1. Anasayfa
  2. Biten Çekilişler

En İyi 10 Windows Yazılım Markalarının Ortak Hediye Lisans Çekilişi!

En İyi 10 Windows Yazılım Markalarının Ortak Hediye Lisans Çekilişi!
0

Önde gelen yazılım şirketleriyle birlikte bir hediye lisans anahtarı kampanyasına ev sahipliği yapan itopvpn sitesi kullanıcılarına ücretsiz olarak IObit Uninstaller ve Driver Booster başta olmak üzere ve diğer tanınmış yazılım programlarıyla birlikte bir çekiliş gerçekleştirdi.

Birbirinden güzel kaliteli yazımların lisans key anahtarlarını sınırlı bir süre için toplam değeri 250.000$ olan bu yazılımlara ücretsiz sahip olun!

En İyi Windows Programları Ücretsiz Lisans Hediyeleri🎁

Bu Çekiliş 24 Mayıs 2022 Tarihinde sona eriyor. Acele edin! Lisans Anahtarları Sınırlı Sayıdadır.

BU TEKLİF SONA ERDİ!

Ücretsiz Lisans Key Hediyesi Veren Programların Listesi:

Hediye Şartları

1. Çekiliş süresi nedir?

Hediye etkinliği 11 Mayıs 0:00 PST‘de başlar ve 24 Mayıs 24:00 PST‘de sona erer. ( PST: Ülkemizin 11 Saat gerisinden gelmektedir ona göre hesaplayınız )

2. Bu çekiliş etkinliğine nasıl girilir?

Bu eşantiyon etkinlik sayfasının her benzersiz ziyaretçisi (“katılımcı”) 3 adede kadar yazılım ürününü ücretsiz olarak seçip indirme hakkına sahiptir. 3 girişten sonra katılımcının ekstra giriş alabilmesi için bu etkinliği sosyal platformlarda paylaşması gerekecektir. Her bir paylaşım 1 ekstra giriş değerinde olup, ekstra giriş sayısı 2 ile sınırlıdır.

3.Yazılım programını ve lisans anahtarını nerede bulabilirim?

Get Key ” butonuna tıkladıktan sonra, ya bir paket dosyası indirilecek ya da programı ve lisans anahtarını almak için bir açılış sayfasına yönlendirileceksiniz. İndirilen ürün paketinde yazılım indirme url’si, lisans anahtarı ve aktivasyon adımlarını bulacaksınız. Açılış sayfasında, yazılımı etkinleştirmek için izlemeniz gereken net adımlar olacaktır.

4. Sorumluluk Reddi

Bu çekiliş etkinliği, güvenli ve kullanımı güvenli 10 yazılım markasının ortak sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Yukarıda belirtilenlerle birlikte, listelenen yazılımlardan herhangi biriyle ilgili herhangi bir özel sorunla karşılaşırsanız, lütfen ilgili markaya resmi web sitesi sayfasındaki iletişim yoluyla ulaşın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir