1. Ana Sayfa
  2. Android

Hotel Hideaway APK 3.29.1 indir

Hotel Hideaway APK 3.29.1 indir
0

Bir avatar oluşturun, hem arkadaşlarınızla hem de yabancıyla bağlantı kurun ve bu rüya oteldeki harika noktaların tadını çıkarın. Android için Hotel Hideaway APK Son Sürüm İndir!

Hotel Hideaway APK 3.29.1 Bilgileri

Uygulama İsmi Hotel Hideaway
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 3.29.1
Google Play Bağlantısı com.piispanen.hotelhideaway
Fiyat Bedava
Boyut 86.60 Mb
Kategori Rol yapma oyunu

Harika ve sürükleyici otele hoş geldiniz. Burada birçok insan sohbet etmek, rol oynamak ve birlikte tonlarca eğlenmek için bekliyor! Neden eğlenceye katılmıyorsunuz ve Android için Hotel Hideaway‘i indirmiyorsunuz.

Avatarınızı oluşturun ve onları aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle süsleyin. Kişiliğinizi ve tarzınızı herkese tam olarak ifade edebilirsiniz. Gittiğiniz her yeri etkilemek için giyinirken başkalarını hayranlıkla doldurun.

Daha sonra dışarı çıkın ve oyundaki tüm harika özellikleri görün. Otelin bu tamamen hayal edilmiş dünyası, hem arkadaşlarla hem de yabancılarla eğlenebileceğiniz çeşitli aktivitelere sahiptir.

En iyi bölüm – Mobil oyun olarak, internet erişiminiz olduğu sürece, Hotel Hideaway’i nerede olursanız olun oynayabilirsiniz!

Güzel ödüller kazanmak için belirli etkinliklere ve görevlere de katılabilirsiniz! Hem kendinizi hem de otel odanızı özelleştirmek için birçok farklı öğeyi keşfedin!

Hotel Hideaway oyununda yapılacak çok şey var. Birkaç arkadaşınızı bir sunucuya davet edin ve tatmin edici ve saçma bir mobil sosyal dünyada sosyalleşmeye başlayın.

Avatarınızı Özelleştirin

Başkalarına kendi havanızı gösterin ve ne tür bir insan olduğunuzu onlara bildirin. Derinlemesine özelleştirme seçenekleriyle, yaratıcılığınızı gerçekten keşfedebilirsiniz.

Etkileşimli bir sosyal / RPG oyunu için ne tercih ederseniz edin, kendi kişiliğinizi yaratın veya kendinizi bir avatar olarak fark edin. Sonunda sizi mutlu eden şeyi yapın ve yakışıklı karakterinizi tanışacağınız birçok misafirle paylaşın.

Arkadaş Edin ve Eğlenin!

Hotel Hideaway’de çok sayıda sosyal etkileşim mevcuttur. İnsanlara jestler yapabilir, ifadeler gönderebilir veya onlarla sadece gelişigüzel konuşabilirsiniz.

İletişim kurmanın ve sosyalleşmenin bu birçok farklı yolu ile arkadaş edinmek ve akılsızca eğlenmek çok kolay. Yabancılarla rastgele bir sohbette saatlerce kaybolabilir, ancak interaktif özelliklerin ne kadar eğlenceli olduğuna bakın.

Bununla birlikte, yabancılarla konuşmaktan sıkılırsanız, Hotel Hideaway’deki çeşitli yerlerde ve lükslerde rol oynayabilirsiniz. Bir şeyler atmak için spaya gidin ya da özel bir parti için bir tekneye gidin.

Her zaman yapılacak bir şey vardır ve bunları yaparken çok eğleneceksiniz!

Tamamen 3D Sanal Dünya

Oyundaki grafikler oldukça basit. Sanat tarzı ve modelleri oldukça benzersizdir. Çizgi film benzeri tarzla, birçok tuhaflık ve cesaret geliyor.

Her konum ayrıca, oldukları şey için oldukça iyi görünen 3B arka planlara sahiptir. Grafikleri özellikle düşük kaliteli olarak sınıflandırmayız. Olsa da, oyun daha 5 olurdu th 6 – inci buna nesil konsol duygu. Daha doğru olmak gerekirse, Play Station 1 döneminden bir GameCube veya PS2’ye kadar bir şey.

Ücretsiz Hotel Hideaway APK İndir – En son sürüm

Hotel Hideaway 3.29.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

hotel-hideaway- [sürüm] .apk (86.60 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap