İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Android

Fun Run 3 Mod APK 3.14.0 indir

Fun Run 3 Mod APK 3.14.0 indir
0

Android için Fun Run 3 Mod APK Son Sürüm ücretsiz indirin! Bu sevimli yaratıkların yarışmasını ve bitiş çizgisine doğru yarışmasını izleyin.

Fun Run 3 Mod Apk Bilgileri

Uygulama İsmi Fun Run 3
Uyumluluk Android 4.4+
Son sürüm 3.14.0
Google Play Bağlantısı com.dirtybit.fra
Fiyat Bedava
Boyut 113,56 Mb
Mod God Mod
Kategori Yarış

Android için Fun Run 3 oynarken tüm rekabetinizi kenara bırakın. Rakiplerinizi patlatırken, vururken ve yolunuzdan çekerken hiçbir şey yolunuza çıkamaz!

Bu popüler platform oyununda 100 milyondan fazla başka oyuncu var! Ancak, bu kadar çok insanın bu harika oyuna bağımlı olmasına şaşmamalı. Basit kontroller, harika görseller ve tatmin edici oyun, mükemmel deneyimi sağlar.

Fun Run 3’ü Android’ine indirmemek çılgınlık olur. Kendiniz deneyin.

Eğlenceli ve Rekabetçi Oyun

İlk olarak, Fun Run 3 oynamanın en iyi yanı rekabet yönüdür. Liderlik tablolarının zirvesini hedeflemek isteyen uluslararası 100 milyondan fazla koşucu var. Ancak, yalnızca bir kişi olabilir. sence bu talebi karşılayabilecek misin?

Oyun, herkesin eğlenmesi için aksiyon ve çılgın eğlenceli deneyimlerle dolu. Yarış, saldır, zıpla ve kazan!

Eğlenceli Özellikler

Fun Run’ın üçüncü bölümü: Fun Run, inanılmaz 8 oyunculu rekabetçi yarışlarla geri döndü! Arkadaşlarınıza ve hatta yabancılara meydan okurken yaşanacak çok fazla eğlence ve heyecan var. Yarış ve zafer yolunda duran herkesi mağlup et!

Bu, uygulama mağazasındaki en iyi yarış platform oyunudur!

Heyecan verici oyun: Fun Run 3 oynarken, ilk 2 oyunun tüm harika yönlerinin tadını çıkarırsınız. Rakiplere karşı yarışın ve zafere giden yolunuzu yavaşlatabilecek engellerden kaçının! Ama bekleyin, eğer başka bir oyuncu engel ise, bitiş çizgisine ulaşmadan önce onları ezin! Sahip olabileceğiniz en tatmin edici platform ve yarış oyunu!

Arena Modu: Arena Modu, altın için yarışan 8 farklı karaktere sahip olacak! Bununla birlikte, yalnızca 3 kişi başarabilir ve sonunda altın, gümüş veya bronz ödüllerini alabilir. Bu sevimli ve sevimli yaratıkların en hızlısı kazanan olarak övünebilir, kaybedenler maalesef tozlarını yemelidir!

Arkadaşlarınızla bir Klan Oluşturun: Bir grup klanında arkadaşlarınızın yanında koşun! Harika bir çok oyunculu yarış aksiyonu için arkadaşlarınıza ve hatta yabancılara katılma seçenekleriniz var. Bu bitiş çizgisine kadar bir yarış ve sadece en iyisi başaracak!
Farklı Özelleştirme Seçenekleriyle Gösteri Yapın Fun Run 3 ayrıca oyun sırasında kullanabileceğiniz geniş bir aksesuar yelpazesine ve sevimli yaratıklara sahiptir. Kendinizi en havalı, en akıllı, en komik veya tercih ettiğiniz şekilde görünecek şekilde özelleştirin!

Ek özellikler

 • 2’ye 2 Klan Savaşları
 • Önceki oyunlara kıyasla 30’dan fazla güçlendirici.
 • Arena Modu: 8 oyunculu yeni bir yarış modu!
 • Çevrimiçi çok oyunculu modda gerçek zamanlı yarışlar
 • download-fun-run-3-for-android
 • Slam & Slide: Rakiplerinizi şaşırtacak yeni yetenekler
 • Karakterinizi çeşitli özelleştirme seçenekleriyle esnetin, neredeyse ezici!
 • Yarışmak için tonlarca yeni seviye.
 • Daha da rekabetçi eyleme izin veren bir Liderler sistemi. Kim 1 numara olacak?

Grafikler

Fun Run 3 harika görünüyor! Sevimli yaratıklar, tamamen stilize edilmiş seviyelerde yarışırken çeşitli eylemler gerçekleştirecekler. Bir platform oyuncusu olarak, her seviyeyle ilgilenmenizi sağlayacak birçok set parçası da vardır.

Kim olarak oynarsanız oynayın veya nerede oynarsanız oynayın, bu oyun harika görünüyor!

Fun Run 3 Mod APK Yeni Sürümünü Edinin

Ek olarak, oyunun değiştirilmiş bir versiyonu da var. Bu sürümle, orijinalde olmayan tonlarca ek özellik alacaksınız.

Her neyse, bu süper popüler yarış platform oyununu saatlerce kesintisiz eğlence için indirin. Bu kesinlikle arkadaşlarla oynamaya değer bir oyundur. Oyunu grup olarak bilmelerini ve indirmelerini, bir klan oluşturmalarını ve liderlik tablolarının tepesine ulaşmalarını sağlayın!

Fun Run 3 3.14.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

fun-run-3-3.14.0.apk (113.56 Mb)

Fun Run 3 v3.13.4 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

 • God Mod
 • Hızlı oyun hızı
Fun Run 3 v3.13.4 Mod [94 MB]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap