1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Evercade dört oyunculu bir retro konsol yapıyor

Evercade dört oyunculu bir retro konsol yapıyor
0

Havalı bir fragmanla duyurulan Evercade VS, şirketin 4 oyunculu arcade iyiliğini destekleyen en yeni retro konsolu.

Yeterince güçlü bir Dört Çekirdekli 1.5 GHz işlemciden yerel 1080p’de çıktı alabilen arcade klasikleri, özellikle bu kadar iyi görünümlü bir konsolda barındırıldıklarında en iyi şekilde görünmelidir.

Konsolun kendisi, tıpkı sevdiğimiz avuç içi muadili gibi, Evercade veya üçüncü taraf denetleyiciler için ön tarafta bir dizi USB bağlantı noktasıyla, retro esintili temiz bir görünüme sahip. Şık bir NES stili kapağın arkasında gizlenmiş olan Evercade VS’nin, başlıklar arasında kolay geçiş sağlayan çift kartuş sistemi vardır.

Retro oyunları seviyorsanız, yeni Evercade VS konsolu tam size göre: TV çıkışı, 1080p ve dört kontrol cihazı

Evercade el konsoluyla aynı oyun kartuşlarını kullanarak, kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanıyan kartuşlara yerleşik kaydetme durumları ile elde taşınır ve konsol tabanlı oyunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

El konsolunun ne kadar iyi olduğu düşünüldüğünde, beklentileri karşılayıp karşılamadığını görmek için Kasım 2021’de Evercade VS’nin lansmanını sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Evercade VS hakkında daha fazla bilgi için , 28 Mayıs’ta başlayan ön siparişler ile hemen resmi web sitesinden kaydolabilirsiniz .

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir