1. Anasayfa
 2. Android

FRP Bypass APK indir


Android için FRP Bypass APK Son Sürümünü ücretsiz indirin. Bu uygulama, Android cihazınıza erişmenizi ve Fabrika Sıfırlama Korumasını atlamanızı sağlar.

FRP Bypass İnceleme

Android Cihazınızda yapılan son güncellemeler, daha fazla koruma hizmetine izin verdi. Söz konusu hizmetlerden biri Fabrika Sıfırlama Korumasıdır . Bu, istenmeyen hırsızların telefonunuzu ele geçirmesini ve cihazınızı varsayılan sürümüne sıfırlamasını önleyecektir. Ancak bu özellik iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Kendi telefonunuzu sıfırlamanız için çok sayıda neden olabilir. FRP Bypass indirmesi, bu korumayı göz ardı etmenize ve doğrudan telefonunuzu geri yüklemenize olanak tanır.

Hem kullanıcı adınızı hem de şifrenizi unutmuş olmanız durumunda, ana durumlardan biri olabilir. Ayrıca, bu durum, başka hiçbir şey olmasa bile fabrika ayarlarına sıfırlama gerektirecektir. Ancak, son güncelleme bunun mümkün olmasına izin vermedi. Şimdi ne olacak?

Bu nedenle, diğer Android cihaz uygulaması olan FRP Bypass Samsung’u kullanmanız gerekecektir. Bu uygulama, Fabrika Sıfırlama Korumasını atlayacak, Google Hesabınızı kaldıracak ve aynı anda telefonunuzun kilidini açacaktır.

Fabrika Sıfırlama Korumasıyla İlgili Sorun

FRP ile ilgili küçük bir sorun var. Google, Android sistemlerini çevreleyen özellikleri ve korumayı geliştirmeye devam etti. Bu kapsamda, cihazınızı sabitlemek için kullanılan bu çeşitli duvarları atlamak giderek daha zor hale geldi.

Gördüğünüz gibi, bu önlemler hem yararlı hem de kullanıcıları için bir engel. Duruma bağlı olarak, kendi korumanız ve güvenliğiniz, cihazınıza erişmenizi engelleyen şey olabilir.

FRP Bypass APK App info

İronik değil mi? Bunun kimseyle olmasını istemiyoruz. Böylece, FRP Bypass aracını da kullanmak için bir kılavuz sağladık.

Bununla birlikte, korumalar artmaya devam ettikçe, baypas etme yöntemi daha karmaşık hale geliyor. Bu nedenle, bazı kişiler yardım almadan bu uygulamaya erişemeyebilir.

FRP Bypass Kurulumu

Bu sayfada, FRP Bypass aracını indirmeye kolayca erişebilirsiniz. Öyleyse devam edin ve dosyayı indirin ve telefonunuzun korumalarını göz ardı etmek için karşı önlemlerinizi aldığınızdan emin olun. Cihazınızın çalınmasını ve yabancılar tarafından kötüye kullanılmasını önlemek için korumanın gerekli olduğunu anlıyoruz. Bununla birlikte, dezavantajlar da göz ardı edilmemelidir.

FRP Bypass Özellikleri

Bu koruma bypass aracını indirmeye karar verdiğinizde dikkat çekmeye değer birkaç ekstra özellik de vardır. Aracı cihazınıza kurmaya başladığınızda hepsini not edin:

FRP Bypass APK App installed

 • Süper Hızlı Kullanım: Sadece birkaç dakika içinde, cihazınızdaki özelliklere erişmenizi engelleyen tüm korumaları atlayabileceksiniz. Bu hızlar, diğer benzer uygulamalarla kıyaslanamaz.
 • Basit ve Kullanımı Kolay: Yalnızca hızlı değil, aynı zamanda kullanımı şaşırtıcı derecede kolay. FRP Bypass aracının nasıl çalıştırılacağını ve kullanılacağını anlamak için bir teknoloji meraklısı veya mobil cihazlarda profesyonel olmanıza gerek yok. Bölgede herhangi bir sorun veya önceki teknoloji bilgisi olmadan herkes uygulamaya verimli bir şekilde erişebilir ve bypass işlemlerine devam edebilir.
 • Çoklu Cihaz Desteği: Ek olarak, araçla desteklenen birçok farklı cihaz türü vardır. Herhangi bir Android cihazla sınırlı değilsiniz. Bir FRP Bypass Galaxy aracı veya belki bir Oppo veya başka bir telefon kullanabilirsiniz. Çoğu Android cihazı bu uygulamanın kullanımını destekler.
 • Harici Araç Gerekmiyor: Son olarak, atlama işleminize erişmek için üçüncü taraf bir araca veya uygulamaya gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey ilk indirme ve “belki” yanında bir dizüstü bilgisayar ve USB kablosudur.

FRP Bypass Nasıl Kullanılır

Bypass aracını kullanmanın iki farklı yolu vardır. OTG kablosunun yardımı ile veya yardımı olmadan. Seçim senin. Her iki yöntemi de etiketledik ve talimatları buna göre listeledik.

Bununla birlikte, devam edin ve ilgili adımları okuyun.

OTG ile FRP Bypass Kullanımı

 1. Öncelikle, PC’nizde bulunan FRP Bypass APK dosyasını indirmeniz gerekecektir.
 2. Ardından, dosyayı cihazınızda bulmanız gerekecek. Bu noktadan sonra, dosyayı bir USB’ye kopyalayın.
 3. OTG kablosu kullanarak telefonunuzu USB’ye bağlamaya başlayın.
 4. Şimdi, APK dosyasını bulmak için Dosya Yöneticinize gitmelisiniz .
 5. Dosya bulunduğunda, devam edin ve Yükle’ye dokunun.
 6. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, mobil cihazınızda Ayarlar menüsüne erişebileceksiniz .
 7. Ayarlar’ı açın .
 8. Bu noktadan itibaren, cihazınıza yerleştirilen güvenlik önlemlerini atlayarak tüm cihazınızı sıfırlayabilmelisiniz. Yedekle ve Sıfırla’ya , ardından Fabrika Verilerine dokunun . Devam edin ve gerekirse cihazınızdan her şeyi silin.
 9. Bu noktada Fabrika Sıfırlamasına erişmenizi engelleyen hiçbir şey olmamalıdır.

OTG Kablosu olmadan FRP Bypass Kullanımı

 1. Cihazınızı açın.
 2. Kurulum sihirbazıyla devam edin ve tüm talimatları izleyin.
 3. Şimdi, FRP Bypass aracını açın ve Ayarlar’ı seçin .
 4. Ana Menü , yardım ve sonra geri bildirim .
 5. Herhangi bir mesaj yazın ve ardından Paylaşın
 6. Bir mesaj yazdıktan sonra, göndermek için bir numara da seçmeniz gerekecektir.
 7. Şimdi, arama simgesini ve ardından arama seçeneğini seçin. Tuş takımı açıldığında, *#*#4636#*#* yazın .
 8. Ardından, Kullanım İstatistikleri seçeneğine tıklayın ve ardından geri düğmesine dokunun.
 9. Bu noktadan sonra Ayarlarınıza gidebilirsiniz .
 10. Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak için aynı prosedürü izleyin. Herhangi bir korumadan veya duvardan geçmeden cihazınızı varsayılana geri yüklemek mümkün olmalıdır.

Sonuç

Android için FRP Bypass Aracı ile ilgili bilmeniz gereken her şey bu. Tüm korumaları başarıyla yok saydınız ve fabrika ayarlarını geri yüklemek için cihazınıza eriştiniz.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

FRP Bypass tüm Android cihazlarda çalışıyor mu?

Evet, FRP Bypass Apk aracı çoğu Android akıllı telefon ve tablet ile uyumludur.

Samsung cihazımın kilidini açmak için FRP Bypass’ı kullanabilir miyim?

Markadan bağımsız olarak, baypas araçları mevcut tüm Android cihazlarda çalışmalıdır.

FRP bypass uygulamasının kullanımı güvenli midir?

Evet, uygulama0 güvenlidir. Herhangi bir dezavantaj olmadan herkes uygulamayı kolayca indirebilir ve kullanabilir.

FRP Bypass 2.1 APK Orijinal
FRP Bypass 1.0 APK Orijinal
FRP Bypass Romstage APK
FRP Bypass vnROM APK

APK nasıl kurulur?

1. Cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olun: Menü »Ayarlar» Güvenlik » seçeneğine gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.

Teknobird.com’dan indirdiğim dosya güvenli mi?

Elbette her dosya, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir