1. Ana Sayfa
  2. Android

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı APK indir

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı APK indir
0

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı, Web tarayıcıları, sitelere ve web sayfalarına erişmenin en iyi yollarından biridir; Normalde, kullanıcılar akıllı telefon tarayıcılarını günde birkaç kez çalıştırır ve web’de arama yaparak belirli bilgileri arar! Arama yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri bilgi güvenliğini sağlamaktır; Öyle ki güvenlik önlemlerine uyulmadığı taktirde sorunlar çıkabilir.

DuckDuckGo tarafından geliştirilen ve Google Play’de yayınlanan güvenli, hızlı ve basit bir Android tarayıcısıdır. Yazının başlığından da anlaşılacağı üzere, bu girişimin en önemli özelliklerinden biri son derece yüksek güvenliğinde düşünülebilir; Tüm üçüncü taraf izleyicileri engeller ve herhangi bir izlemenin özel göz atmanıza erişmesine izin vermez. Bu harika tarayıcı, web sitelerini şifrelenmiş protokoller kullanmaya zorlayarak, özel bilgilerinizin asla vurguncuların eline geçmemesini sağlamaya çalışır. Pek çok benzer aracın aksine, birkaç farklı sekme oluşturarak sitelere birbiri ardına göz atın ve ihtiyaçlarınızı kolayca çözün.

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı Android uygulamasının Özellikleri ve Yetenekleri:

  • Herhangi bir kısıtlama olmaksızın çok yüksek hızda gezinme web sayfaları
  • Otomatik Doldurma modu
  • Favori web sitelerinize yer işareti koyun
  • Web sitelerini şifreli protokoller kullanmaya zorlamak
  • Gizlilik için tüm İnternet izleyicilerini engelle
  • Arama geçmişinizi kaydetmekten kaçının
  • Tüm sekmeleri hızlı bir şekilde kapatmak için bir seçeneğe dokunun
  • Çeşitli özellik ve yeteneklere sahip DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı uygulaması , dünyanın dört bir yanından 5 milyondan fazla indirme ile Google Play kullanıcıları tarafından 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve artık en son orijinal ve resmi sürümü hiçbiri olmadan indirebilirsiniz.

DuckDuckGo APK İndirme

DuckDuckGo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap