1. Anasayfa
  2. Google

Google One: 6 Ay Boyunca 2 TB Ücretsiz Bulut Depolama Alanı Veriyor!

Google One: 6 Ay Boyunca 2 TB Ücretsiz Bulut Depolama Alanı Veriyor!

Google One, Google’ın bulut depolama ve abonelik hizmetidir. Google One, kullanıcılara daha fazla depolama alanı sunmanın yanı sıra ekstra avantajlar da sağlar. Şimdi 6 Aylık 2 TB Google One Bulut Depolama alanına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Google Drive’ı kullanarak dosyalarınızı bulutta depolayabilir ve istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz.

Google One ayrıca aile paylaşımı, Google Fotoğraflar’da yüksek kaliteli fotoğraf ve video depolama, Google Drive, Gmail ve diğer Google hizmetlerine daha iyi erişim gibi avantajlar sunar. Ayrıca, Google One aboneliğiyle müşteri desteği gibi özellikler de elde edebilirsiniz.

Farklı depolama planlarına ve fiyat seçeneklerine sahip olabilirsiniz, böylece ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Google One, bulut depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak ve Google hizmetlerini daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir hizmettir.

Google One 6 Aylık Ücretsiz Bulut Depolama Alanı Nasıl Alınır?

Google One 6 Aylık Ücretsiz Bulut Depolama Alanı Nasıl Alınır?

Google One ile altı ay boyunca 2 TB ücretsiz depolama alanının özgürlüğünü yaşayın. Tek kuruş bile harcamadan verilerinizi zahmetsizce saklayın, senkronize edin ve güvenceye alın.

  1. Yeni bir Google Hesabı oluşturun.
  2. https://payments.google.com/ adresini ziyaret edin, kredi kartı veya sanal kart bilgilerinizi girin ve gerekirse doğrulamayı yaparak Google Cüzdan’a ekleyin.
  3. Bu bağlantıyı (tokenized.play.google.com) ziyaret edin ve 2TB planla 6 aylık ücretsiz ödemeden yararlanmak için abone olun. (31 Mart 2024’te sona eriyor) (İsteğe bağlı) İstenmeyen ücretlerden kaçınmak için planı iptal edin ve kartı çıkarın.

Tüm işlemleri tamamladığınıza göre 6 Ay Boyunca Ücretsiz 2 TB depolama alanının keyfini çıkarın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir