1. Ana Sayfa
  2. Android

Family Farm Adventure Mod APK 1.4.219 indir

Family Farm Adventure Mod APK 1.4.219 indir
0

Çiftçilik yapmaktan ve Çiftliği keşfetmekten hoşlanıyor musunuz? Family Farm Adventure oyununda dolu dolu bir farmın keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi farklı alanları keşfetmenin, çiftçiliğin ve toplamanın tadını çıkarın!

Family Farm Adventure Mod APK Bilgileri 1.4.219

Uygulama Adı Family Farm Adventure
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 1.4.219
Geliştirici Century Games Pte. Ltd.
Google Play Bağlantısı com.farmaadventure.global
Fiyat Bedava
Boyut 148.98 Mb
Mod Ücretsiz alışveriş
Kategori Simülasyon

Keşfetmek ve çiftçilik, bugün yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden ikisidir. Çiftlikler ekonomi için gerekli olsa da, zamanımızı geçirmenin eğlenceli bir yolu da olabilirler. Ya ikisini sağlıklı ve eğlenceli bir oyunda birleştiren bir oyun varsa? Family Farm Adventure’da efsanevi bölgeleri keşfedecek ve farklı mahsuller yetiştireceksiniz. Burada tüm aileniz bir adada yaşıyor ve bugün farklı şeyler yapmaktan keyif alacaksınız.

Century Games’in bu oyunları, bozulmamış sularla çevrili tropik bir adayı keşfetmenizi sağlar. Burada, bugün kilidini açıp keşfedebileceğiniz birçok heyecan verici yer ve alan var. Daha sonra çiçekçi dükkanı, evler ve birçok farklı dekorasyon gibi çeşitli şeyler inşa edebilirsiniz. Evlerinizi dekore edin ve farklı mobilyalar, yatak takımları ve boya ile doldurun. Burada, farklı görevleri tamamlayarak ve onlardan ödüller alarak maceralara atılabilirsiniz!

Keşfedin ve Çiftlik Yapın

Bugün dünyada pek çok çiftlik var. Ayrıca şu anda farklı ülkelerde tadını çıkarabileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz birçok ada var. Hepsinin tüm ailenizle birlikte tadını çıkarabileceğiniz inanılmaz plajları var. Peki ya tüm ailen bir adada yaşıyorsa? Family Farm Adventure’da kaynaklarla dolu tropik bir adada yaşayacağınız için diğerlerinden farklı bir hayatın tadını çıkaracaksınız.

Burada, sizin ve tüm ailenizin tek başına yaşayacağı bir adada yaşamanın keyfine varacaksınız. Burada kendi kendine yetebilmen için çeşitli evler, yapılar ve ihtiyaç duyduğun şeyleri dikebilirsin. Bu, mısır gibi farklı mahsulleri ve daha fazlasını ekebileceğiniz çiftlik olan ihtiyacınız olan en önemli olanı içerir. Burada ayrıca ödüller almak ve yaklaşan Çiçek Festivali’ne hazırlanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz. Bu, günümüzde bulmacaları çözebileceğiniz ve çeşitli yerleri keşfedebileceğiniz bir oyundur.

Bugün evcil hayvanlarınızla birlikte görevleri tamamlamanız ve farklı maceralara atılmanız gerekecek. Ayrıca farklı yataklar, boyalar, bitkiler ve dekorasyonlarla evinizi tasarlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta tüm adanızı dekore edebilirsiniz!

Aile Çiftliği Macerasının Önemli Noktaları

Dekorasyon, çiftçilik ve keşfetmeyi seviyor musunuz? Aile Çiftliği Macerası, keşfetmek için koca bir adaya sahip olabileceğiniz için bugün oynayabileceğiniz en iyi oyundur.

Tüm Adanın Keyfini Çıkarın – Bugün çiftçiliğe ve keşfetmeye odaklanan çok eğlenceli oyunlar var. Tam teşekküllü bir çiftçi olmanıza izin veren diğerleri arasında Farmville var. Ancak bütün bir adayı keşfetmenize ve orada ailenizle birlikte yaşamanıza izin veren bir şey istiyorsanız, Family Farm Adventure oynamayı denemelisiniz. Bu, çiftçilik yaparken ve keşfederken ailenizle birlikte ada hayatının tadını çıkarmanızı sağlayan eğlenceli bir oyundur. Burada farklı el sanatları ve hatta hayvanlar için çiftçilik yapacaksınız.

Ardından Toby ve Felicia ile birlikte tahtadaki görevleri tamamlayabilir ve birlikte çeşitli maceraların tadını çıkarabilirsiniz. Burada maceralara atılabilir ve hazineler elde etmek için adaların yanı sıra farklı bölgelerin kilidini de açabilirsiniz. Daha sonra onları toplayabilir ve para kazanmak için takas edebilirsiniz. Üstelik evinizi ve tüm adayı tercihinize göre dekore edebilirsiniz.

Çiftçiliğin tadını çıkarın – Çiftçilik hayatından hoşlanıyorsanız, bugün kesinlikle farklı türde mahsulleri yetiştirmekten keyif alacaksınız. Mısır, patates, çiçek ve hatta hayvanlar için çiftlik yapabilirsiniz. Bugün zorlu mini oyunların keyfini çıkarın ve adada kendi çiçek dükkanınızı büyütün. Hasat edilecek çok güzel ve para kazanmanıza izin verecek çok çiçek var.

Yerleri keşfedin – Family Farm Adventure , adanın çevresinde ve farklı yerlerde maceralara atılmanızı sağlar. Burada, diğer insanlarla birlikte farklı yerlerin kilidini açabilir, böylece bulmacaları çözebilirsiniz. Toplayabileceğiniz birçok hazine sizi bekliyor. Daha sonra, bugün ana adanızı geliştirmek için kullanabileceğiniz bir miktar para karşılığında bunları takas edebilirsiniz.

Komple görevler – Oyunda ayrıca kaybolmayacağınız bir görev sistemi vardır. Burada, her görevi tamamlamak, hikayeyi ilerletirken size ödüller verir. Birçok ödül alabilmeniz ve eğlenceli ada hayatının tadını çıkarabilmeniz için bugün çeşitli görevleri tamamlayın.

Adayı dekore edin – Dekorasyon yapmayı seviyorsanız, evinizi burada dekore etmeye bayılacaksınız. Mobilyaları, yatak takımlarını ve hatta duvar kağıdını bugün değiştirin. Ayrıca Çiçek Festivali için tüm adada süslemeler ve merkez parçaları da ekleyebilirsiniz.

İnsanlar ve hayvanlar – Burada ayrıca hayvan çiftliği yapabilir ve evcil hayvan besleyebilirsiniz. Üstelik farklı yerlerden farklı insanlarla tanışacak ve farklı maceralara atılmaktan keyif alacaksınız.

Family Farm Adventure Mod APK – Son sürüm

Bugün nihai macerayı arıyorsanız, Family Farm Adventure oynamalısınız!

Family Farm Adventure (sürüm) APK Orijinal

Google Play’deki orijinal versiyon

family-farm-adventure-1.4.219.apk indir (148.98 Mb)

Family Farm Adventure 1.4.211 Mod APK indir

Family Farm Adventure 1.4.211 Android mod indir

Mod Özellikleri:

  • Ücretsiz alışveriş (Pırlanta ile satın alın)
  • Reklamsız

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap