kaydı Algılanabilir mi?

Kullandığınız platforma bağlıdır.

Snapchat: Özel mesajlı anlık görüntüleri kaydettiğinizde yine de kullanıcıları bilgilendirir, ancak bazı üçüncü taraf uygulamaları bunu atlayabilir.

OnlyFans: Bir videonun ekran görüntüsünü aldığınızda veya ekran kaydettiğinizde uyarı vermez.

Instagram: Algılamıyor, ancak birinin dm resminden ekran görüntüsü alırsanız onu bilgilendirecek. Üçüncü taraf araçların kullanılması bunu atlayabilir.

Yakınlaştırma: Yakınlaştırma uygulamasıyla kayıt yaparsanız, toplantı sahibini ve muhtemelen odadaki herkesi uyarır. 3. taraf bir uygulama kullanıyorsanız, kimseyi uyarmaz.

10. Özellikleri Nelerdir?

IObit Screen Recorder, Windows (PC) için kullanımı kolay ve ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Kişisel geri sayım kılavuzu ile PC ekranını kaydedebilirsiniz. Video uzunluğunda kısıtlama yok, filigran yok, birlikte verilen yazılım ve reklamsız. Ayrıca, bu ücretsiz kayıt yazılımı düzinelerce dışa aktarma seçeneği ve format dönüştürme sağlar. Kayıttan sonra videoları istediğiniz gibi hızlıca düzenleyebilirsiniz.

11. Oyun için Kayıt Yapabilir mi?

Kesinlikle! Birçok oyuncu, oyunlarını kaydetmek ve düzenlemek için mükemmel çevrimiçi ekran kaydedici olan IObit Screen Recorder’a yöneliyor. Kayıt işlemi çok fazla miktarda CPU ve bellek kullanmaz ve sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

 1. 15 Şubat 2021

  IObit Screen Recorder, kullanımı kolay, benim için hepsi bir arada bir araç olmuştur. Windows’ta ekran kaydetme sorunumu çözdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir