1. Anasayfa
 2. Multimedya

iMyFone LockWiper – Ücretsiz indirme ve Yazılım incelemesi

iMyFone LockWiper – Ücretsiz indirme ve Yazılım incelemesi

iMyFone LockWiper incelemesine ihtiyacınız varsa, bu makaleye göz atabilirsiniz. Bu iPhone Unlocker’ın hem artılarını hem de eksilerini bileceksiniz.

Güvenlik nedeniyle, iPhone’larımızda Parola, FaceID, TouchID vb. Ayarladık. Peki ya herhangi bir nedenle telefonlarımızın kilidini açamazsak? Birden fazla başarısız denemeden sonra iPhone / iPad veya iPod touch’ınıza erişiminizi kaybedebilirsiniz. Ancak bir çözüm var. Bunun için iMyFone LockWiper gibi bir araç kullanabiliriz. Bu yüzden, bu aracı incelemeye karar verdim. Bu iMyFone LockWiper incelemesinde, detaylı olarak tanıyacaksınız.

iMyFone LockWiper İncelemesi

iMyFone LockerWiper, iPhone / iPad / iPod’unuzdan parolayı kaldırabilen hem Windows hem de Mac’te bulunan bir kilit açma aracıdır. Verilerinizi kaybetmeden bazı şifreler kaldırılabilir. Ancak, gerçek dünyadaki performansı nasıl? Tüm bu şifre kilidi açma iddiaları doğru mu? Bu LockWiper incelemesi, artıları, eksileri ve fiyatlandırma bilgileri dahil olmak üzere hepsini ortaya çıkarmak üzere.

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim sistemi desteği: Windows 10 / XP / Vista / 7/8 / 8.1 /  Mac OS X 10.9 – Mac OS X 10.15 ve Üstü
 • İşlemci: Windows: 1 GHz + Mac: 1 GHz +
 • Veri deposu: Windows: 256 MB (1 GB Önerilen)
 • Mac: 512 MB veya daha fazlası
 • Disk alanı: 200 MB +
 • Diğer gereklilikler: Bilgisayarda yüklü iTunes

Bunlar, iMyFone LockWiper için temel sistem gereksinimleridir.

iMyFone LockWiper Özellikleri

iMyFone LockWiper bazı harika özelliklerle öne çıkarılmıştır. İşte bu araçta göreceğiniz başlıca özellikler.

 • Apple Kimliğini Parola olmadan kaldırın
 • Ekran Şifresinin Kilidini Aç
 • Ekran Süresi Geçiş Kodunu Atla
 • Mobil Cihaz Yönetimini (MDM) Atlama
 • Bunlar, bu iPhone kilit açıcısıyla yapabileceğiniz en önemli şeyler.

Apple Kimliğini Parola olmadan Aç / Değiştir

Bu, iMyFone LockWiper’da fark edeceğiniz ilk kullanışlı özelliktir. Bu özellik, mevcut Apple Kimliğini iPhone veya iPad’inizden veya hatta iPod Touch’ınızdan kaldırmanıza olanak tanır. Şifre gerektirmez. Bununla birlikte, aygıtınızdan mevcut bir Apple Kimliğini kaldırdığınızda verileriniz de silinir. Sonuç olarak, tekrar giriş yapana kadar bu Apple Kimliğini kullanarak aygıtınızı izleyemezsiniz. Başka bir şey de, mevcut olanı çıkardıktan sonra, kendiniz yeni bir Apple Kimliği ekleyebilirsiniz. Pek çok durumda yardımcı olur.

Ekran Geçiş Kodunu ve ayrıca Ekran Süresi Geçiş Kodunu Atlayın

iMyFone LockWiper ayrıca telefonunuzdan ekran şifresini ve ekran süresi şifresini atlayabilir. 6 haneli ekran şifresinin kaldırılması, tarihinizi telefonunuzdan siler. Ancak 4 haneli ScreenTime Parolası herhangi bir veri kaybı olmadan kaldırılabilir.

MDM Kilidini Atla

LockWiper’ın bir başka harika özelliğidir. Birçok nedenden dolayı, MDM kısıtlaması veya kilidi olan bir iPhone’unuz olabilir. Ancak, onu atlamak için iMyFone LockWiper’ı kullanabilirsiniz.

iMyFone LockWiper İncelemesi: Kullanıcı Arayüzü

Bu yazılımın kullanıcı arayüzü harika. Çok basit, temiz ve aynı zamanda modern görünüyor. D-Back veya TunesMate gibi diğer iMyFone yardımcı programlarına aşina iseniz, aynı titreşimi kullanıcı arayüzünde de göreceksiniz. Kullanımı çok kolaydır.

Ana sayfada, istediğiniz her şeyin kilidini açma seçeneği bulacaksınız. Sadece 3 tıklama ile kilidi açmaya başlayabilirsiniz. UI ile herhangi bir problemim yok. Ancak karanlık mod, onu daha da çekici hale getirebilir.

iMyFone LockWiper Performans İncelemesi:

Bu yazılımı şahsen test ediyorum ve hakkında çok daha derin bir fikir edindim. İMyFone LockWiper incelemesinin bu bölümünde, performansla ilgili deneyimlerimi paylaşacağım ve ayrıca bunu net bir şekilde anlayabilmeniz için anlatacağım.

Bu testimde harika çalıştı. Herhangi bir sorun olmadan iPad’imin kilidini açabildi. Hız da harikaydı. Ancak, iPhone’unuzun kilidini açmadan önce yerine getirmeniz gereken bazı gereksinimler vardır. Parolayı kaldırmadan / kilidini açmadan önce Telefonumu Bul özelliğini devre dışı bırakmalısınız. Veri kaybı olmadan yalnızca ekran saati parolası kaldırılabilir. Ancak, Apple Kimliği, Ekran Kilidi, MDM’yi kaldırmak isterseniz, iMyFone LockWiper Telefonunuzu silecektir. İPhone’unuzun bir yedeğini aldıysanız , Ancak o zaman verilerinizi geri alabilirsiniz.

Bazı durumlarda, LockWiper’da gösterilen talimatları takip etmezseniz, kilit açma işlemi riskli olabilir. Ancak kullanımı çok kolaydır.

Bununla birlikte, işte bilmeniz gereken özelliklerin kilidini açma hakkında bilgiler.

Sonuçta iMyFone LockWiper, ekranı hasarlı, kilitli veya MDM kısıtlı iPhone, iPad veya iPod’unuz olan sizin için harika bir çözümdür. Genel performans harika.

Eksileri:

Bu yazılımın önemli bir dezavantajını bulamadım. İMyFone FoneRescue incelemesinin bu noktasına ulaştıktan sonra, aynı fikre sahip olabilirsiniz. Ancak, fiyatı biraz daha iyi olabilirdi. Aksi takdirde, her şey yolunda görünüyor.

Fiyat:

iMyFone LockWiper, birinci sınıf bir yazılımdır. Ücretsiz bir deneme sunsa da. Ancak, tam sürüm maliyeti 29.95 $ / Mo’dan başlıyor. Ancak çok daha iyi fiyatlandırma seçenekleri mevcuttur. Yıllık lisans, tek bir iOS cihazı için yalnızca 39,99 ABD dolarıdır. Çoklu cihaz ve ömür boyu lisans için bir seçenek vardır. Sadece 59,95 $ karşılığında 5 iOS cihazı için ömür boyu lisans alabilirsiniz. Daha fazla cihaz ve hatta sınırsız cihaz seçeneği için seçenekler de vardır. Tüm fiyatları web sitelerinde bulabilirsiniz.

İMyFone LockWiper’ı Ücretsiz Deneyin

iMyFone LockWiper İncelemesi: Nihai Karar

iMyFone LockWiper, gerektiğinde iOS cihazlarının kilidini açmak için gerçekten harika bir araçtır. Bu incelemede, özellikleri, kullanıcı arayüzü, fiyatları ve performansı hakkında bilgi edindiniz. Önerim olumlu. Bu iPhone kilidini kesinlikle kullanabilirsiniz. Ancak son karar sizindir.

LockWiper’ı zaten kullandıysanız, yorum kutusuna düşüncelerinizi herkese bildirebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir