1. Anasayfa
  2. Grafik Tasarım

Photo Editor: Fotor Ücretsiz Online Fotoğraf Düzenleme

Photo Editor: Fotor Ücretsiz Online Fotoğraf Düzenleme
0

Fotor’un fotoğraf düzenleme programı görüntüleri kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir, fotoğraflara metin ekleyebilir, hatta fotoğraf kolajları yapabilir ve kolayca grafik tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Fotor, fotoğraf düzenlemenin yanı sıra, çevrimiçi olarak çarpıcı grafikler oluşturmak için de sağlam bir araçtır. Çok çeşitli kullanıma hazır tasarım şablonları, ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her tür görsel içeriği oluşturabilirsiniz. Web siteniz ve sosyal medyanız için posterler, kartvizitler, logolar, e-posta başlıkları, el ilanları veya görseller oluşturmak isteyip istemediğinize bakacaksınız. Pazarlamacılar, serbest çalışanlar, küçük işletme sahipleri, içerik oluşturucular ve blog yazarları için mükemmeldir.

Fotoğraf düzenleme nedir?

Fotoğraf düzenleme programı, bir görüntüyü mükemmelleştirmenin hızlı dijital bir yoludur. Kameralar ve telefonlar fotoğraf çekmek için harika cihazlar olsa da, bazen en iyi fotoğrafları çekmede en iyisi olmayabilirler. Fotoğraf efektleri ekleyerek, arka planı bulanıklaştırarak, fotoğraflarınızı güzelleştirmek için istenmeyen öğeleri kaldırarak, aydınlatma ve renklerle görüntüleri cilalamanıza olanak tanır. Fotor’un en iyi online fotoğraf düzenleyicisiyle fotoğrafları düzenleyin ve fotoğraflarınızdan daha fazlasını elde edin.

Fotor Nasıl Kullanılır?

İlk olarak, fotor’un ücretsiz online fotoğraf düzenleyici web sayfasını açın. İkinci olarak, sol kontrol panelinden temel ayarlar, portre güzelliği veya fotoğraf efektleri gibi ihtiyacınız olan bir düzenleme özelliğini seçin. Üçüncüsü, özelliği uygulayın, son parçanızı indirin ve paylaşın.

Fotor ve Photoshop arasındaki fark nedir?

Fotor, fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım işlevlerini içeren Photoshop gibi bir online fotoğraf düzenleyicisidir. Ancak Fotor, Photoshop’tan daha az dik bir öğrenme eğrisine sahiptir. Herkes profesyonel bir fotoğrafçı ve grafik tasarımcı olabilir, herhangi bir beceri gerektirmez. Fotor, BBC tarafından “Light Photoshop” olarak adlandırılmıştır.

Online Fotoğraf Düzenleme Özellikleri

Fotor’un online fotoğraf düzenleyicisi, fotoğraflarınızı mükemmelleştirmenize yardımcı olacak tonlarca harika araçla birlikte gelir. Fotoğrafları iyileştirebilir, portreleri rötuşlayabilir, arka planları kaldırabilir ve efektler uygulayabilirsiniz. En popüler fotoğraf düzenleme özelliklerimize göz atalım.

Neden Fotor’un fotoğraf düzenleyicisini seçmelisiniz?

Fotor’un en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması, görüntüleri düzenlemeyi kolaylaştırır. Çeşitli şık fotoğraf efektleri ve tüm düzenleme ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayabilecektir. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için mükemmeldir.

Online Görüntü Düzenleme Araçları

İnce ayar, bulanıklaştırma araçları , düzleştirme , pozlama, klonlama, eğri, fotoğrafları yeniden şekillendirme , kırmızı göz giderme , diş beyazlatma ve kırışıklık giderme gibi Fotor’un ücretsiz online en iyi fotoğraf düzenleyicisini kullanın. Resminizi online ortamda harika hale getirmek çok kolay.

Online Görüntü Düzenleme Araçları

PC ve mobil cihazlar için ücretsiz fotoğraf düzenleyici

Fotor’un fotoğraf düzenleyicisi birden fazla platform sunar. Online fotoğraf düzenleyici dışında, iOS fotoğraf düzenleme ve Android fotoğraf düzenleme gibi uygulama sürümlerinin yanı sıra Windows ve Mac için programlara sahiptir. Bu yazılımlarının tümü ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca veri ve üyelik senkronizasyonunu da desteklerler, bu da tek bir Fotor hesabıyla her yerde ve her zaman görüntüleri düzenlemenizi kolaylaştırır.

PC ve mobil cihazlar için ücretsiz fotoğraf düzenleyici

iOS indirme: Fotor – Photo Editor & Design indir
Android APK indirme: Fotor Photo Editor – Design Maker & Photo Collage indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir