1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar
  3. Farming Simulator 19 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Farming Simulator 19 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu


Farming Simulator 19, Epic Games Store aracılığıyla ücretsiz olarak sunulan en son oyundur. Serinin bu yinelemesine tam bir grafik revizyonu verildi ve “şimdiye kadarki en iyi tarım deneyimi” oyunu olarak tanımlandı. 30 Ocak’ta ücretsiz olarak bizlere sunuldu.

En iyi çiftlik simülatörü , güncellenmiş grafikler ve oyunu daha gerçekçi hale getirecek yeni oyun özellikleri ile geri döndü! Modern bir çiftçi olun ve çiftliğinizi, hasattan hayvanların bakımına kadar her zaman yapılacak bir şey olacak iki büyük haritada büyütün.

John Deeree, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha birçok üreticiden 300’den fazla otantik çiftlik makinesinin kontrolünü elinize alın. Çiftliğinizi diğer oyuncularla büyütün ve oyununuzu daha da eğlenceli hale getirmek için topluluk tarafından oluşturulan modları indirin!

Farming Simulator 19 PC Oyununu ücretsiz olarak nasıl alabilirim?

  1. Şimdi Buradaki Bağlantıya tıklayıp ”Oyunu Al” düğmesine basın.
  2. Epic Games kimliğinizle giriş yapın.
  3. Üyeliğiniz yoksa buradan kayıt ol linke tıklayıp kaydınızı gerçekleştirin.
  4. Oyunlar Epic Games kütüphane hesabınıza kaydedilecektir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap