İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Dragon City APK 12.1.1 indir

Dragon City APK 12.1.1 indir
0

Kendi ejderhalarına sahip olmak ister misin? Dragon City APK hemen indirin ve oynayın ve dünya çapında gerçek rakiplerle savaşmak için olabildiğince çok ejderha toplayın!

Dragon City APK 12.1.1 Bilgileri

Uygulama İsmi Dragon City
Sistem Gereksinimi Android 4.1+
Son sürüm 12.1.1
Google Play Bağlantısı es.socialpoint.DragonCity
Fiyat Bedava
Boyut 134.98 Mb
Kategori Simülasyon

Tip oyunları toplamak pek de yeni değil. Onları daha önce Pokemon, Digimon ve daha pek çok şey gördük. Ancak bunlarla ilgili hala birçok ilginç oyun var. Dragon City, ejderhalarla dolu kendi şehrinizi yaratmanıza izin veren böyle bir oyundur. Buradaki amaç basit, toplamak, yetiştirmek ve savaşmaktır.

Oyun 2012’de yayınlandı ve o zamandan beri 100 milyondan fazla yüklemeye ulaştı. Şimdi, hala Google Play Store’daki en popüler oyunlardan biri ve birçok nedenden dolayı. Temelde, herkes için birçok ilginç özelliğe sahip orijinal bir oyun olmasıdır. Hemen hemen herkes tarafından oynanabilir ve diğer insanlara karşı da oynayabilirsiniz. Genel olarak, ilginç ejderhalarla dolu harika bir oyun.

Ejderha Dolu Bir Dünya

Ejderhalar efsanevi hayvanlar olsalar da birçok filme, diziye, kitaba ve hatta oyuna ilham verdiler. Büyükler, tehlikeliler ve ateş püskürüyorlar, ancak günümüzde onları her şeyin içinde görmeyi seviyoruz. Pek çok insan onları Dragon City gibi oyunların olduğu noktaya kadar havalı buluyor.

Dragon City, yaklaşık 8 yıldır popüler bir oyundur. Sayısız kez indirildi, ancak bugün hala güçlü. İlk kez oynayan bir oyuncu olsanız veya bu oyunu oynayarak yüzlerce saat geçirmiş biri olsanız bile, bundan asla bıkmazsınız. Bu yüzden bu yazıda size Dragon City hakkında bilinmesi gereken her şeyi veriyoruz! Harika bir Soru-Cevap için sonuna kadar bağlı kalın.

Dragon City Oynamak için 7 Neden

Ejderhaları seviyor musun? Onlardan nefret ediyor musun? Onlardan korkuyor musun? Ya da belki onları sevimli mi buluyorsunuz? Fikriniz ne olursa olsun, onlarla Dragon City’de oynayabilirsiniz! İşte oyunu indirmeniz için 7 neden.

Toplanacak 1.000’den fazla ejderha – Dragon City’nin ana özelliği ejderhalar olduğundan, toplayabileceğiniz 1.000’den fazla harika ejderha var! Ancak, hepsini elde etmek, paradan bahsetmemek için çok zaman ve çaba gerektirir. Ancak, şehrinizin altında ilgilenebileceğiniz çok sayıda ejderhaya sahip olmak güzel bir duygu. Her biri benzersizdir ve farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca sınıflara göre sınıflandırılırlar. 10’u en yüksek olan 10 ejderha kategorisi vardır. Kategori yukarı çıktıkça, yapabileceği can puanı 9.000’e kadar çıkacaktır. Elbette, ejderha kategorisi ne kadar yüksekse, onu elde etmesi de o kadar zordur.

Ejderhalarınızı süsleyebilirsiniz – Birçok çevrimiçi mobil oyun gibi, burada da dış görünümler var. Ejderhalarınız için toplayabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir ton kaplama var. Her birinin benzersiz animasyonu vardır ve ejderhanızın görünümünü artırabilir. Onlara ek saldırı puanı sağlamasa da, rakiplerinize hava atmak için harika bir yoldur. Ayrıca şehrinizi burada dekore edebilir ve bir ejderha cenneti yaratabilirsiniz! Şehirde her şey senin ama güzel şeyler satın almak için para harcaman gerekiyor. Ejderhalarınız için uygun bir cennet yaratmaya çalışın!

PvP’lerde gerçek oyunculara karşı savaşın – Dragon Questlerinde maceraya atılabilir ve PvP’lerde gerçek rakiplere karşı savaşabilirsiniz. Bu bir simülasyon oyunu olduğu için sırayla birbirinize saldıracaksınız. Ancak yuvaya bağlı olarak birçok ejderhayı donatabilirsiniz. Ardından, her turda kullanacağınız bir beceri seçebilirsiniz. Amaç, düşmanın tüm ejderhalarını, sizinkini yok etmeden önce ortadan kaldırmaktır. Elbette, ejderhaların ne kadar güçlüyse, o kadar hızlı yükselebilirsin. Ancak eşit bir oyun alanı için benzer seviyelere sahip oyuncularla eşleştirileceğinizi unutmayın. Bazı saldırıların, unsurları nedeniyle belirli ejderhalar için işe yaramayabileceğini de unutmamak gerekir. Zaferinizi güvence altına almak için sağlam bir strateji oluşturmak size kalmış.

Beceriler ve evrimler – Daha önce de belirtildiği gibi, ejderhalarınız için kilidini açabileceğiniz farklı beceriler vardır. Her birinin kendi avantajları ve dezavantajları da var. Ancak önemli olan, ejderhalarınızı güçlendirmek için Küreler toplayabilmenizdir. Bunun yanı sıra, daha fazla kavga kazandıkça ejderhalarınızın seviyesini de yükseltebilirsiniz. Ardından, istatistikleri yükseldikçe güçlenecekler. Güçlü olmak için tüm ejderhalarınızı büyütmeye çalışın, böylece her seferinde kazanabilirsiniz!

Dragon City APK Muhteşem Bir Şehir Kur

Ejderha ittifakları – Burada sizinle aynı ilgi alanlarını paylaşan ejderha ittifaklarına da katılabilirsiniz. Üyelerle sohbet edebilir, onlarla küreler takas edebilir, etkinlikler yapabilir ve ittifak sandıklarını açabilirsiniz. Bir ittifaka katılmanın rahat hissedebileceğiniz harika bir yanı var. Bu, muazzam bir şekilde büyümenizi ve çok daha güçlü bir eğitmen olmanızı sağlayacaktır. Şimdi birine katılın ve diğer ejderha severlerle sohbet etmenin tadını çıkarın!

Tamamlanacak hedefler – Oyunda, oyunun başında ne yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik edecek hedefler de vardır. Hedefe bağlı olarak, her birini tamamladığınızda ödüllendirileceksiniz. Her gün tamamlanması gereken tonlarca hedef var ve bunlar da değişiklik gösteriyor. Oyunun sizden büyük bir ağacı temizlemenizi, ejderhalarınızı kullanarak savaşmanızı, büyük ağaç temizlemeyi hızlandırmanızı vb. İsteyeceği durumlar vardır. Daha fazla oynadıkça, hedeflerin tamamlanmasının çok daha zor olacağını fark edeceksiniz. Güçlendiğin için bu doğal.

Harika grafikler ve kontroller – Bu oyun 3D olsa da, bir ejderha oyunu için isteyebileceğiniz her şeye sahip. Ejderhalar harika görünüyor, şehir o kadar etkileyici ve basit kullanıcı arayüzü tasarımı sayesinde her şey üzerinde tam kontrole sahipsin. Diğer ejderhalara karşı savaşırken komboları ezberlemene de gerek yok. Bir beceri seçmek, şehrinizi dekore etmek vb. İçin ekrana dokunmanız yeterlidir.

Dragon City Oynamak İçin İpuçları

Dragon City, ejderhalarla ilgili harika bir oyundur. Ancak bu oyunu ilk kez oynuyorsanız, birçok şey hakkında kafanız karışabilir. Bazı yararlı başlangıç ​​ipuçları ile burada olduğumuz için endişelenmenize gerek yok!

Çiftliklerinize yatırım yapın – Ejderhaları yumurtadan çıkarmak için ekinlerin kullanıldığını bilmiyorsanız. Bunlar ejderhalarınızı sürdürmek için kullanılır. Oyunun başında, mümkün olduğunca çok sayıda ejderha yetiştirmek için mümkün olduğunca çok çiftliğe sahip olmak amacınız olmalıdır. Bunu yapmak size daha fazla altın kazandıracaktır. Bu nedenle, çiftliklere olabildiğince erken yatırım yapmak, gelecekte iyi bir yatırım getirisidir.

Farklı habitat türlerini analiz edin – Habitatlar, ejderhalarınızın yuvalarıdır. Oyunda farklı olanlar var, bu yüzden her birini dikkatlice analiz etmelisiniz. Bazı ejderhaların belirli habitatlara ihtiyaç duyduğuna dikkat edin. Gelecekte daha fazla ejderhaya ev sahipliği yapmak için çeşitli türler oluşturmaya çalışmalısınız. Ancak inşa etmenin farklı altın ve XP’ye mal olduğunu unutmayın.

Farklı ejderhalar yetiştirmeyi dene – Dragon City’de ejderhaları melezleştirebilirsin. Elbette, her zaman farklı sonuçlar olacağı için bu her zaman yapılması gereken kesin bir şey değildir. Ama her zaman deneyebilir ve size ne kazandırdığını görebilirsiniz. Efsanevi bir ejderhanın ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz!

Dragon City Apk Sihirli Ejderhalar Üret

Dövüşte usta olun – Dragon City’de dövüşlerde kazanmanın anahtarı sadece ejderhalarınızın gücü değildir. Bir dövüşe tamamen saldırgan ejderhalar getirirseniz, daha güçlü bir ejderhaya karşı zor anlar yaşarsınız. Ancak bunu dengelerseniz, potansiyel olarak herhangi bir senaryoya hazırlıklı olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak mücevher toplayın – Bu oyunda mücevher almak için gerçek para harcamanıza da gerek yok. Bunları her seviye atladığınızda ve haftalık etkinliklerde günlük bonustan elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı oyunu oynamaya davet ettiğinizde ve promosyonlarda da değerli taşlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle, olabildiğince aktif olun ve ücretsiz olarak bir ton mücevher alabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dragon City’deki en iyi ejderha nedir?

High Star Dragon, saatte 2066 altın kazandığı için en iyisidir. Ancak elde edebileceğiniz başka güçlü ejderhalar da var.

Dragon City ücretsiz mi?

Evet, oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak satın almak için gerçek paraya mal olacak mücevherler gibi oyun içi satın alımlar vardır.

Dragon City’yi bilgisayarda oynayabilir misin?

Bir PC sürümü yoktur, ancak öykünücüler kullanarak oynayabilirsiniz. Önceden bir Facebook oyun sürümüne sahip olmasına rağmen, görünüşe göre kapatılmıştı.

En nadir ejderha nedir?

Göksel Ejderha, Dragon City’deki en nadir olanıdır. Sadece ender değil, aynı zamanda bir bağ kurmak da son derece zordur.

Dragon City’de ejderhaları tarayabilir misin?

Hayır. Dragon City’de böyle bir özellik yok.

Dragon City APK indir – Sınırsız altın

Dragon City, ejderhaları kullanan muhteşem bir macera ve simülasyon oyunudur. Şehrinizi büyütmek için çok sayıda güçlü ejderha toplayın ve güçlü düşmanlarla savaşın!

Dragon City 12.1.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

dragon-city-12.1.1.apk (135.17 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap