İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Antivirüs
 3. F-Secure SAFE – 4 Aylık 3 Cihaz için Ücretsiz Koruma

F-Secure SAFE – 4 Aylık 3 Cihaz için Ücretsiz Koruma


120 günlük F-Secure SAFE kapsamlı anti-virüs çözümü için ücretsiz lisans. Üç cihazınızı, Windows bilgisayarınızı, MacOS bilgisayarınızı, Android veya iOS akıllı telefonunuzu veya tabletinizi güvenilir korumayla koruyun.

F Secure SAFE, küresel ağda kapsamlı güvenlik sağlayan, virüslere, Truva atlarına ve fidye yazılımlarına karşı koruma sağlayan bir antivirüs çözümüdür . İnternette gezinmeniz ve çevrimiçi alışverişleriniz için güvenilir koruma sağlar. Yardımıyla ebeveyn denetimi İnternetin tehditlere karşı tutmak çocuklara yardım edecektir.

120 günlük ücretsiz F-Secure SAFE lisansı nasıl alınır

 1. Tarayıcınız için Browsec VPN veya Hoxx VPN Proxy uzantısını kurun , alternatif olarak Windscribe VPN | Seed4.Me VPN  kullanın. ” İngiltere “ den bağlanın.
 2. Buradan teklif sayfasına gidin, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi girin güçlü bir şifre oluşturun ve ” Kabul et ve hesap oluştur “ butonuna tıklayın.
 3. Alınan mail’deki bağlantıya tıklayarak bir hesap oluşturmayı onaylayın.
 4. Hesap sayfasına gidin ve cihazınızı ekleyin. Bir antivirüs indirin ve kurun .

Ücretsiz F-Secure SAFE lisansının özellikleri

 • Lisans, üç cihaz için 120 gün geçerlidir.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Ömür boyu güncellemeler mevcuttur.
 • Kayıt anından itibaren geri sayım.
 • Özel kullanım için.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap