1. Ana Sayfa
  2. Antivirüs
  3. ComboFix Windows 10 için Ücretsiz İndirme [64 bit / 32 bit]

ComboFix Windows 10 için Ücretsiz İndirme [64 bit / 32 bit]

featured

ComboFix, Microsoft® Windows® için en iyi ücretsiz kötü amaçlı yazılımdan koruma araçlarından biridir. Parlak bir arayüze sahip olmamasına ve genellikle ileri düzey kullanıcılar için bir güvenlik aracı olarak tanımlanmasına rağmen (genel öneri, bir güvenlik uzmanı bunu talep etmedikçe veya yalnızca son çare olarak kullanmadıkça, ComboFix’i çalıştırmaktan kaçınmaktır. araçlar başarısız oldu) harika bir kötü amaçlı yazılım algılama oranına sahiptir.

Combofix Nedir?

Combofix, uzmanlara casus yazılımlardan ağır şekilde etkilenen makineleri temizlemek için güçlü bir silah sağlamak için sUB ekibi tarafından oluşturuldu. daha ayrıntılı bir açıklama ve indirme bağlantısı aşağıda listelenmiştir.

Combofix, ileri düzey ve orta düzey bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış güçlü bir casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımdan koruma paketidir. En iyi sonuçlar için yazılımın eğitimli bir profesyonel eşliğinde kullanılması önerilir.

Combofix Kullanımı

Programı başlatıp çalıştırdığınızda, enfeksiyonları otomatik olarak algılar ve kaldırır. Reklam yazılımlarını, casus yazılımları, truva atlarını, rootkit’leri, solucanları ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla ilgili enfeksiyonları tespit eder. Araç hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde otomatik olarak çalışabilir.

Not: sUBs (bir güvenlik uzmanı) tarafından geliştirilmiş yasal, geleneksel bir kötü amaçlı yazılımdan koruma programıdır. Bu yazılımı saygın ve güvenli bir yerden indirdiğinizden emin olun. Bazı kullanıcılar programı virüslü bir sürümü dağıtan veya satmaya çalışan web sitelerinden indirdi.

Ticari Marka Not 1: Microsoft®, Windows 10 ® ve diğer ürün adları, Microsoft Corporation’ın Amerika Birleşik Devletleri ve / veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Combofix win10 indir

Combofix indir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap