1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Hotspot Shield Premium Mod APK 8.8.1 indir

Hotspot Shield Premium Mod APK 8.8.1 indir

Hotspot Shield Premium Mod APK indir

Hotspot Shield Premium Mod APK En son sürümü indirin. Android için Verilerinizi çevrimiçi olarak korumanıza izin veren birinci sınıf bir hizmet istiyorsanız Android için ücretsiz olarak indirin! Tonlarca web sitesine şimdi güvenle erişin.

Hotspot Shield Premium Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Hotspot Shield Premium
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 8.8.1
Google Play Bağlantısı hotspotshield.android.vpn
Fiyat Bedava
Boyut 42.06 Mb
Mod Kilidi Açıldı
Kategori Araçlar

İnternetin ortaya çıkışı, birçok insanın ve endüstrinin patlamasına izin verdi. Şu anda sahip olduğumuz ileri teknolojiler sayesinde her zamankinden daha fazla birbirimize bağlıyız ve rahatça yaşayabiliriz. Artık internetimiz olduğu için sevdiklerimizden haber almak veya bir şeyler yapmak için uzun yıllar beklemek zorunda değiliz.

Ancak, bu teknolojinin yükselişi ile birlikte bazı olumsuzluklar da beraberinde geldi. Artık kişisel veya ticari amaçlarla kişisel verilerimize göz atmaya çalışan çok sayıda kötü niyetli insan var. Sürekli internet kullanıyorsanız Hotspot Shield Premium kullanarak gizliliğinizi korumayı düşünmelisiniz. Bu, Speedtest’e göre dünyanın en hızlı VPN’idir. Ancak bunun ötesinde, kontrol etmek isteyebileceğiniz bazı ilginç özelliklere de sahip!

Gizliliğinizi Zahmetsizce Koruma

İnternet sayesinde artık çok oyunculu oyunlar oynamak, sevdiklerinizle iletişim kurmak ve web sitelerine göz atmak gibi birçok şeyi yapabiliyoruz. Ama bundan dolayı da olumsuzluklar var. Kendimizi ve kişisel bilgilerimizi internete erişimi olan herkese ifşa ettik.

Gizliliğinize değer veriyorsanız, yapabileceğiniz en az şey bir VPN hizmetinden yararlanmaktır. Hotspot Shield Premium gibi en iyi uygulamalar bunu zahmetsizce yapar. Speedtest tarafından dünyanın en hızlı VPN’i olarak ödüllendirilen Hotspot Shield Premium, verilerinizin güvenliğini sağlamaktan fazlasını yapar. Ayrıca tüm trafiğinizi şifreleyebilir ve ihtiyacınız olan tüm medyaya erişebilir. Bunun dışında, tarayıcı etkinlik günlüğü yok, 80’den fazla ülke kapsamı ve daha fazlasını sunuyor!

Hotspot Shield Premium’un Özellikleri

İyi bir VPN hizmeti, akıllı telefonunuzu endişelenmeden kullanmanıza olanak tanır. Hotspot Shield Premium, bugün mevcut olan en hızlı ve en güvenli VPN uygulamalarından biri olarak kabul edilir. İşte çarpıcı özellikleri:

Coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırın – Web sitelerine göz attığımızda, belirli nedenlerle bazı sitelere ve uygulamalara erişemediğimiz zamanlar olur. Bunun en yaygın nedeni, sitenin veya uygulamanın sahibinin siteyi ülkenizde kullanıma sunmamış olmasıdır. Bu durumda Hotspot Shield Premium işe yarar! Bu uygulama, video, mesajlaşma, sosyal medya uygulamaları ve ağlar gibi kısıtlı içeriğe erişebilmeniz için tüm trafiğinizi şifrelemenize olanak tanır. Bu uygulamaya sahip olduğunuz sürece artık hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok!

Gizliliğinizi koruyun – En önemli özellik elbette gizliliğinizi güvence altına almaktır. Sadece bu uygulamayı açın ve tüm çevrimiçi etkinliklerinizin halkın gözünden gizleneceğinden emin olabilirsiniz. Uygulama, IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu dünya çapındaki izleyicilerden gizler. Anonim bir tarama deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için artık herhangi bir şeyi ifşa etmekten korkmanıza gerek yok.

En geniş VPN kapsamı – Hotspot Shield Premium ayrıca desteklenen 80’den fazla ülkeyle en geniş VPN kapsamını sunar! ABD, İngiltere, Japonya, Kanada veya başka herhangi bir yer gibi hangi ülkeyi ararsanız arayın, uygulamanın onu desteklediğinden emin olabilirsiniz! Bu, kullanıcıların diğer tüm VPN uygulamalarından daha fazla içeriğe erişmesine olanak tanır!

Müşteri desteği – Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, onlarla iletişime geçebilirsiniz! Bu birinci sınıf bir uygulamadır, dolayısıyla bunun gibi birinci sınıf özellikleri hak ediyorsunuz!

Tarayıcı etkinlik geçmişi yok – Bu uygulama, herhangi bir tarayıcı etkinlik günlüğü kaydetmediği için maksimum koruma sağlar. Bu, çevrimiçi yaptığınız hiçbir etkinliğin sizden başka kimse tarafından izlenememesini sağlar!

Cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyun – Hotspot Shield Premium, VPN hizmetinin yanı sıra sizi kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avı saldırılarından da korur!

Hotspot Shield Premium Mod APK – Premium kilidi açıldı, reklam yok

Hotspot Shield Premium, devrim niteliğinde bir VPN hizmetidir. Aylık abonelik ücreti vardır. Ücretsiz olarak keyfini çıkarmak için en son sürüm modunu şimdi indirin!

Hotspot Shield Premium (sürüm) APK Orijinal

Google Play’deki orijinal versiyon

hotspot shield premium 8.8.1 apk indir (42.06 Mb)

Hotspot Shield Premium 8.7.0 Mod APK’sını indirin

Mod Özellikleri:

  • Premium kilidi açıldı
  • Reklamsız
Hotspot Shield Premium 8.7.0 Mod indir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap