1. Ana Sayfa
  2. Oyun

GTA 6 2021’in sonunda mı gelecek?


0

Son zamanlarda GTA 6 hakkında, Rockstar serisindeki bir sonraki oyunun beklentisiyle oyuncular için kötü haber olabilecek yeni bilgiler ortaya çıktı.

Grand Theft Auto 6 henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak kadın karakterlerden Vice City ayarının geri dönüşüne kadar herhangi bir şey iddia eden raporlarla çok sayıda söylenti konusu oldu.

Ancak bu bilgilerin hiçbiri Rockstar tarafından asla doğrulanmadı. Aslında, oyun hakkında gerçekten bildiğimiz tek şey, kesinlikle geliştirilmesidir.

Jeffries’e göre, konuşmasının ana yönlerinden biri “yakında GTA VI beklenmiyordu”.

Şirketin bir basın bülteni, Darion, Rockstar’ın eski bir çalışanı olan Houser kardeşlerin, oyunun kalitesine tüm önem verdiklerini belirtti.

“ Kısa sürede bir duyuru / fragman beklemeseniz bile , oyunun piyasaya sürülmesi için en iyi senaryo olan Noel tatili dönemi 2021.

“Söylentileri çevrimiçi olarak duyduk ve önümüzdeki ay bir fragmanın gelebileceği spekülasyonlarını dinledik, ancak Darion’un tezi yatırımcıların / oyuncuların daha uzun süre beklemesi gerektiğidir”.

Rockstar’ın ana şirketi Take-Two , oyun endüstrisinin başka yerlerinde büyük bir başarının tadını çıkarıyor – örneğin çeşitli stüdyolar 2K’ye sahip – ancak yatırımcıların şimdilik Rockstar’da sabit hedefleri var gibi görünüyor. Ancak, Darion’a göre, yakın gelecekte Rockstar’dan GTA 6 hakkında hiçbir şey duymayacağız.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap