İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Ücretsiz Lisanslar
 3. IObit Protected Folder Pro – Ücretsiz Lisans

IObit Protected Folder Pro – Ücretsiz Lisans


Windows işletim sisteminin dosya ve klasörlerini parolayla korumanıza ve yetkisiz kişilerin bunlara erişmesini engellemenize olanak tanıyan IObit Protected Folder Pro yardımcı programı için ücretsiz lisans.

Kullanışlı araç IObit Korumalı Dosya Pro, Windows dosya ve klasörlerine sadece şifre erişimi sağlayarak özel bilgilerinizi koruyacaktır. Ve bir fidye yazılımı programı bile bunlara erişemez , yardımcı program, bilgisayar virüsler veya kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırı tehdidi altındaysa dosya ve klasörleri engellemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Güçlü bir dosya koruma aracı olarak Korumalı Klasör, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi hırsızlık, kayıp veya sızıntılardan koruyabilir .

Klasör Kilitleme Seçenekleri: Dosyaları kilitlemek için çeşitli seçenekler – görünümden gizleme, dosyalara erişimi engelleme ve korumayı değiştirme.

Ücretsiz bir IObit Korumalı Klasör Pro lisansı nasıl alınır

 1. Programı aşağıda verilen linkten indirin ve bilgisayarınıza kurun
 2. Bu yolu takip ederek Türkçe Dili açın Seçenekler> Kullanıcı Arayüzü, seçme Güncel Dili – ” Türkçe “ ve tıklayarak ” OK “.
 3. Aşağıdaki tuşu kullanarak programı ” Kayıt “ düğmesiyle etkinleştirin
 4. Aşağıda verilen Protected Folder Pro lisans koduna ulaşabilirsiniz.
3114C-C1EA5-428DC-44AB9
7CE87-8F9C2-ADE50-237B9
IObit Protected Folder Pro’yu İndirin

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 veya 64-bit

8.1
Editörün Puanı

Özetlemek gerekirse, insanların en özel dosyalarınıza ve klasörlerinize erişemeyeceğinden emin olmak istiyorsanız, kullanımı kolay olan Korumalı Klasör'ü kullanmaktan çekinmeyin ve temel korumalarınız için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

 • Genel 8
 • İşlevsellik 7.5
 • Kullanım Kolaylığı 8
 • Müşteri Desteği 8.9
Yorum Yap

Yorum Yap