1. Ana Sayfa
  2. Android

FX Master APK 2.3 indir

FX Master APK 2.3 indir
0

Hollywood seviyesinde efektlerle dolu çarpıcı videolar oluşturmak istiyorsanız FX Master APK en son sürüm ücretsiz indirin.

FX Master APK Bilgileri

Uygulama Adı FX Master
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 2.3
Google Play Bağlantısı com.video.fxmaster
Fiyat Bedava
Boyut 32.83 mb
Kategori Fotoğrafçılık

İnternetin yükselişi Facebook, Instagram, YouTube, TikTok ve daha pek çok sosyal medya platformunu doğurdu! Bu sosyal medya platformları sayesinde her zamankinden daha fazla birbirimize bağlıyız. Ve şimdi bu platformlara her ay milyonlarca video yüklüyoruz. Ancak harika videolara duyulan ihtiyaç hiç bu kadar şeffaf olmamıştı.

FX Master, videolarınıza zahmetsizce gerçekçi efektler eklemenizi sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır! FX Master, FX Master Lab tarafından geliştirilmiştir ve Google Play Store’da 100 binin üzerinde indirme sayısına sahiptir. Ancak bu uygulama göründüğünden çok daha yetenekli. Daha fazlasını öğrenmek için can atıyorsanız, aşağıyı okuyun!

FX Master nedir?

Günümüzde hemen hemen herkes bir şekilde içerik üretiyor. Kendinize mutlaka bir içerik yaratıcısı demeseniz bile, sosyal medya platformlarına video yüklerseniz, bu bir ve aynıdır. Kaliteli videolara olan talebin artması nedeniyle, ihtiyaçlarımızı karşılamak için video düzenleme uygulamalarına da talep var.

FX Master, videolarınıza kolayca özel efektler ekleme konusunda uzmanlaşmış bir video düzenleme uygulamasıdır! Bu uygulama FX Master Lab tarafından geliştirilmiştir ve birçokları için popüler bir seçimdir. Bu uygulama sayesinde sıradan videoları ister iş ister kişisel amaçlar için çarpıcı bir başyapıt haline getirebilirsiniz. Ateş, şimşek, bomba ve daha fazlası gibi çarpıcı efektler yaratabilirsiniz! Ve süreç de çok zor değil. Uygulamadan oluşturmak istediğiniz video efektini seçmeniz ve ardından videoyu çekmek için talimatları izlemeniz yeterlidir. Ardından, videoyu kaydedin ve dünyayla paylaşın!

FX Master APK Gerçekçi Efektler

FX Master’ın Özellikleri

FX Master, sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için çarpıcı videolar oluşturmanıza olanak tanıyan destansı bir video düzenleme uygulamasıdır! İşte özellikleri:

Büyük efekt kütüphanesi – Biz çocukken filmlerdeki/şovlardaki özel efektler bize çok gerçekçi gelirdi. Muhtemelen gerçek olmadığının farkında değiliz. Ama artık yetişkin olduğumuza göre, bunların sadece gerçek görünmek için oluşturulmuş bilgisayarla manipüle edilmiş grafikler olduğunu biliyoruz. Ve FX Master sayesinde filmlerden/dizilerden/animelerden en sevdiğimiz sahneleri yeniden yaratabiliyoruz. Ve bu uygulamada ateş, patlamalar, sihir, uçan balinalar ve daha fazlası gibi seçebileceğimiz tonlarca efekt var! Ama hangisini seçerseniz seçin, sosyal medya hesaplarınızda yayınladığınızda birçok kişinin dikkatini çekeceği kesin!

Kullanım kolaylığı – O zamanlar, özel efektler oluşturmak istiyorsanız, bunu sizin için oluşturmak için bazı gelişmiş araçlara ve uzmanlara ihtiyacınız vardı. Ancak teknolojinin ilerlemesi sayesinde ihtiyacınız olan tüm video efektleri FX Master adlı bir uygulamada. Bu uygulama, videolarınızı birkaç saniye içinde çarpıcı olanlara dönüştürmenizi sağlar! Sadece çok çeşitli efektler arasından seçim yapın ve ardından çekim yapmak için talimatları izleyin. Çarpıcı videolar oluşturmak ve takipçilerinizle paylaşmak bu kadar kolay!

Gerçekçi grafikler – Aşırı derecede sahte görünüyorlarsa video efektleri işe yaramaz. Ancak FX Master, videolarınıza zahmetsizce gerçekçi özel efektler eklemenizi sağlar! Bunu yapmak için, videolarınızı gerçek zamanlı olarak çekmenize izin verirler, böylece daha dışa aktarılmadan efektleri bile görebilirsiniz!

Sık sık güncellenir – FX Master hala yeni bir uygulamadır, ancak arada sırada harika özel efektler veritabanını güncellemeyi vaat eder! Bu, yakında yeni efektleri deneyeceğiniz anlamına gelir!

FX Master APK En son sürüm Ücretsiz indirin

FX Master 2.3 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

fx master 2.3 apk indir (32.83 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap