1. Ana Sayfa
 2. Multimedya

Coolmuster Mobile Transfer – Ücretsiz 1 Yıllık Lisans

Coolmuster Mobile Transfer – Ücretsiz 1 Yıllık Lisans
0

Windows için 1 yıllık ücretsiz Coolmuster Mobile Transfer lisansı. Araç, kişisel bilgisayarınızı iletken olarak kullanarak önemli bilgileri kaybetmeden bir akıllı telefon veya tablet cihazdan diğerine veri aktarmanıza olanak tanır.

Coolmuster Mobile Transfer’i yeni bir akıllı telefona veya tablete geçerken sadece bilgisayarınıza kablo veya Wi-Fi ile bağlanarak kullanın, verilerinizi aktarın ve yeni satın aldığınız mobil cihazı gerekli bilgilerle kullanın.

Coolmuster Mobile Transfer; iPhone, iPad, iPod, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Motorola ve diğer tanınmış mobil cihaz markaları gibi iOS veya Android çalıştıran akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur.

Coolmuster , windows, telefonunuzdaki kişiler, metin mesajları, arama günlükleri, takvimler, yer imleri, fotoğraflar, müzik, videolar, belgeler, uygulamalar, e-kitaplar ve daha fazlası gibi birçok dosya türünü destekler.

Coolmuster Mobile Transfer Başlangıç Sayfası

1 yıllık ücretsiz Coolmuster Mobil Transfer lisansı nasıl alınır?

 1. Buradan teklif sayfasına gidin, ad, soyad, e-posta adresini girin ve ” Submit ” butonuna tıklayın. Görünen pencerede, lisans kodunu kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin.
 2. Coolmuster Mobile Transfer 2.4.46 sürümünü (program İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza kurun:
 3. Aracı çalıştırın, ” Mobil Aktarım “ bölümüne gidin, sağ üst köşedeki anahtarı temsil eden simgeye tıklayın, ” Kaydet” e-posta adresinizi ve kayıtlı lisans kodunu girerek Coolmuster Mobil Aktarımı etkinleştirin:
Coolmuster Mobile Transfer’i indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP

Ücretsiz Coolmuster Mobil Transfer Lisansının Özellikleri

 • Kişisel bir bilgisayar için yıllık bir lisans verilmektedir.
 • Tüm kullanım süresi boyunca yeni sürümlerde güncellemeler.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Yalnızca kişisel kullanım.

8.3
Editör İncelemesi

Coolmuster Mobile Transfer kullanışlı bir yazılımdır. Bununla iPhone, iPod, iPad, Android telefon ve Nokia telefondan PC'ye verileri kolayca ve hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

 • Genel 8.5
 • İşlevsellik 8.5
 • Kullanım Kolaylığı 8
 • Müşteri Desteği 8

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap