İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rehberler
  3. Google aramada koyu tema nasıl açılır veya kapatılır

Google aramada koyu tema nasıl açılır veya kapatılır

featured

Son zamanlarda, Google aramada karanlık modu etkinleştirmek artık mümkün oldu. Kılavuzumuz, Google aramada koyu temayı nasıl hızlı bir şekilde açıp kapatacağınızı gösterecektir.

Arama sonuçlarını gece görüntüleme kolaylığı için, ulusötesi şirket Google, ayarlara karanlık bir tema ekledi ve artık kullanıcılar gerektiğinde karanlık modu açıp kapatabiliyor.

Google aramada koyu tema nasıl açılır veya kapatılır

Google arama hizmetinin ana sayfasına gidin. Sağ alt köşedeki ” Ayarlar “ bağlantısını tıklayın ve ” Koyu Tema “ yı tıklayın .

Google arama koyu tema nasıl açılır

Arama hizmetinde bir karanlık mod etkinleştirilir ve ihtiyacınız olan arama sonuçlarını çoğunlukla gece daha rahat bilgisayar başında gözlerinizi yormadan görüntüleyebilirsiniz.

Koyu temayı devre dışı bırakmak için, daha önce kullanılan ayarı geri almanız yeterlidir. Arama motoru açık temayı kabul edecektir.

Google arama sonuçları koyu tema görüntüsü

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap