İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mod APK 3.5.1 indir

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mod APK 3.5.1 indir
0

Harry Potter: Hogwarts Mystery mod APK en son sürüm ücretsiz indir. Hogwarts’ın büyücülük dünyasını deneyimlemek için yepyeni bir hikayeye atlayın.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Harry Potter: Hogwarts Mystery
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 3.5.1
Google Play Bağlantısı com.tinyco.potter
Fiyat Bedava
Boyut 128.05 Mb
Mod Sınırsız enerji
Kategori Macera

Harry Potter macera dünyasına adım atmak ister misiniz? Tüm kitapları ve filmi bitirdiniz ve hala daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde Harry Potter: Hogwarts Mystery tam size göre bir oyun. Jam City Inc’den bir macera oyunu ve oyunlar ve uygulamalar için resmi Harry Potter etiketi olan Portkey Games’in bir parçası. Klasik Seçmen Şapka ile oyunun başında hangi evin parçası olacağınızı öğreniyorsunuz ve kendinizi oyununuzun gidişatını etkileyen Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff veya Ravenclaw’da buluyorsunuz.

Hikaye boyunca birden fazla seçenekle, büyücülük dünyasında kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Harry Potter hikayesinden ikonik insanlarla birçok farklı derse katılıyorsunuz, Dumbledore ile süper güçlü büyüler öğreniyorsunuz ve zalim iksir ustası Snape ile özel iksirler yaratıyorsunuz. Keşif açısından, büyücü şatosunun daha önce hiç görülmemiş kısımlarını keşfetmeniz için Hogwarts’ın ücretsiz saltanatı verilir. Bu oyun, fantezi dünyasını bir sonraki seviyeye taşıyor, franchise hayranıysanız ideal.

Harry Potter: Hogwarts Mystery En İyi Özellikleri

Harry Potter hayranıysanız, bu oyun Android’de en iyi seçimdir. Hayranların favorisi olduğunu kanıtlayan 1 milyondan fazla olumlu yorumu ve çok sayıda indirmesi var. Oyunda oldukça fazla kazan-öde özelliği olsa da, iksir hazırlama, büyülü savunma sınıfları gibi oyunun birçok özelliğinin keyfini çıkarabilir ve güzel bir şekilde işlenmiş Hogwarts kalesini keşfedebilirsiniz. Daha sonra devam edebilmek için enerji barınızın yeniden dolmasını beklemeniz gerekir, ancak genellikle beklemeye değer. Küçük bir telefon ekranında deneyimlendiğinde bile müzik yerinde ve atmosfer harika.

Harry Potter Dünyasına Daha Fazla Dalın

Harry Potter kitaplarının büyük bir hayranı mısınız? Filmi sevdiniz ve hepsini onlarca kez mi gördünüz? O zaman Harry Potter: Hogwarts Mystery, büyücülük maceranızın bir sonraki adımıdır. Oyun, kitapların gerçek karakterlerini, büyülerini ve dilini kullanabilen resmi lisanslı bir oyun olduğundan, kitapların ve filmlerin yaptığı heyecanın çoğunu yakalar. Bu, Dumbledore’u ziyaret edebileceğiniz, büyücü arkadaşlar edinebileceğiniz ve Hogwarts’ın gerçek koridorlarında dolaşabileceğiniz anlamına gelir. Resimlere dikkat!

Büyücülük Derslerine Katılın

Hogwarts’a katılmanın tek nedeni büyücülük derslerine katılmaktır ve Hogwarts Mystery’de her türden ikonik öğretmenle öğrenebilirsiniz. Çoğunlukla, en güçlü büyüyü öğrenmek için Dumbledore ile ve büyücülük dünyasında hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız iksirlerde ustalaşmak için Snape ile yakın bir şekilde çalışacaksınız. Bunlar bulmacalar ve meydan okumalar içeren eğlenceli küçük mini oyunlardır – sihrin ustası olmak için gerekenlere sahip misiniz? Zorlukları geçin ve daha ilginç derslerin kilidini açın ve hikaye boyunca ilerleyin.

Yıldan Yıla Alın

Oyun geliştikçe siz de gelişeceksiniz. Oyun, tıpkı kitaplar ve filmler gibi yıldan yıla ilerliyor. Spoiler vermeden ağabeyinizin gizemini ortaya çıkarmayı içeren ana hikayeyi sonuna kadar takip edeceksiniz. Hogwarts’ı keşfederken ve gizem hakkında daha fazla şey keşfettikçe, birçok yerin son derece tanınabilir olduğunu göreceksiniz. Snape’in zindanından Flitwick ile sihir derslerine kadar, bu tamamen yeni bir hikaye ile gerçek bir Hogwarts deneyimi!

Diyalog, Büyücülük ve Sihirbazlık Zorlukları ve Daha Fazlası

Kendinizi hikayeye bırakın ve Quidditch oynamaktan büyülü bir romantizm bulmaya ve Lanetli Mahzen’in ve kardeşinizin gizemini keşfetmeye kadar ders dışı etkinliklere katılın. Hatta ev arkadaşlarınızla Ev Kupası’nı kazanmayı deneyebilir, Patronus büyüsünde ustalaşabilir ve Hogwarts arazisinde büyülü yaratıkları keşfedip onlarla arkadaş olabilirsiniz. Hikayede yaptığınız her seçim, ilerledikçe çoklu seçimlerle hikaye üzerinde bir etkiye sahip olacaktır. Bu hikaye sizin eseriniz!

Hogwarts’ta Yaratıcılık ve Özgürlük

Sadece seçtiğiniz karakterle romantizm bulmakla kalmaz, Quidditch turnuvası gibi harika etkinliklere katılırsınız, aynı zamanda tam olarak size benzeyen bir sihirbaz da yaratabilirsiniz. Tam avatar özelleştirmesi, yüzünüzle dikkatli bir şekilde bir sihirbaz veya cadı yaratmak için zaman ayırabileceğiniz veya tamamen yeni bir şey yaratabileceğiniz anlamına gelir! Ardından hayalinizdeki yatakhaneyi birçok farklı dekorasyon ve mobilya ile tasarlayabilirsiniz. Oyunun düzenli güncellemeleri sayesinde sürekli yeni öğeler ekleniyor, bu da ekipmanlarınızdan asla sıkılmayacağınız anlamına geliyor.

Harry Potter Mystery Dünyası için İpuçları ve Püf Noktaları

Oyun Harry Potter hayranları arasında oldukça popüler olsa da oyunu oynarken aklınızda bulundurmanız gereken bir iki şey var. Yaptığınız her seçim bir fark yaratır, bu yüzden diyalog seçeneklerinize dikkat edin. Seçmen Şapka, soruların cevabına göre bir ev seçecek, böylece özellikle isterseniz, hangi seçeneklerin hangi evle sonuçlanacağını görmek için her zaman çevrimiçi olarak hızlıca göz atabilirsiniz! Hangi seçenekleri seçerseniz seçin ana hikaye doğal sonucuna ulaşsa da, size hikaye boyunca farklı yolları gösteren çevrimiçi farklı kılavuzlar da vardır. Son olarak, enerji çubuğunu yönetmek, oyunun hayranları için en büyük şaşkınlık noktalarından biridir, çünkü çubuğun yeniden şarj olması biraz zaman alır.

Harry Potter: Hogwarts Gizemi Mod APK – Sınırsız Enerji

Enerjinizin dolmasını beklemeden oyunu oynamak ister misiniz? Harry Potter: Hogwarts Mystery için APK’nın bu modlu sürümünü indirin ve sınırsız enerji elde edin!

Harry Potter: Hogwarts Mystery 3.5.1 APK Original

Google Play’deki orijinal sürüm

harry potter hogwarts mystery 3.5.1.apk indir (128.05 Mb)

Harry Potter: Hogwarts Gizemi 3.5.0 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız enerji (ücretsiz satın alma)
Harry Potter: Hogwarts Mystery 3.5.0 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap