1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

HT Parental Controls – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

HT Parental Controls – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
0

Hemen şimdi HT Parental Controls yazılımı için ücretsiz license key alın. Çocukları ve ailenizin geri kalanını tehlikeli web sitesi içeriğinden ve windows bilgisayarınızda çevrimdışı olarak koruyun.

Parental Controls sayesinde çocukların internette güvenliği sağlanmakta, sakıncalı web siteleri başarıyla engellenmekte ve bilgisayarda geçirilen süre kontrol edilmektedir. Diğer programların aksine, Ebeveyn Kontrolü web sitelerini engellemekten vazgeçmez, araç Windows çalıştıran bilgisayarınızda olup bitenlere tam erişim sağlayan birçok özelliği ve izleme özelliğini tamamlar.

HT Parental Controls İndir

HT Parental Controls 1 Yıllık Lisans Key

HPB19-0607C-PN22K

Web Sitesi Filtresi

Ebeveyn Kontrolü HT Parental Controls, istenmeyen içerik çocuğunuza almazsınız emin olabiliriz. Önceden tanımlanmış içerik kategorilerini engelleyebilir, web sitelerini ve anahtar kelimeleri engelleyebilir ve bunlara izin verebilir, çocuğunuzun sosyal ağlarda, oyunlarda, sohbetlerde ve daha fazlasında geçireceği zamanı sınırlayabilirsiniz.

Zaman Kontrolü

Çocuğunuzun bilgisayarındaki herhangi bir uygulamayı kolayca engelleyin. Oyunları, anlık mesajlaşma programlarını, sohbetleri ve istenmeyen yazılımları engelleyin. Popüler listeden engellemek istediğiniz uygulamaları seçin veya Windows bilgisayarınızda bulunan uygulamaları ekleyin. Ayarlarınıza göre seçilen programlar tamamen engellenecek veya zaman sınırlandırılacaktır.

Uygulama Filtresi

HT Ebeveyn Kontrolleri ile çocuğunuzun bilgisayarda ne kadar zaman geçireceğini kolayca kontrol edebilirsiniz. Günlük ve haftalık limitler, haftanın her günü için bir program veya maksimum saat sayısı için bir limit ayarlayın. Zaman sınırına ulaşıldığında, ebeveyn denetimleri bilgisayarınızı otomatik olarak kapatır.

HT Parental Controls Lisans Özellikleri

  • Lisans bir bilgisayar için 1 Yıllık süreyle verilmektedir.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir