1. Anasayfa
  2. Oyun

Epic Games Store, Surviving Mars’ı ücretsiz veriyor

Epic Games Store, Surviving Mars’ı ücretsiz veriyor
0

Epic Games Store şimdi Surviving Mars’tan ücretsiz strateji oyunu veriyor. Surviving Mars, Haemimont Games tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir bilim kurgu şehir kurma simülasyon oyunudur.

Surviving Mars’ın amacı, Mars yüzeyinde doğal afetlere dayanabilecek ve insan yaşamını destekleyebilecek kendi kendine yeten bir koloni inşa etmektir.

Oyun ayrıca, salgın hastalıklar, savaşlar, rakip şirketler, bir yapay zeka ayaklanması, uzaylı teması ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuna çeşitli etkinlikler ekleyen gizem adı verilen hikayeleri de içeriyor. Nadir metaller para için Dünya’ya geri götürülebilir. İniş sahalarında ayrıca toz fırtınaları, meteor fırtınaları, soğuk dalgalar gibi çeşitli doğal afetler yaşanabilir ve bu da oyunun zorluğunu büyük ölçüde artırır.

Eve Hoşgeldin! Kızıl Gezegende insanlık tarihinde Mars’a inip ilk aktif koloniyi kurmanın zamanı geldi. İhtiyacınız olan tek şey erzak, oksijen, onlarca yıllık zorlu eğitim, kum fırtınasında hayatta kalma becerisidir

Surviving Mars, Metacritic’e göre 76 puan aldı.

“Surviving Mars” Ücretsiz indir

Surviving Mars oyunu için ücretsiz almak için şu adımları izleyin:

  1. Surviving Mars sayfasına gidin .
  2. Oyun açıklamasının sağ alt köşesinde, ” Teklifleri Görüntüle” düğmesine basıp “Surviving Mars” oyununu ücretsiz olarak alın.
  3. Epic Games Store hesabınız yoksa, buradan kaydolun.
  4. Epic Games Launcher’ı indirip yükleyin ve oyunu bilgisayarınıza yüklemek için oturum açın.

Oyuna ilişkin izlenimlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir