1. Anasayfa
  2. Antivirüs

ComboFix Windows 10 için Ücretsiz İndirme [64 bit / 32 bit]

ComboFix Windows 10 için Ücretsiz İndirme [64 bit / 32 bit]

ComboFix, Microsoft® Windows® için en iyi ücretsiz kötü amaçlı yazılımdan koruma araçlarından biridir. Windows 10’da virüsleri kaldırmak için ComboFix’i kullanmak isteyen birçok kullanıcı var.

ComboFix, bilinen virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırmak için kullanılan bir kötü amaçlı yazılımdan koruma ve virüsten koruma programıdır.

Program, bilgisayarınızı virüslere karşı tarar ve otomatik olarak kaldırır. Bu kılavuzda, Windows 10 sisteminizdeki virüsleri kaldırmak için ComboFix’i kullanacağız.

Combofix Nedir?

Combofix, uzmanlara casus yazılımlardan ağır şekilde etkilenen makineleri temizlemek için güçlü bir silah sağlamak için sUB ekibi tarafından oluşturuldu. daha ayrıntılı bir açıklama ve indirme bağlantısı aşağıda listelenmiştir.

Combofix, ileri düzey ve orta düzey bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış güçlü bir casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımdan koruma paketidir. En iyi sonuçlar için yazılımın eğitimli bir profesyonel eşliğinde kullanılması önerilir.

Combofix Kullanımı

Programı başlatıp çalıştırdığınızda, enfeksiyonları otomatik olarak algılar ve kaldırır. Reklam yazılımlarını, casus yazılımları, truva atlarını, rootkit’leri, solucanları ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla ilgili enfeksiyonları tespit eder. Araç hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde otomatik olarak çalışabilir.

Not: sUBs (bir güvenlik uzmanı) tarafından geliştirilmiş yasal, geleneksel bir kötü amaçlı yazılımdan koruma programıdır. Bu yazılımı saygın ve güvenli bir yerden indirdiğinizden emin olun. Bazı kullanıcılar programı virüslü bir sürümü dağıtan veya satmaya çalışan web sitelerinden indirdi.

Ticari Marka Not 1: Microsoft®, Windows 10 ® ve diğer ürün adları, Microsoft Corporation’ın Amerika Birleşik Devletleri ve / veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Combofix indir

Sistem gereksinimlerine göre ComboFix, Windows 10 veya Windows 11, Windows 8.1 ve Windows 2000’de desteklenmemektedir, ancak gelecekte en son işletim sistemiyle uyumlu olabilir. ComboFix’i şu anda yalnızca aşağıdaki Windows işletim sistemi sürümlerinde çalıştırabilirsiniz:

ComboFix 19.11.4.1 indir

Bu işletim sistemi desteklenmiyor! Combofix yalnızca şunlarda çalışır adlı bir pencere ekranınıza gelecek;

  • Windows XP (yalnızca 32 bit)
  • Windows Vista (32-bit/64-bit)
  • Windows 7 (32 bit/64 bit)
  • Windows 8 (32 bit/64 bit)

Bu işletim sistemi desteklenmiyor! Combofix yalnızca şunlarda çalışır

Combofix indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir