1. Anasayfa
  2. Yaşam

Her Kadının Bilmesi Gereken Bir Erkeğin 10 Erojen Bölgeleri

Mutlu sona giden ayrıntılı bir yol haritası.

Her Kadının Bilmesi Gereken Bir Erkeğin 10 Erojen Bölgeleri
0

Düşündüğünüze ek olarak, bir erkeğin vücudunda dokunuştan tüylerinin diken diken olacağı birden fazla erojen erkek bölgeleri vardır.

1. Penis

En belirgin ve win-win seçeneği. Bir araştırmacı, JM Schober, HFL Meyer-Bahlburg, C. Dolezal. “Erkek Genital Anatomi ve Cinsel İşlevin Öz Değerlendirmesi” anketini kullanarak erkeklerde genital anatomi, cinsel duyarlılık ve işleve ilişkin kendi derecelendirmeleri / BJU Internationalpenise dokunmanın ve uyarmanın bir erkeği uyandırmanın ve orgazma ulaşmasına yardımcı olmanın en etkili yolu olduğunu gösterdi.

Penisin en hassas bölgesi penis başının alt kısmıdır. Bunu penis şaftının alt kısmı, başın üst tarafı, sol ve sağ tarafı, şaftın üst tarafı takip eder.

2. Ağız ve dudaklar

Kulağa harika geliyor ama dudakların sinir uçlarının sayısına göre öpüşmenin gizemi psikoloji ve en küçük basınca, darbeye ve hatta sıcaklık değişikliklerine tepki verir. Ek olarak, öpüşmek , yakınlık ile ilgili hormonları serbest bırakır ve bu da sevgi duygularının oluşmasına yardımcı olur.

3. Skrotum

Okşamalara tepki gücü açısından üçüncü sırada yer alıyor. Ancak henüz skrotumun hangi bölgesinin en hassas olduğunu ortaya çıkaracak bir çalışma henüz yok. Bu yüzden kendi başınıza bir deney yapabilirsiniz.

4. Boyun

Cinsel oyunlar sırasında erkek boynu genellikle göz ardı edilir. kafanın arkasındaki derinin altında birçok sinir ucu yoğunluğu vardır.

Bu bölgeye parmaklarınızla hafif bir masaj yapmaya çalışın – adamın cildinde tüylerin diken diken olduğunu hissedeceksiniz.

5. Meme uçları

Elbette hassasiyet açısından erkek meme uçları kadın meme uçları ile karşılaştırılamaz. Bununla birlikte, erkek vücudundaki en önemli beşinci erkek erojen bölgedir. Ve bu alanın uyarılması çok fazla zevk getirecektir.

6. Kasık

Anüs ile skrotum arasındaki bu alan siniri içerir. Erkeklerde perine yaralanması / ABD Ulusal Diyabet ve Sindirim ve Böbrek Hastalıkları Enstitüsü ereksiyondan ve cinsel zevk duygularının cinsel organlardan beyne iletilmesinden de sorumludur.

Mesaj açık. Bu alana aşina değilseniz, araştırmak için zaman ayırmaya değer. Perinenin uyarılması canlı duyumlar verebilir ve heyecana neden olabilir.

7. Kulaklar

Masaj yapın, hafifçe ısırın, hafifçe vurun – kulaklara yapılacak herhangi bir hafif dokunuş, uyarılmayı artırır ve erkeklerin orgazm yaşamasına yardımcı olur.

8. Kalçalar

Bu, diğer erkek erojen bölgeler kadar hassas olmasa da, başka bir hassas yerdir. Masaj, şaplak, okşama tüm bunlar pelvik bölgedeki kan dolaşımını da artırır. Bu nedenle kalçalara dokunmak cinsel uyarılmayı artırabilir.

9. Anüs

Listemizdeki en tartışmalı nokta. Ancak bir erkek yeni fikirlere açıksa, bu bölgeye masaj yapmak orgazm hakkındaki fikirlerini alt üst edebilir.

Her şey prostatla ilgilidir. Anüsten yaklaşık 5 santimetre derinlikte bulunan küçük bir ceviz büyüklüğünde bir bezdir. Prostat genellikle erkek G noktası olarak adlandırılır.

Prostat masajının sağlığa faydaları var mı?

Cinsel istek, ilişki zevkini arttırır ve boşalmayı kolaylaştırır.

Kaynak: WebMD

10. Tüm vücut

Her insan farklıdır, bu nedenle belirli bir erkeğin en sıcak noktasının nerede olduğunu bulmak eğlenceli ve ilişki kurma oyunu olabilir. İnsan vücudunun en büyük organı deridir. Altında milyonlarca sinir ucu vardır, “haritaları” benzersizdir. Seks yaptığımızda cilt bu süreçte en çok yer alan organlardan biridir ve duyuları tamamlar.

Partnerinizin vücudunu okşayın, ona sarılın, onu öpücüklerle örtün bu, erotik oyununuzu daha da canlı ve baş döndürücü hale getirecektir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir