1. Ana Sayfa
  2. Android

Home Workouts Gym Pro (Reklamsız) APK indir


0

Home Workouts Gym Pro (Reklamsız) Apk  uygulaması şu anda ücretsizdir. Normal fiyat 12 tl ‘dir. 500.000’den fazla indirme ile ortalama puan 4,6’dır. İsteğe bağlı uygulama içi satın alımlar vardır.

Video animasyon 3 boyutlu tüm egzersiz kılavuzları (Anlaşılması kolaydır)

Ev Egzersizleri Ekipmansız Pro, tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz rutinleri sağlar. Her gün sadece birkaç dakika içinde, spor salonuna gitmenize gerek kalmadan evde kas oluşturabilir ve egzersiz yapabilirsiniz. Ekipman veya koç gerekmez, tüm egzersizler sadece vücut ağırlığınızla yapılabilir.

Bu uygulama karın, göğüs, bacaklar, kol ve vücut eğitimine yönelik egzersizleri içerir. Tüm egzersizler, uzmanlar tarafından tasarlanmıştır. Ekipmana gerek yok, bu yüzden spor salonuna gitmeye gerek yok. Her gün sadece birkaç dakika sürmesine rağmen, kaslarınızı etkili bir şekilde sıkılaştırabilir ve evde karın kası elde edebilir.

Ev antrenmanımıza devam edin ve birkaç hafta içinde vücudunuzda bir değişiklik fark edeceksiniz.

Home Workouts Gym Pro (No ad) APK indir

Tarihinde Güncellendi: 5 Temmuz 2020
Boyut: 32M
Yükleme sayısı: 500.000+
Mevcut Sürüm: 112.91
Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası

Home Workouts Gym Pro (No ad) Özellikler:

  • Isınma ve germe planı
  • Egzersiz ilerlemesini otomatik olarak kaydeder ve geçmişi kolayca izler
  • Grafik ağırlık takibi
  • Hatırlatma egzersizi sizi devam ettirir
  • Ayrıntılı video 3D animasyon
  • Kilo vermek ve vücut geliştirme için yemek planı

Vücut Geliştirme Uygulaması

Bir vücut geliştirme uygulaması mı arıyorsunuz? Kas geliştirme uygulamamızı deneyin! Bu kas geliştirme uygulaması, etkili kas geliştirme egzersizine sahiptir ve tüm kas geliştirme egzersizi, uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

Isınma Eğitimi Uygulaması

Isınma, daha iyi bir performans ve daha az yaralanma için kritik öneme sahiptir, ancak esneme biraz isteğe bağlı bir ekstra – bunu yapabiliriz, yapmalıyız ama yapmamak çoğu zaman herhangi bir soruna neden olmaz. Yine de şiddetle tavsiye edilir.

Kuvvet Egzersizi Uygulaması

Bu sadece bir kas geliştirme uygulaması değil, aynı zamanda bir kuvvet antrenmanı uygulaması. Hala kas geliştirme egzersizi, kas geliştirme uygulamaları veya kuvvet antrenmanı uygulaması arıyorsanız, bu kas geliştirme uygulamaları, kas geliştirme uygulamaları arasında bulabileceğiniz en iyisidir.

Erkekler için Ev Egzersizleri Erkekler için

etkili ev egzersizleri mi istiyorsunuz? Erkeklerin evde egzersiz yapmaları için farklı ev egzersiz programları sağlıyoruz. Erkekler için evde yapılan egzersizin kısa sürede karın kası almanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Size en uygun erkekler için ev egzersizini bulacaksınız. Erkekler için ev egzersizimizi şimdi deneyin!

Yağ Yakıcı Egzersizler ve Hit Egzersizleri

Daha iyi vücut şekli için en iyi yağ yakıcı egzersizler ve hiit egzersizler. Yağ yakıcı egzersizlerle kalori yak ve en iyi sonuçları almak için yüksek egzersiz programlarıyla birleştir.

Push up, squat, sit up, plank, crunch, wall sit, jump jacks, triceps dips, lunges …

Fitness Antrenörü

Tüm egzersizler profesyonel fitness eğitmenleri tarafından tasarlanmıştır. Cebinizde kişisel bir fitness eğitmeni varmış gibi egzersizle egzersiz yapın! 3D video eğitimleriyle anlaşılması kolay ve kolaydır.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap