1. Ana Sayfa
  2. Android

Car Parking Multiplayer v4.8.8.3 Mod APK indir

Car Parking Multiplayer v4.8.8.3 Mod APK indir
0

Car Parking Multiplayer Mod APK En son sürüm Android için ücretsiz indirin ve son araba simülasyon oyunu ile otopark becerilerinizi test edin! En iyisi olmaya hazır mısınız?

Car Parking Multiplayer Mod APK Bilgileri

Uygulama İsmi Car Parking Multiplayer
İle uyumlu Android 5.0+
Son sürüm 4.8.8.3
Google Play Bağlantısı com.olzhas.carparking.multyplayer
Fiyat Bedava
Boyut 25.86 MB
Mod Her şeyin kilidi açıldı, Sınırsız para
Kategori Simülasyon

Car Parking Multiplayer Mod APK – Sınırsız Para

Car Parking Multiplayer oynamak istiyor, ancak tüm arabaları denemek için uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Ücretsiz araba satın al, reklamsız modunu şimdi indirin ve oyunun tadını çıkarın!

Car Parking Multiplayer 4.8.8.3 Mod APK

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para (Harcandıkça artar)
  • Reklamsız
  • Tüm Kilitler Açık

Car Parking Multiplayer Mod APK indir (463 MB)

Simülasyon oyunları son on yıldan beri var. Ancak, son zamanlarda bazı popüler mobil oyunlar sayesinde popüler hale geldiler. Bu oyunlardan biri de Car Parking Multiplayer APK. Bu oyun öncelikle park etme becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin veren bir araba park simülasyon oyunudur.

Bununla birlikte, oyunun sunabileceği çok şey var. Yalnızca Google Play Store’daki 10 milyondan fazla indirme ile, bu oyunun insanların kalplerine nasıl hükmettiğini görmek çok açık.

Dışarıda binlerce araba mobil oyunu var, ancak hepsi Car Parking Multiplayer ile aynı ilgiyi görmüyor. Sadece popülerliğinden dolayı değil, bu oyunun gerçekten sunabileceği harika bir şey var. Grand Theft Auto serisi gibi oyunları seviyorsanız ancak sadece arabalarla oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

GTA oyunları gibi, oyun da 3D çok oyunculu bir dünyada geçiyor. Grafikler birinci sınıftır ve her ayrıntı çıplak gözle görülebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla araba türü var, ancak bunlar bildiğiniz markalı araçlardan değil. Durum bu olmasına rağmen, tasarımları bazı birinci sınıf arabalara çok benziyor, bu yüzden bu bir sorun olmamalı.

Her araba farklı olduğu için, onları kontrol etmeye ve mükemmel bir şekilde park etmeye alışmanız gerekecek. Park etme yönüne gelince, oyun, oyunculara görsel ipuçlarıyla ne yapacakları konusunda rehberlik etme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Sadece arabanızı mükemmel bir şekilde kontrol etmeniz ve park etmeniz gerekiyor.

Bunun yanı sıra, oyun aynı zamanda farklı oyuncularla yarışmanıza da izin veriyor. Park modunda olduğu gibi dikkatli olmanız gerekmediğini bilerek çılgınca koşabilirsiniz. Genel olarak oyun, yeni başlayanlar olsalar bile oyuncular için çok fazla eğlence sunuyor. Bu oyunun oyunculara çok keyif veren başka özellikleri de var. Daha fazlasını öğrenmek için etrafta dolaşın.

Car Parking Multiplayer Özellikleri

Simülasyon oyunları, oyunculara ellerinden geldiğince gerçeği en iyi şekilde ulaştırma amacına sahiptir. Bu nedenle, genellikle tek bir tema etrafında döner ve onu mümkün olan en iyi oyun haline getirir. Car Parking Multiplayer söz konusu olduğunda, bu oyun hayal kırıklığına uğratmaz! İşte özellikler:

3D Açık Dünya – GTA oyunları gibi, Car Parking Multiplayer, dünyayı sınırsızca tamamen keşfetmenize olanak tanır. Bu, yürüyebileceğiniz, dolaşabileceğiniz ve şehri keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bir şehirde bulacağınız her şeyi burada bulabilirsiniz: benzin istasyonları, araç kiralama hizmetleri, binalar, parklar ve daha fazlası!

Çok oyunculu – Bu oyunun bu kadar başarılı olmasının ana nedenlerinden biri, çok oyunculu oyunlara izin vermesidir. Bu, gerçek zamanlı olarak başkalarına karşı rekabet edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, bir anlaşmaya varılırsa diğer oyuncularla araba takas edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, gerçek bir çok oyunculu oyun gibi – sesli sohbet özelliği var! Onları arkadaş listenize de ekleyebilirsiniz, böylece hiç durmadan oynayabilirsiniz. Harika haber şu ki, her seferinde bu oyunu oynayan binlerce oyuncu var, bu yüzden tanışacak ve oynayacak insan kalmayacak!

Yarış – Bu oyun çok fazla araba içerdiğinden, bir yarış özelliği eklememek israf olur, değil mi? Geliştiriciler de böyle olsa da, eklenen bir yarış özelliği var. Park etme modundan sıkıldıysanız, becerilerinizi ve şansınızı bu oyunda dünyanın her yerindeki diğer binlerce oyuncuya karşı test etmeye çalışın! 3B açık dünya ve etrafınızı saran destansı sahneler sayesinde çılgınca koşun ve kalbinizin içeriğiyle yarışın.

Park Modu – Tabii ki oyunun ana yönü Park Modu. Bu modda, arabayı sürmeye başlıyorsunuz ve ardından park etmeniz gerekiyor. Ancak park etmek, gerçek hayattaki kadar kolay değil. Yavaş ama emin adımlarla park etmeniz ve park ederken mesafenizi ve hızınızı hesaplamanız gerekir. Bu oyunda, fethedilmesi gereken 82 gerçek park yeri ve sürüş mücadelesi var. Bunlarla başa çıkmak size kalmış ve ödülleriniz arabanızı park etme şeklinize bağlı olacaktır.

Sonsuz özelleştirme – Car Parking Multiplayer’da, sürüşünüzü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Süspansiyonu, tekerlek açılarını ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz! Ayrıca motor, turbo, egzoz ve dişli kutusu değişimi gibi motor ayarlamaları da yapabilirsiniz. Ardından, arabanızı daha da çekici kılacak vinil ekleme, boya değiştirme ve araba gövde parçaları gibi aksesuarlar da ekleyebilirsiniz.

Çok çeşitli arabalar – Bu oyunda, toplayabileceğiniz çeşitli arabalar da var – kesin olmak gerekirse 70 artı. Hepsi gerçek iç mekanlara ve farklı boyut ve şekillere sahiptir. Bu, göz önünde bulundurmanız gereken park ve yarış açısından bir zorluk olacaktır. Bununla birlikte, her gün farklı arabalarla dolaşmanın da eğlenceli olduğu anlamına gelir.

Car Parking Multiplayer İçin İpuçları

Car Parking Multiplayer ilk başta eğlenceli ve kolay olabilir, ancak ilerledikçe zorlaştığını fark edeceksiniz. Bu nedenle, birçok oyuncu bu oyunu hızla terk ediyor. Bunun ışığında, işte size yardımcı olacak bazı ipuçları:

Yavaş ama emin adımlarla – Bu oyunda aşırı hızlı olmanıza gerek yok. İlk başta en önemli olan, talimatları takip etme ve kesin olma yeteneğinizdir. Bu, yavaş gidebileceğiniz ve oradan alabileceğiniz anlamına gelir. Vaktiniz hesaba katılsa bile park ederken acele etmenize gerek yok. İlerledikçe, her şeyi öğreneceksiniz ve arabanızı farklı açılarda ve yerlerde park ederken hızınız kesinlikle artacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap