1. Anasayfa
  2. Oyun

CSGO’da hangi kasayı açmalıyım 2023?

CSGO’da hangi kasayı açmalıyım 2023?
0

Son yılların en çok oynanan en popüler oyunlarından olan CSGO’da hangi kasayı açmalıyım diye düşünüyorsan doğru yerdesin. Çevrimiçi sitelerine aşina iseniz, muhtemelen çok sayıda CSGO sitesini duymuşsunuzdur. Bazı oyuncular bu siteleri az çok beğenebilir, ancak genel olarak CSGO çevrimiçi üzerindeki etkisini kimse inkar edemez. Hepsinden önce tek amaçları, kullanıcılarına günlük olarak mümkün olan en iyi CSGO deneyimini sağlamaktır. Bloodycase csgo kasa açma sitesi olmakla beraber, benzersiz bir heyecan dozu taşımaktadır. Bloodycase verdikleri bonuslar, sundukları oranlar ve oyunculardan aldıkları sosyal destek ile beraber oldukça popüler csgo kasa açma sitelerinden biri olmuştur. Güvenilir cs go kasa açma siteleri denilince akla Bloodycase gelmektedir.

Bloodycase CSGO’da hangi kasayı açmalıyım?

Kasalar oyuncuların genel olarak beğendiği silahlara ve skinlere göre özenle seçilmiştir. Unutulmamalıdır ki kasa fiyatları arttıkça içinden daha değerli csgo skinleri çıkmaktadır. İşte sizler için derlediğimiz bloodycase csgo’da hangi kasayı açmalıyım 2023 rehberi:

CSGO Butterfly Knives Kasası

CSGO Butterfly Knives Kasası

Bloodycase’de bulunan en pahalı kasa butterfly knives kasasıdır. Adından da görülebileceği gibi kasada yaklaşık 70 farklı csgo bıçak skini bulunmaktadır. Kasadan çıkabilecek en kötü bıçak $400 civarındadır ve oranı %0.000127’dir. Diğer bir taraftan kasadan düşen bıçak fiyatı arttıkça çıkma olasılığı bu kutuda artmaktadır. $1000 ve üzeri her bıçağın birinin çıkma olasılığı %1.7 civarındadır.

Kasa fiyatı: $550

En pahalı skin fiyatı: $1831 ile Butterfly Knife Crimson Web bıçağıdır. Çıkma olasılığı %1.52

CSGO Doppler Bıçak Kasası

CSGO Doppler Bıçak Kasası

Diğer bir bıçak kasasıda Doppler bıçak kasasıdır. Bıçak kasası olmasının yanısıra Bloodycase sitesinde bulunan en pahalı ikinci kasadır. Adından da görülebileceği üzere kasada sadece Doppler skini olan toplamda 20 bıçak yer almaktadır. Kasadan çıkabilecek en kötü bıçak $120 civarındadır ve düşme oranı %0.0015’dir. Buna karşılık sadece 7 bıçağın değeri $295 altındadır. Buna paralel olarak geri kalan 13 bıçağın fiyatı $310 üstündedir. Buradan hareketle bıçaklardan birinin çıkma olasılığı ise ortalama olarak %5.5 civarındadır.

Kasa fiyatı: $295

En pahalı skin fiyatı: $925 ile Karambit Doppler bıçağıdır. Çıkma olasılığı %4.7

CSGO Elite AWP Kasası

CSGO Elite AWP Kasası

Kasa başlığında da belirtildiği gibi sıra geldi csgo kasa açma severlerin AWP kasasını incelemeye. Kasada yaklaşık olarak 95 farklı awp skini bulunmaktadır. Ek olarak Bloodycase sitesinde içerisinde sadece awp skini bulunan en pahalı kasadır. İçerisinden en kötü csgo skini çıkma olasılığı %0.02 civarındadır.

Kutu fiyatı: $39.99

En pahalı skin fiyatı: $929 ile AWP Fade silahıdır. Çıkma olasılığı %0.1

CSGO Asiimov Kasası

CSGO Asiimov Kasası

CSGO’da bulunan ve oyuncular tarafından çoğunlukla sevilen en popüler skinlerden biri asiimov skinleridir. Bu kasada sadece asiimov skinlerinin olduğu silahlar bulunmaktadır. Ek olarak kasada toplamda 20 farklı csgo asiimov silah skini bulunmaktadır. Bununla birlikte 6 skinin fiyatı kutu fiyatının altında seyretmektedir.

Kutu fiyatı: $12

En pahalı skin fiyatı: $159 ile AK-47 Asiimov silahıdır. Çıkma olasılığı %1.42

CSGO White Tiger Kasası

CSGO White Tiger Kasası

Diğer kasalar ile karşılaştırmak gerekirse uygun white tiger kasası uygun fiyatlı kasalardan birisidir. İçerisinde bir çok oyuncu tarafından beğenilen Hyper Beast, Orion ve Chantico’s Fire gibi silah skinleri yer almaktadır.

Kutu fiyatı: $5.55

En pahalı skin fiyatı: $75 ile MAG-7 Hazard silahıdır. Çıkma olasılığı %0.2

CSGO Easter Kasası

CSGO Easter Kasası

Bu kasayı diğer kasalardan ayıran en büyük özelliği çekiliş için gerekli olan bütün NFT’lerin çıkma olasılığıdır. Yaklaşık 90 farklı csgo skini içeren kutuda oldukça güzel ve değerli skinler bulunmaktadır. Ayrıca kutuda $950 değerinde eldiven çıkma ihtimalide bulunmaktadır.

Kutu fiyatı: $12.5

En pahalı skin fiyatı: $1115 ile M9 Bayonet Fade bıçağıdır. Çıkma olasılığı %0.2’dir.

CSGO Bloody New Year Kasası

CSGO Bloody New Year Kasası

Yeni yıla özel çıkarılam bloody new year kasası oldukça dikkat çeken kasalar arasında yer almaktadır. Öyle ki hem Talon knife hem de Sport Eldivenleri içeren oldukça değerli kasalardan birisidir.

Kutu fiyatı: $14.75

En pahalı skin fiyatı: $1268 ile Talon Knife ve Sport Gloves skinleridir.

CSGO Hyper Beast Kasası

CSGO Hyper Beast Kasası

Sonuncusu olarak bende ve bir çok oyuncuda yeri çok ayrı olam Hyper beast kasasına geldik. Diğer bir spesifik skin içeren bu kasada 20 farklı csgo hyper beast skini bulunmaktadır. CSGO Kasa açma konusunda kafası karışık olanların gözü kapalı olarak açabileceği nadir keyifli kasalardan birisidir.

Kutu fiyatı: $17.99

En pahalı skin fiyatı: $112.6 ile M4A1-S Hyper Beast silahıdır. Çıkma olasılığı %3.42’dir.

2023 CSGO’da hangi kasayı açmalıyım yazısının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım şans seninle olur, bol şanslar!

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir