1. Ana Sayfa
  2. Veri Kurtarma

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
0

Windows ve Mac bilgisayarlar için ücretsiz 1 yıllık FoneLab Android Data Recovery lisansı. Android işletim sistemini çalıştıran bir akıllı telefon veya tablet cihazda silinen verileri kurtarma programıdır.

Windows ve Mac bilgisayarlar için kullanışlı ve kullanımı kolay FoneLab Android Veri Kurtarma yazılımı, Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde silinen veya kaybolan verilerin başarıyla kurtarılmasına yardımcı olur. Silinen SMS mesajlarını, kişileri, arama geçmişini ve WhatsApp sohbetlerini Android’den kurtarın. Android cihazınızdan fotoğrafları, müzikleri, videoları ve diğer dijital bilgileri geri alın.

FoneLab Android Veri Kurtarma aracı, çoğu Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Motorola, One Plus, Google, Xiaomi ve diğer cihazlardan Android verilerini kurtarmaya yardımcı olur. Silinen ve mevcut dosyaları Android’den Windows veya Mac bilgisayara aktarmanıza ve yedeklemenize izin verir.

FoneLab Android Data Veri Kurtarma, bir mobil cihazın dahili belleğinden, ek bir bellek kartından veri kurtarmayı destekler ve bir telefon SIM kartındaki eksik bilgileri kurtarabilir.

FoneLab Android Data Recovery 1 Yıllık Ücretsiz Lisans nasıl alınır

  1. Teklif sayfasını açın , adınızı ve posta kutunuzu yazın, gizlilik politikasını kabul edin ve ” Kaydol “ düğmesini tıklayın . Ardından anahtar postaya gönderilecektir.
  2. FoneLab Android Data Recovery’nin sürüm 3.1.32’yi (İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  3. Programı çalıştırın, görünen pencerede e-posta adresinizi ve lisans anahtarınızı girin, ” Kaydol ” düğmesini etkinleştirin ve veri kurtarma aracını bir yıl boyunca kullanın.
Windows için FoneLab Android Veri Kurtarma’yı indirin MacOS için FoneLab Android Veri Kurtarma’yı indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista ve XP (32 veya 64 bit) | macOS Sierra ve üzeri | Android 11 ve üstü.

FoneLab Android Data Recovery Ücretsiz Lisansının Özellikleri

  • Bir Windows veya Mac kişisel bilgisayar için yıllık lisans.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap