1. Ana Sayfa
  2. Android

Grim Soul Dark Fantasy Mod APK 3.8.1 indir

Grim Soul Dark Fantasy Mod APK 3.8.1 indir
0

Bu son derece bağımlılık yapan, rol yapma hayatta kalma oyununda sınırlarınızı ve gücünüzü test etmek istiyorsanız, android için Grim Soul APK en son sürüm modunu ücretsiz indirin.

Grim Soul Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Grim Soul Dark Fantasy Survival
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 4.1+
Sürüm 3.8.1
Boyut 391,48 Mb
Özellik Ücretsiz El Sanatları
Kategori Rol yapma oyunu
Geliştirici Kefir!
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı fantesy.survival.game.rpg

Zekanız, içgüdüleriniz ve hayatta kalma arzunuz dışında hiçbir şey olmadan ölümsüzler ülkesinde hayatta kalmak. Bundan daha heyecan verici ne olabilir? Oyun, yoksulluk, hastalık ve canavarlarla dolu Plaguelands’de geçiyor. İnsanlar kaos, soygun ve cinayet dolu günlerle de pek fazla değiller.

Grim Soul Mod APK Oyunu

Senin işin en iyi şövalye olmak, canavarları yenmek, ödüller toplamak ve bu çorak araziye hükmetmek. Ancak hiçbir şey kolay değildir, her zorluk benzersiz bir şeyle gelir. Grim Soul Mod APK‘sında galip gelmek için gücünüzü ve zekanızı toplamalısınız.

Yolculuğunuza Başlayın

Oyuna başladığınızda ve APK menüsünü açtığınızda, ilk başta normal bir adamsınız. Bu oyunun güzelliği, kaynakları toplamanın ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerektiğidir. Karakterinizin ölmemesini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Bunu yapmak için yiyecek, barınak, kaynaklar ve araçlar bulmaktan siz sorumlusunuz.

Her yerde gizlenen canavarlardan sizi korumaya uygun bir barınak inşa etmeniz gerekiyor. Barınağınızı inşa etmek için ahşap, taş ve mutfak eşyaları toplayın. Ayrıca sandıkları toplayın, hayatta kalmanıza yardımcı olacak değerli ganimetler içerirler. Üssünüzü inşa etmek ve çitlerle korumak için yaratıcılığınızı kullanın. Saldırganları uzak tutmak için evin her yerine tuzaklar kurun. Bunun dışında kendinizi zombilerden, canavarlardan ve yalnızca sizin kaynaklarınızı isteyen diğer oyunculardan korumak için silahlar oluşturun.

Grim Soul Mod APK - Savaş yeteneğinizi geliştirin

Savaş Yeteneğinizi Geliştirin

Bu uçsuz bucaksız çorak arazide hayatta kalmanın yolu, dövüş becerilerinizi geliştirmektir. Bunu kavgalara katılmayarak ve kendinizi dışarı atarak yapamazsınız. Doğru taktikleri öğrenmeniz ve her şeyi deneyimlemeniz gerekiyor. Grim Soul’un en güzel yanı, hayatta kalma oranınızı artırmak için diğer oyuncularla etkileşime girip oynayabilmenizdir.

Ayrıca, ihtiyacınız olmayan ürünleri başkalarından ihtiyacınız olan ürünlerle takas edebilirsiniz. Ancak, her oyuncu o kadar güvenilir olmayacağından risk tamamen size ait. Seni öldürebilir ve istedikleri zaman eşyalarını çalabilirler. Bu nedenle, her zaman tetikte olun.

Etkileyici Grafikler

Grim Soul mod APK, etkileyici bir açık dünya oyunudur. Kendinizi koruduğunuz sürece istediğiniz yere gidebilirsiniz. Oyunu keşfetmek sizi keşfedilmeyi bekleyen eski gizemlere götürebilir. Ancak başka bir yere gidip gelmenin gerçek zaman aldığını unutmayın. Yani, bu bölümün iletilebileceği diğer oyunlar gibi değil. Bu nedenle, kararlarınız konusunda akıllı olmanız gerekir.

Grim Soul mod APK - Etkileyici Grafikler

Bunu söyledikten sonra, oyun harika görünüyor. Grafikler ayrıntılı, net ve kontroller kolay. Oyun olabildiğince basit olduğu için çok fazla yapılandırmaya ihtiyacınız yok. Orta Çağ ortamı, gerçekten ilginç bir oyun deneyimi sağlayan karakterler ve öğeler kadar muhteşem.

Grim Soul Oynamak İçin İpuçları

İlk kez oyun oynamak bazıları için göz korkutucu bir görev olabilir. Kafanız karışabilir, yanlış şeyler satın alabilir ve sonunda istediğinizden çok daha fazla zaman harcayabilirsiniz. İşte bu yüzden hazırlıklı geldik. İşte Plaguelands’de hayatta kalmak için ihtiyacınız olan en iyi ipuçları!

Kaynakları toplarken Otomatik Oynat’ı kullanın

Zaman kazanmak için kaynakları toplamak için otomatik oynat’a basabilirsiniz. Ancak bunu yalnızca üssünüzdeyken yapmalısınız, çünkü savunmasız olduğunuzda başkalarının size saldırmasını istemezsiniz. Ancak bu seçenek açıkken hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak, karakteriniz en yakın ağaçlara koşacak, kaynakları toplayacak ve hepsini sizin için yapacak.

Depolama için 2’den fazla sandık üretin

Bu zorlu ortamda hayatta kalmak için her zaman hazırlıklı olmanız gerekir. Bu yüzden tüm silahlarınızı ve diğer eşyalarınızı saklamak için 2 sandık yapmalısınız. Bu sayede yabancı bir yerde ölseniz bile silahlarınız ve eşyalarınız güvende olur. Hepsini, çalınma riski çok yüksek olan sırt çantanızda taşımak yerine.

Grim Soul Android APK Oyunu

Gözünüz mini haritada olsun

Mini harita nerede olduğunuzu ve diğer kaynakları belirlemenize yardımcı olur. Bunun dışında çevrenizden haberdar olmanıza yardımcı olur. Yakınlardaki düşmanları (oklar) gösterirken daima mini haritaya bakın. Saldırıya hazırlanarak veya olay yerinden kaçarak bunu kendi yararınıza kullanın. Ayrıca mini harita sayesinde ölü düşmanları bulabilir, böylece sandıkların yanı sıra eşyalarını da yağmalayabilirsiniz.

Kaynak toplarken sisle kaplı alanlarda koşun

Eşya toplamak için dışarı çıktığınızda, sisle kaplı alanlara gittiğinizden emin olun çünkü bunlar güvenli yerlerdir. Kaynaklarınızı olabildiğince çabuk alın ve mümkün olduğunda üssünüze dönün.

Herhangi bir etkinliğe katılmadan önce karakterinizi silahlandırın

Zaman zaman yakınlarda kısa süreliğine değerli eşyalar alabileceğiniz özel etkinlikler olacaktır. Yere gitmeden önce karakterinizi sahip olduğunuz en iyi silah ve zırhlarla donattığınızdan emin olun. Bu, düşmanları savuşturmanızı ve kullanabileceğiniz değerli eşyaları toplamanızı kolaylaştıracaktır. Topladığınız tüm eşyaları bir köylünün sandığında saklayın, böylece başka bir bölgede öldürüldüğünüzde onları kaybetmeyin.

Grim Soul Mod APK Android

Karakterinizin aç veya susuz kalmasına izin vermeyin

Bu oyunda ve hatta bu türde yeniyseniz, karakterinizin açlıktan veya susuzluktan ölebileceğini bilseniz iyi edersiniz. İşin iyi yanı, genellikle karakterinizin yiyeceğe veya suya ihtiyacı olduğuna dair bir gösterge vardır. Karakteriniz ölmeden önce ihtiyacınız olanı hemen bulmalısınız. Gelecekte, bir bahçe yatağı inşa ederek ve yemek yapmak için tohum ekerek bir çiftlik oluşturabilirsiniz. Ayrıca et elde etmek için hayvanları avlamanız gerekir.

Grim Soul Mod APK – Ücretsiz Satın Alma

Sıfırdan başlamanın zorluğunu yaşamak istemiyorsanız, Ücretsiz işçilik, Öğelerin kilidini aç, Maksimum dayanıklılık, hızlı seyahat modunu hemen indirin.

Grim Soul 3.7.2 Mod APK

  • Ücretsiz El Sanatları
  • Bölünmüş + 20
  • Maksimum Dayanıklılık
  • Küresel haritada anında yürüyüş

Grim Soul 3.7.2 Mod APK indir (157 MB)

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.8.1 Orijinal APK

Grim Soul Dark Fantasy Survival APK indir (391.48 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap