İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Game of Sultans Mod APK 3.1.01 indir

Game of Sultans Mod APK 3.1.01 indir
2

Bir imparatorluğun başı olmak büyük bir sorumluluktur. Bunun nasıl oynandığını görmek istiyorsanız Game of Sultans Mod Apk indirin. Krallığınıza hükmedin ve çok şey yapın!

Game of Sultans Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Game of Sultans
İşletim Sistemi Android 4.1+
Son sürüm 3.1.01
Yapımcı Mekanist İnternet Teknolojileri Ltd.
Google Play Bağlantısı com.dc.hwsj
Fiyat Bedava
Boyut 74.15 Mb
Mod Reklamsız
Kategori Rol yapma oyunu

Bir kralın görevi, krallığını başarıya götürmek ve yönetmektir. Genellikle büyük bir sorumluluktur, ancak birçok avantajı vardır. Birincisi, potansiyel aşıklar da dahil olmak üzere her türlü insanla tanışabilirsiniz! Game of Sultans oyununda, krallığınızı bir padişah olarak yönetirsiniz. Burada yerel meselelerle ilgili kararlar alacak, diğer milletlerle ittifak kuracak ve güzel bayanlarla tanışacaksınız.

Game of Sultans Saltanatınızı Başlatın

Nihai hedefiniz tüm dünyayı fethetmek, ancak bundan önce çok şey başarmanız gerekecek. İlk olarak, ülkenizdeki tüm işleri yönetmeniz ve dış diplomasiyi yönetmeniz gerekecek. Bu oyunda ayrıca birçok güzel kadınla tanışabilir ve randevulara çıkabilirsiniz. Ardından varislerinizi yükseltebilir ve onları gelecekteki krallığa hazırlayabilirsiniz. Base Hunts’ta çok sayıda büyüleyici kıyafet, insanlara komuta etme ve savaş var!

Sultan Olarak Yönet

Bu gün ve çağda, hala monarşi hükümet sistemine sahip ülkeler var. Bu ülkelerde krallar, kraliçeler ve padişahlar bir ülkeyi yönetir ve yönetir. Ülke içinde olan her şeyden ve diğer uluslarla ilişkiler kurmaktan sorumludurlar. Kraliyet muamelesini yaşamak istiyorsanız, bugün Game of Sultans oynayın. Bu oyun, tüm bunları deneyimlemenize ve büyük bir sorumluluk üstlenmenize olanak tanır.

Osmanlı imparatorluğunun padişahı ol ve ulusu yönet. Dünyayı fethetmeyi planlarken tüm yerel ve uluslararası ilişkileri yönetin. Ayrıca kraliyet ailelerinden tutkulu kadınlarla tanışabilecek ve ilişkiler kurabileceksiniz. Rol yapmak için, her duruma uygun, etkileyici ve kusursuz kıyafetler de giyebileceksiniz. Burada krallığınızı yönetebilmeniz ve saldırganları savuşturabilmeniz gerekir.

Ayrıca, Üs Avları gibi yarışmalar ve dünya çapındaki diğer gerçek oyunculara karşı savaş var. Ülkenizin gücünü gösterin ve ödüller kazanın. Tahtın güçlü varislerini yükseltin ve birçok ulusu ele geçirmeyi planlayın!

Game of Sultans Özellikleri

Büyük bir hükümdar olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Game of Sultans’ta bir padişah olarak elinizden gelenin en iyisini yapın!

Bir Krallığı Yönetin – Büyük bir ulusun hükümdarı olmak kolay bir rol değildir. Seviyeli karar verme becerileri, liderlik becerileri ve yönetim becerilerini içerir. Bazı karşı çıkışlar alsanız bile krallığınız için dimdik ayakta durmalısınız. Game of Sultans’ta Osmanlı İmparatorluğu’nu padişah olarak yöneteceksiniz! Bu, ulus içinde olan her şeyi denetleyeceğiniz ve diğer uluslarla ilişkiler kuracağınız anlamına gelir.

Bunun dışında, gücünüzü kanıtlamak için PVP savaşlarında savaşmanız gerekecek! Ayrıca, savaşlara çıkın ve etkili ulusları yenerek takipçilerinizi artırın. Burada servetinizi, tahıllarınızı ve askerlerinizi artırmanız gerekecek. Oyunda her zaman ulusunu düşünmelisin! Kendinizinkini herhangi bir saldırıdan korurken diğer ulusları fethetmeye çalışın.

Yerel ve uluslararası meseleleri ele alın – Bir hükümdar olarak, ilgilenmeniz gereken birçok sorumlulukla karşılaşacaksınız. Ülkenizin içinde ve dışında tamamlamanız gereken birçok görev olacak. Üstelik Vezir denilen takipçilerinizin seviyesini yükseltebilir ve sayılarını artırabilirsiniz! Farklı rollere sahipler, bu yüzden seviyelerini yükseltmeye ve birçok yeteneğin kilidini açmaya çalışmalısınız. Hepsi dünyayı fethetme planlarında sana yardım edecekler!

Potansiyel aşıklarla tanışın – Bir hükümdar olarak, varislerinizi ve gelecekteki krallığı da düşünmeniz gerekir. Bu nedenle, oyundaki Felicia, Halima ve daha fazlası gibi potansiyel arkadaşlarla tanışmayı düşünmeniz gerekecek. Sizin için çocuklarınızı taşıyacak mükemmel sevgiliyi seçin! Bu oyun, randevulara çıkmanıza ve birçoğuyla sevgi seviyenizi yükseltmenize izin verir. Sonunda biriyle evleneceksin!

Varisleri yükseltin – Soyunuzu devam ettirmek istiyorsanız, oyunda çocuklara ihtiyacınız olacak. Tahtın uygun varisleri olmaları için onları büyütmeniz gerekecek. Onları kaderlerine ve kraliyetin geleceğine hazırla.

Game of Sultans Varisleri Yükseltin

Gardırobunuzu ve takipçilerinizi genişletin – Bir ulusun hükümdarı olmanın avantajlarından biri de sahip olduğunuz servettir. Cetvel gibi görünmeniz gerektiği gibi her duruma uygun güzel kıyafetler de giymelisiniz. Game of Sultans’ta gardırobunuzu genişletebilir ve süslü kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz!

Diğer uluslarla savaş – Oyunda PVP aracılığıyla diğer uluslarla da savaşabilirsiniz. Kazananları bekleyen birçok ödül var.

Game of Sultans Mod APK – Reklamsız

Game of Sultans ile bugün en iyi imparatorluk oyununun tadını çıkarın! Krallığınıza hükmedin ve genişletin.

Game of Sultans (sürüm) APK Orijinal

Game of Sultans 3.0.05 Hileli APK indir

Mod Özellikleri:

  • Reklamsız
OBB  Dosyası 3.0.05 indir Game of Sultans 3.0.05 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 11 ay önce

    Teşekkürler hocam.

  2. Eyvallah dostum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.