İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Funsta Pro APK Mod 2.4.2 indir

Funsta Pro APK Mod 2.4.2 indir
0

Bir şakayı tonlarca insanla paylaşmak için sahte Instagram gönderileri, konuşmalar ve sohbetler oluşturun ve arkadaşlarınızı güldürün. Android için Funsta Pro APK indirin ve eğlenmek için şakalaşmaya başlayın!

Uygulama Adı Funsta Pro
Güncellenme Tarihi
İşletim Sistemi Android 4.4+
Uygulama Sürümü 3.0.1
Boyut 9,73 MB
Mod Profesyonel Kilitsiz
Kategori Eğlence
Geliştirici Playfake
Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.playfake.instafake.funsta

Instagram’da hiç gülünç histerik konuşmalar gördünüz mü? Eh, sadece bu uygulamadan olabilir. Demek istediğimiz, hepsi sahte. Bir sürü başka insanla paylaşmak için kendi sahte Instagram konuşmalarınızı, gönderilerinizi ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Kendiniz denemek istiyorsanız, Android için Funsta Pro‘yu indirmeniz yeterli.

  • Görünüşe göre herhangi birinden gelebilecek bir profilde sahte gönderiler, yorumlar ve beğeniler oluşturun.
  • Aynı şekilde, bu gönderileri yapmak için kendi Instagram hesabınızı sıfırdan oluşturabilirsiniz.
  • Hayali hesabınızda da paylaşmak için sahte anlar yaratın.
  • Daha da komik olanı – Bir konuşmanın her iki tarafını da kontrol edebileceksiniz. Muhtemelen bu saçma yazılardan bazılarını gördüğünüz yer burasıdır. Bir kişi, Android için Funsta Pro‘yu kullanarak tüm konuşmayı kendi başına üretebilir.
  • Sahte hesaplarınıza herhangi biri mesaj gönderirse, bu mesajlara anında cevap ayarlayabilirsiniz. Otomatik sahte yanıtlar, aktif olarak çevrimiçi olmasanız bile şakaya devam etmenin harika bir yoludur.

Neden Funsta’yı Kullanmalısınız?

Birinin böyle bir uygulamayı neden kullanması gerektiğine dair tonlarca farklı sebep var. Ancak, kafanın üstündeki en büyük sebep bir şaka ya da caps olurdu. Bu neslin birçok caps’i, en iyi konuşmalar ve gönderilerle ilgilidir. Bu, kendinizden bazılarını yaratmanın ve onları paylaşmanın harika bir yoludur.

Ek olarak, birini hazırlıksız yakalamak isteyebilirsiniz. Belki sahte bir aşık, hatta bir arkadaşıyla temasa geçen bir idol gibi davranın. Arkadaşlarınız düştüklerinde tepkilerine büyük bir kahkaha atacak, ipi çekecek ve bu numaralara batacaksınız.

Bu uygulamayı kendiniz kullanmak için birkaç neden daha düşünebileceğinizden eminiz.

Funsta APK İndirme

Şaka yapmaya başlama zamanı. Ne oluşturmak istediğinizi belirleyin ve ardından normalde IG’de yaptığınız gibi gönderiyi veya konuşmayı yapın. Uygulama ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Tek yapmanız gereken Funsta Pro APK İndirme bağlantısına tıklamak ve sahte hesaplarınızı, mesajlarınızı, konuşmalarınızı ve daha fazlasını yapmaya başlayabilirsiniz!

Henüz günlerden 1 Nisan olmayabilir ama bu bizi durduramayacak. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden çabucak gülmek her zaman harika bir bağdır. Öyleyse, bazı sahte gönderiler oluşturmaya hemen başlayalım!

Funsta Pro 3.0.1 Orijinal Playstore APK

APK Dosyası: Funsta Pro 2.4.2 Mod [4 MB]

Funsta Pro 2.4.2 Mod APK Özellikleri

  • Pro Sürümün Kilidi Açıldı
  • Gelişmiş Otomatik Yanıt ve Görüntülü Arama Kilidi Açıldı
  • Reklamlar Kaldırıldı

APK Dosyası: Funsta Pro’yu İndirin [9.73 Mb]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap