İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Sistem Araçları
 3. IObit Driver Booster 8.2 Pro – Sürücü Güncelleme
Trendlerdeki Yazı

IObit Driver Booster 8.2 Pro – Sürücü Güncelleme

Çok hafif ve kullanımı kolay bir yazılımdır, sürücü güçlendirici arka planda çalışır ve CPU ile RAM'i zorlamaz.


Otomatik sürücü güncelleme yardımcı programı IObit Driver Booster 8.2 Pro için ücretsiz bir lisans alın. Geliştirilmiş bir araç, Windows bilgisayarınızdaki eski sürücüleri kolayca ve hızlı bir şekilde güncellemenize yardımcı olur.

IObit Driver Booster 8.2 Pro Yazılım İncelemesi

Güçlü ve kullanımı kolay IObit Driver Booster 8 PRO , Windows işletim sisteminizi kontrol edecek, güncel olmayan sürücüleri hızla bulacak, sizin için indirip güncelleyecektir.

Düzenli olarak donanımınız için sürücüleri tarar ve tüm eskileri ve artık çalışmayanları günceller. IOBit tarafından geliştirilen performans iyileştirme aracı yalnızca tek tıklamayla çalışmayı gerektirir. Sürücüleri güncellemenin yanı sıra, ücretsiz ve gelişmiş yazılım da bilgisayarın oyun deneyimini geliştirir.

Çok işlevli araç IObit Driver Booster 8.2 Pro , yazılımı çakışmalardan, çeşitli sistem hatalarından ve güncel olmayan sürücülerin neden olduğu yaygın bilgisayar aygıtı sorunlarından korur.

IObit Driver Booster 8.2 Yeni Özellikler

 • Gerçek zamanlı bir sürücü veritabanı (4.500.000’den fazla sürücü), tüm güncel olmayan sürücüler için doğru şekilde eşleşen güncellemeleri bilgisayarınıza sunmanıza yardımcı olur.
 • Sürücü güncelleme önceliğinin seçilmesi: önce en son veya en kararlı sürücüler sisteme yüklenir.
 • Yeni araç – Çevrimdışı Sürücü Güncelleme, sistemi yeniden yükledikten veya güncelledikten sonra ya da bir ağ sürücüsü eksik olduğunda, sürücüleri İnternet bağlantısı olmadan güncellemenize ve yüklemenize yardımcı olur.
 • Yeni tarama motorunun yetenekleri, daha hızlı sürücü tespiti ve Windows 10’da daha doğru sürücü eşleştirmesi için geliştirilmiş mantık kullanır .
 • En son kurulum mekanizmaları, en yüksek yükleme başarı oranlarını sağlar ve Windows 10’da sürücü kurulumunu yüzde 30’a kadar hızlandırır.
 • Yeni Sürücü Yedekleme özelliği, Windows 10’da daha yüksek oranda başarılı sürücü yedekleme ve geri yükleme sağlar.
 • Daha hızlı ve daha doğru sürücü tanımlama için geliştirilmiş çevrimiçi veritabanı yapısı ve sorgu mantığı.
 • Yeni kullanıcı arayüzü, kullanılabilirlik sağlayacaktır.
 • Önceki sürümlerde bulunan sabit hatalar.
 • 49 dilde yerelleştirme.

Kullanım ve Arayüz

Driver Booster 8, kullanımı kolay, modern, temiz bir arayüze sahiptir. Bununla birlikte, menüde kullanışlı ayarlar bulacaksınız. Oyun Bileşenlerini ve / veya aygıt sürücülerini tarayıp taramayacağınızı ve en son sürücüleri mi yoksa en kararlı sürücüleri mi isteyeceğinizi seçebilirsiniz. İndirilen sürücüler ve yedeklemeler için bir klasörün Driver Booster kullanımlarını ayarlayabilir ve yok sayılacak aygıtları seçebilirsiniz.

Bir sürücü güncellemesi gerçekleştirirken, yazılım önce bir Sistem Geri Yükleme noktası oluşturacak ve mevcut sürücülerinizi yedekleyecektir. Sürücü kurulumu tamamlandığında bilgisayarınızı otomatik olarak yeniden başlatma seçeneği vardır.

Toplamda, Driver Booster 8, iki test makinemizde 20 eski sürücü ve 9 eski oyun bileşeni buldu. Bu, testimizde bildirilen en yüksek eksik sürücü sayısıdır ve Driver Booster 8’in kapsamlı bir sürücü veritabanına sahip olduğunu ve eski sürücüleri doğru bir şekilde tanıyabildiğini göstermektedir.

Nihai karar

Sürücü güncelleme yazılımı çözümü olarak Driver Booster 8.1 üstündür. Test makinelerimizde diğer sürücü güncelleme araçlarından daha fazla eski sürücü buldu ve bunları tek bir düğmeyle kolay bir şekilde güncelledi. Otomatik sürücü güncelleme hizmeti, çevrimdışı sürücü güncelleyici ve sağlam bir sürücü yedekleme çözümü dahil ederek çoğu rakibinin ötesine geçer. Bilgisayarlarla dolu bir ofis yönetiyorsanız veya her zaman bilgisayarınızda en son sürücülere sahip olmak istiyorsanız, Driver Booster 8 mükemmel bir seçimdir.

Ücretsiz IObit Driver Booster 8 PRO Lisansı nasıl alınır?

Driver Booster 8 pro, bilgisayarınızın aygıt sürücülerini güncel tutmanıza yardımcı olan önemli bir sürücü güncelleme aracıdır.

1. Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.

IObit Driver Booster 8 Free Sürümü indirin

İşletim Sistemi Desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista ve XP

2. Programı çalıştırın, sağ alt köşede, fareyi ” Etkinleştir “ in üzerine getirin, ” Lisans gir “ i tıklayın ve profesyonel sürüm aşağıda sunulan linkten lisans kodunuzu alın ve programı etkinleştirin.

Lisans kodunu görmek için tıkla!
Önerilen Yazı
IObit Driver Booster PRO 8.5 – Ücretsiz Lisans

Tek tek sürücü güncellemesine gerek yok

 • Size tek elden sürücü algılama ve güncelleme çözümü sunar.

Güvenli sürücü indirme ve güncelleme

 • Beklenmedik bir şey olması durumunda, güncellemeden önce sistem geri yükleme noktasını otomatik olarak yedekleyin ve oluşturun .

4.500.000+ sürücü veritabanı

 • Daha eski ve nadir sürücüleri güncelleme önceliği ve sağlanan tüm sürücüler WHQL sertifikalıdır.

Çevrimdışı sürücü güncellemesi

 • İnternet bağlantısı olmadan ağ sürücülerini güncelleyin ve yükleyin .

En yüksek oyun performansı garantili

 • Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak Game Ready Sürücüsü ve gerekli oyun bileşenleri mevcuttur .

IObit hakkında

2004 yılında kurulan IObit, tüketicilere Windows kullanıcıları için güçlü sistem araçları sağlar. Dünya çapında 100’den fazla ödül, 500 milyon indirme ve 10 milyon aktif kullanıcısı ile tanınmış bir endüstri lideridir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap

Yorumlar (0)

 1. Bu sitenin verdiği tüm kodlar çalışıyor. Harikasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir