1. Ana Sayfa
  2. Antivirüs
  3. HT Parental Controls – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

HT Parental Controls – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

HT Parental Controls - Ücretsiz Lisans

Çocukları ve ailenizin geri kalanını tehlikeli web sitesi içeriğinden ve Windows bilgisayarınızda çevrimdışı olarak koruyun. Ücretsiz HT Parental Controls lisansı edinin.

Parental Controls sayesinde çocukların internette güvenliği sağlanmakta, sakıncalı web siteleri başarıyla engellenmekte ve bilgisayarda geçirilen süre kontrol edilmektedir.

Diğer programların aksine, Ebeveyn Kontrolü web sitelerini engellemekten vazgeçmez, araç Windows çalıştıran bilgisayarınızda olup bitenlere tam erişim sağlayan birçok özelliği ve izleme özelliğini tamamlar.

Web Sitesi Filtresi

Ebeveyn Kontrolü HT Parental Controls, istenmeyen içerik çocuğunuza almazsınız emin olabiliriz. Önceden tanımlanmış içerik kategorilerini engelleyebilir, web sitelerini ve anahtar kelimeleri engelleyebilir ve bunlara izin verebilir, çocuğunuzun sosyal ağlarda, oyunlarda, sohbetlerde ve daha fazlasında geçireceği zamanı sınırlayabilirsiniz.

Zaman Kontrolü

Çocuğunuzun bilgisayarındaki herhangi bir uygulamayı kolayca engelleyin. Oyunları, anlık mesajlaşma programlarını, sohbetleri ve istenmeyen yazılımları engelleyin. Popüler listeden engellemek istediğiniz uygulamaları seçin veya Windows bilgisayarınızda bulunan uygulamaları ekleyin. Ayarlarınıza göre seçilen programlar tamamen engellenecek veya zaman sınırlandırılacaktır.

Uygulama Filtresi

HT Ebeveyn Kontrolleri ile çocuğunuzun bilgisayarda ne kadar zaman geçireceğini kolayca kontrol edebilirsiniz. Günlük ve haftalık limitler, haftanın her günü için bir program veya maksimum saat sayısı için bir limit ayarlayın. Zaman sınırına ulaşıldığında, ebeveyn denetimleri bilgisayarınızı otomatik olarak kapatır.

HT Parental Controls 6 aylık ücretsiz lisans nasıl alınır?

  1. HT Ebeveyn Denetimleri 19.2.5 sürümünü (İngilizce) indirin, arşivi açın ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Programı çalıştırın ve beliren pencerede ” yazılımı şimdi etkinleştir ” bağlantısını tıklayın .
  3. HT Ebeveyn Kontrollerini aşağıdaki lisans anahtarıyla etkinleştirin:
PRT25-MA552-VER21
HT Parental Controls İndirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10/8 / 8.1 / 7 (32 veya 64-bit)

“Yazılımı şimdi etkinleştir” bağlantısına tıklayın.

HT Ebeveyn Kontrollerini Etkinleştirme

HT Parental Controls lisansının özellikleri

  • Lisans bir bilgisayar için 6 ay süreyle verilmektedir.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap