1. Ana Sayfa
  2. Android

FilmoraGo Mod APK 6.3.7 (Pro unlocked) indir

FilmoraGo Mod APK 6.3.7 (Pro unlocked) indir
0

Sezgisel ve erişilebilir özelliklerle çarpıcı videolar oluşturmak istiyorsanız, FilmoraGo Mod APK En son sürümünü indirin. Android için ücretsiz! Başyapıtınızı şimdi yaratın.

FilmoraGo APK Bilgileri

Uygulama Adı FilmoraGo
Güncellenme Tarihi
Uyumluluk Android 7.0+
 Son sürüm 6.3.7
Boyut 90.90 Mb
 MOD Profesyonel kilidi açıldı
 Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
 Geliştirici WONDERSHARE TECHNOLOGY CO., LIMITED
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.wondershare.filmorago

İnternetin yükselişi bugün Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve hatta TikTok gibi birçok sosyal medya sitesini doğurdu. Bu nedenle video sayısı da arttı. Sonuç olarak, video düzenleme uygulamalarına olan talep de arttı! Ücretsiz bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız, bu sizin için.

FilmoraGo, Wondershare tarafından geliştirilen bir video düzenleme uygulamasıdır. Şu anda Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirmeye sahip. Bu popüler video düzenleyici uygulaması bir nedenden dolayı popülerdir. Bunun nedeni, herkes için sorunsuz ve zahmetsiz bir düzenleme deneyimi sunmasıdır! Sıfırdan çarpıcı videolar oluşturabilen en güçlü araçlardan bazılarına sahiptir.

FilmoraGo Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet de arttı. Artık her gün Facebook, Instagram, YouTube ve daha fazlası gibi sosyal medya sitelerine giriş yapan milyarlarca insanımız var. Bunlarla birlikte video düzenleme uygulamalarına olan talep de arttı. Bunun nedeni, günümüzde daha fazla insanın diğer cihazlardan daha fazla akıllı telefona sahip olmasıdır. Yani, mükemmel bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız, bu sizin için.

FilmoraGo, Wondershare tarafından geliştirilen ve yalnızca Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirilen bir video düzenleme uygulamasıdır! Bu popüler video düzenleme uygulaması, teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan çarpıcı ve profesyonel videolar oluşturmanıza olanak tanır. Çok sayıda araç, özellik ve uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde – bunların hepsini yapabilirsiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

FilmoraGo Özellikleri

FilmoraGo, herkesin teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan profesyonel görünümlü videolar oluşturmasını sağlayan harika bir video düzenleme aracıdır. İşte özellikleri:

Eşsiz uygulama – Bugün mevcut olan birçok video düzenleme aracı var. Ancak hepsi belirli ihtiyaçları olan birçok insanı tatmin edemez. Bunun nedeni, akıllı telefonda düzenleme yapmanın başlı başına bir sanat olmasıdır. Çarpıcı videolar oluşturmak için pratik ve kullanımı kolay bir arayüz gerektirir. Bir tane arıyorsanız, o zaman bu sizin için. FilmoraGo, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen benzersiz ve güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır! Bu video düzenleme uygulaması, insanların güvendiği ve sevdiği öncüler arasında yer alıyor. Burada müzik videolarından, parodilerden, vloglardan ve daha fazlasından her türden klip oluşturabilirsiniz! Güçlü özellikler sayesinde bu uygulamada oluşturabileceklerinizin sınırı yoktur.

Güçlü araçlar – Bu uygulama, hızlı düzenlemeler için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm temel araçları içerir. Bu, kesme, içe aktarma, kırpma, bölme, kopyalama, döndürme, video hızını ayarlama, sessize alma ve daha fazlası gibi araçları içerir. Sezgisel zaman çizelgesi yakınlaştırma özelliği sayesinde klip dizilerini ayarlayabilir, klipleri yeniden düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey bu uygulamada. Hatta uygulamanın sunduğu filtreler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca grafik var.

Müzik, Metinler, Düzenlemeler – Hepimiz bir videonun müziksiz tamamlanmadığını biliyoruz. Bu uygulama, kullanıcıların videolarına kolayca şarkı eklemelerini sağlar. Videolarınıza daha gerçekçi hale getirmek için kolayca ekleyebileceğiniz tonlarca parça ve ses efekti de vardır. Bunun dışında birden fazla parça sayesinde birden fazla ses ekleyebilirsiniz. Videolarınıza eğlenceli öğeler katacak tonlarca metin ve çıkartma da ekleyebilirsiniz. Benzersiz temalar arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca animasyonlu metin, filtre ve bindirme var. Son olarak, bu uygulamada videonun parlaklığını, kontrastını, sıcaklığını, vinyetini, doygunluğunu ve netliğini ayarlayabilirsiniz.

Tuval – Bu uygulama, tuvale tonlarca video eklemenize olanak tanır. Ayrıca videolarınızın temasına uygun renkli kenarlıklar da ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz – Uygulama çok popüler çünkü düzenlemeyi çok kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor!

FilmoraGo Mod APK – Pro unlocked

FilmoraGo, herkesin çarpıcı şaheserler yaratmasını sağlayan harika bir video düzenleme uygulamasıdır! En son sürümü şimdi indirin.

FilmoraGo 6.3.7 Orjinal APK indir

APK Dosyası: FilmoraGo 6.3.7 Original APK [90.90 Mb] indir

FilmoraGo 6.3.7 Mod APK indir

  • Profesyonel özelliklerin kilidi açıldı
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler
  • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı

APK Dosyası: FilmoraGo 6.3.7 Mod [87 MB] apk indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap