1. Ana Sayfa
  2. Android

Gacha Cute Mod APK 1.1.0 indir (Sınırsız Elmas)

Gacha Cute Mod APK 1.1.0 indir (Sınırsız Elmas)
0

Karakter yaratmayı seviyor musun? Gacha Cute Mod APK indirin ve bunu yapabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarın! 100 karakteri özelleştirin, sahne dekorlarının, arka planların ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Gacha Cute Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Gacha Cute
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 5.0+
Son sürüm 1.1.0
Boyut 135 MB
MOD Sınırsız Elmas
Kategori Casual
Geliştirici Gacha Cute
Fiyat Ücretsiz

Şu anda keyfini çıkarabileceğiniz birçok gündelik ve simülasyon oyunu var. En çok indirilenler oldukları için bugün bu oyunların sayısız türünün keyfini çıkarabiliriz. Ücretsizdirler, oynaması kolaydır ve ayrıca çok fazla odaklanma ve beceri gerektirmezler.

Şu anda tadını çıkarabileceğiniz en iyi gündelik oyunlardan biri Gacha Club ve farklı bir modun keyfini çıkarmak istiyorsanız Gacha Cute indirin! Bu oyun hemen denemen için eğlenceli şeylerle dolu!

Gacha Cute Nesne Seçme

Bu modda oynayabileceğiniz ve oluşturabileceğiniz farklı şeylerin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada on ana karakterin yanı sıra 90’a kadar ekstra karakter de yapabilirsiniz. Daha sonra modaya uygun bol miktarda eşya toplayabileceğiniz için baştan sona tüm duygularınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca bugün 600’den fazla pozun keyfini çıkarabilirsiniz, bu da inanılmaz sahneler oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, sahne oluşturmanın keyfini çıkarabileceğiniz bir Stüdyo Modu da var.

Gacha Cute ile Eğlenin

Eğlenceli ama basit bir oyun arıyorsanız, bu oyunların birçoğunu hemen şimdi bulabilirsiniz. Oynamaya çok fazla odaklanmanız gerekmediğinden hızlı, eğlenceli ve oynaması kolaydır. Gündelik oyunların çoğu, bir denemeden sonra hızlıca alabileceğiniz kadar basittir.

Bu oyunlar genellikle eğlencelidir ve hiçbir şey için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Yani eğlenceli bir şey arıyorsanız Gacha Cute APK deneyin ve heyecan verici karakterler yaratabileceksiniz.

Bu, Lunime’nin geliştirdiği Gacha Club oyunundan oluşturulan yeni bir moddur. Burada, bugün tamamen özelleştirebileceğiniz on ana karakter yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Saçınızı, gözlerinizi, yüzünüzü, vücudunuzu, kıyafetlerinizi ve karakterinizdeki diğer şeyleri değiştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bugün cinsiyeti seçmekte ve istediğiniz gibi kişiselleştirmekte özgürsünüz. Burada kollardan, eteklerden, gömleklerden ve hatta aksesuarlardan farklı kıyafetler toplamakta özgürsünüz.

Karakterlerinizi bugün giydirin ve onları Stüdyo Moduna alın. Burada, bugün istediğiniz herhangi bir sahneyi oluşturabilirsiniz!

Gacha Cute Özellikleri

Oynamak için benzersiz bir şey arıyorsanız, Gacha Cute APK indirebileceğiniz bir oyundur! Burada birçok şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Gacha Life’ın Keyfini Çıkarın

Gündelik oyunların tadını çıkarmak istiyorsanız, farklı günlük oyunları deneyebilirsiniz. Birçok gündelik oyun türü mevcuttur ve ne istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Bu oyunlar genellikle birçok şeyi yapmanıza veya kilidini açmanıza gerek kalmadan eğlenmenizi sağlar.

Gacha Cute APK indir

Oynamak için en iyi gündelik oyunlardan biri Gacha Cute ve esas olarak bir simülasyon oyunudur. Bu, özgürce kullanabileceğiniz karakterler oluşturmanıza izin veren bir oyundur.

Burada, ana karakterler için 10’a ve ekstralar için 90’a kadar istediğiniz karakteri oluşturabilirsiniz. Karakterlerinizi baştan ayağa kişiselleştirebildiğiniz için burada yapılacak birçok eğlenceli şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Saç stilini ve rengini, vücut tipini, gözlerini, yüzünü özgürce seçebilir ve küçük detayları da ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, çeşitli pozlar ve sahneler oluşturabileceğiniz Studio Modunda karakterlerinizi kullanarak yıldızları kullanabilirsiniz.

Karakterler Yaratın

The Sims’e aşinaysanız, bunun gibi birçok oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Günümüzün en iyi ve modernlerinden biri Gacha Cute ve animeye aşıksanız eğlenebileceğiniz bir şey. Burada, onları tamamen özelleştirebileceğiniz anime esinli karakterler oluşturabilirsiniz.

Saç stilini ve rengini, yüzünü, gözlerini, vücudunu değiştirmekten ve birçok kıyafet toplamaktan çekinmeyin. Artık on ana karakterin yanı sıra bazı ekstralar oluşturmakta özgürsünüz.

Eşyaları Topla

Bu oyunda kullanabileceğiniz birçok eşyayı da toplayabilirsiniz. Farklı durumlar için mükemmel olan erkek ve kadın karakterler için her türlü kıyafet mevcuttur. Burada ödeme yapmanız gerekmediğinden bugün bu öğelerin keyfini sınırsızca çıkarabilirsiniz. Bugün etekleri, gömlekleri ve çeşitli aksesuarları karıştırıp eşleştirmekten çekinmeyin.

Lolipoplar, kılıçlar, shuriken, toplar, testereler, kürekler, bumeranglar, buz konileri ve çok daha fazlası gibi farklı aksesuarlar var. Bugün farklı sahneler için kullanabileceğiniz her türlü aksesuar var.

Stüdyo Modu

Stüdyo Modunda, sahneler oluşturmak için ekrana karakter eklemekte özgürsünüz.

Burada en sevdiğiniz film sahnelerinden herhangi birini canlandırabilir ve yeniden yaratabilirsiniz! Artık sohbet kutuları, arka planlar ve birçok başka özellikle tamamlanmış benzersiz sahneler oluşturun.

Gacha Cute Mod APK indir

  • Sınırsız Elmas,
  • Reklamsız

Eşsiz bir şeyin tadını çıkarmak istiyorsanız, şimdi Gacha Cute APK indirin! Şimdi karakter yaratırken iyi eğlenceler.

Gacha Cute Mod APK indir

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap