1. Anasayfa
  2. Biten Çekilişler

IObit Okula Dönüş 2022 – Yazılım Hediyeleri

IObit Okula Dönüş 2022 – Yazılım Hediyeleri
0

IObit, yıllık IObit Back to School Giveaway 2022 hediyesini duyurdu. iTop VPN, iTop PDF ve iTop Screen Recorder ile Advanced SystemCare 15 PRO, Driver Booster 9 PRO ve IObit Uninstaller 12 PRO için 6.000 lisans key anahtarlarından birini kazanabilirsiniz.

IObit Back to School Giveaway etkinliği artık IObit’te. Tüm yazılım lisans hediyeleri sınırlıdır. Şanslı çekilişi her gün iki kez oynayarak ödül kazanabilirsiniz. Çekiliş 19 Eylül’de sona eriyor. 

Aşağıda verilen ilgili bağlantı butonundan hediye sayfasına ulaşabilirsiniz. İşinize yarayan araçlara ve harika hediyelere sahip olun!

Çekiliş Bağlantısı

IObit Okula Dönüş 2022 Yazılım Hediyeleri Neler?

Advanced SystemCare 15 Pro – Bilgisayarı Hızlandırın

Tek bir tıklamayla tüm özel verileri hızlandırın, temizleyin ve koruyun. Her zaman en iyi performans için bilgisayarızı optimize edin.

Driver Booster 9 Pro – Tüm sürücüleri güncelleyin

En iyi bilgisayar ve oyun deneyimi için 8.000.000’den fazla sürücüyü ve popüler oyun bileşenlerini hızlı ve güvenli bir şekilde güncel tutun.

IObit Uninstaller 12 Pro – Bilgisayarı iyice temizleyin

Daha temiz ve daha güvenli bir bilgisayar için tüm gereksiz, istenmeyen, inatçı programları, Windows Uygulamalarını, tarayıcı eklentilerini ve artıkları tek bir tıklamayla tamamen kaldırın.

iTop VPN – Dünyaya özel olarak bağlanın

Tüm özel çevrimiçi izleri korumak için askeri düzeyde koruma, aydınlatma hızı ve sınırsız veri ile küresel içeriğe özel erişim.

iTop Screen Recorder – Ekranı ve web kamerasını kaydedin

Her önemli anın ekranın herhangi bir alanını birden çok durumda kaydedin. Bunlar; iş, ev, oyun, eğitim, toplantı vb. web kamerası olmadan HD kalitesinde cihazlarınıza kaydedin.

ITop PDF

PDF’leri düzenlemek, dönüştürmek, sıkıştırmak ve imzalamak için tek elden çözüm sunar. Windows PC’de tüm PDF görevlerini kolayca ve mükemmel bir şekilde tamamlayın.

Çekiliş Kuralları

  1. Kurallara Uyum: Yarışmacı (“Siz”) katılarak bu Kurallara tamamen koşulsuz olarak bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Ek olarak, IObit’in kararlarının bu Eşantiyon içeriğiyle ilgili olarak nihai ve bağlayıcı olduğunu kabul ediyorsunuz.
  2. Kampanya Dönemi: Girişler, 8 Eylül 0:00 PST’de başlayıp 19 Eylül 24:00 PST’de sona eren çevrimiçi olarak kabul edilecektir.
  3. Giriş Kuralları: Etkinlik süresince günde bir kez giriş yapabilirsiniz. Kuralları atlatmak için birden fazla kimlik veya cihaz kullanarak belirtilenden daha fazla süre girebilirsiniz. Hileli yöntemler kullanırsanız veya kuralları başka bir şekilde aşmaya çalışırsanız, gönderiminiz tamamen IObit’in takdirine bağlı olarak uygunluktan kaldırılabilir.
  4. Kazanan Seçimi ve Bildirimi: Kazanan, IObit gözetiminde rastgele bir çekilişle seçilecektir. Amazon.com eGift Card Kazanan veya Apple iPad Kazanan, kartı ve Apple iPad teslimat e-posta adresini iki kez onaylamak için IObit personeli tarafından iletişime geçilecektir. IObit, Winner’ın istenmeyen e-posta, önemsiz e-posta veya diğer güvenlik ayarları nedeniyle bildirimleri alamamasından veya Winner’ın yanlış veya başka şekilde çalışmayan iletişim bilgilerini sağlamasından sorumlu olmayacaktır. Kazanan ile iletişime geçilemezse, uygun değilse, IObit personelinin kendisiyle iletişime geçmesinden itibaren 10 gün içinde Amazon.com eGift Card veya Apple iPad’i talep edemezse veya tamamlanmış ve yürütülmüş bir beyanı zamanında iade edemez ve gerektiği şekilde yayınlayamazsa, ödül kaybedilebilir ve alternatif bir Kazanan seçilebilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir