İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Bullet Echo APK 3.10.0 indir

Bullet Echo APK 3.10.0 indir
0

Bullet Echo Apk, Google Play Store’da 100 binden fazla indirmeye sahip bir aksiyon nişancı oyunudur. Bu nişancı oyunu, bugün gördüğünüz diğer oyunlarla aynı değil. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin!

Bullet Echo APK 3.10.0 Bilgileri

Uygulama İsmi Bullet Echo
İşletim Sistemi Android 6.0+
Son sürüm 3.10.0
Google Play Bağlantısı com.zeptolab.bulletecho.google
Fiyat Bedava
Boyut 138.62 Mb
Kategori Aksiyon

Bullet Echo nedir?

Oradaki tüm aksiyon atış oyunlarını bildiğinizi düşündüğünüzde, Bullet Echo size yanılıyor! Bu nişancı oyununun Google Play Store’da bu yazı itibariyle 100 binden fazla indirilmesi var. Kaçırmak istemeyeceğiniz başarılı ve popüler bir atış oyunu yapan her unsura sahiptir.

Bullet Echo’da, her biri kendi yeteneklerine sahip düzinelerce benzersiz kahraman arasından bir kahraman seçebilirsiniz. Bu benzersiz çok oyunculu atış oyununda, arkadaşlarınızla dünyanın her yerinde çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Bu, eğlenmenin sınırsız yolu olduğu için onu heyecan verici bir oyun haline getirir. Bu oyunda av tüfeği, makineli tüfek, tabanca ve SMG gibi kullanabileceğiniz tonlarca silah da bulunuyor.

Grafik açısından oyun, 3D animasyonu sayesinde diğerlerinden sıyrılıyor. Bu oyunu oynamaktan alacağınız mermiler, aksiyon ve katıksız zevk buna değer!

Bullet Echo’nun Özellikleri

Bullet Echo bir atış oyunu olabilir ama tipik bir oyun değil. Atış oyunları hakkında bildiğiniz her şeye meydan okur, ancak bir kişilik tadı ekler. İşte özellikleri:

Çok oyunculu – Günümüzde neredeyse tüm oyunlar çok oyunculu. Neden? Çünkü insanlar mümkün olduğunca aileleri ve arkadaşları ile oynamayı severler. Bullet Echo, takım oyunu için tasarlandı ve istediğin kişiyle oynamana izin veriyor! Müttefikleriniz dünyanın neresinde olursa olsun, sizinle oynayabilir ve bu atış oyununda birbirlerine bağlanabilirler.

Oyun modları – Bullet Echo, ihtiyaçlarınıza uygun farklı oyun modları sunar. Bu oyunda takım vs takım, solo ve Battle Royale modlarında oynayabilirsiniz. Battle Royal, bugünlerde trend gibi görünüyor, bu yüzden Bullet Echo’ya doğru yol alması şaşırtıcı değil. Bu modda, bir haritada bir takım kalana kadar yarışacak 5 küçük takım var. Bu, yalnızca en iyinin başarmayı umabileceği zorlu bir görevdir. Onlardan biri misin?

Grafikler – Daha önce de belirtildiği gibi, Bullet Echo, 3D animasyona sahiptir, ancak görünüm, normal önden ziyade üsttedir. Bu, çoğu oyuncu için benzersiz kılar ve bazı bilinmeyen zorluklar ortaya çıkarır. Bu tür bir oyunda hayatta kalabilir misin?

Kontroller – Günümüz atış oyunlarının çoğuna kıyasla oldukça kolaydır. Bullet Echo’da, silahınız bir düşman gördüğü anda otomatik olarak ateş edecektir. Karakterinizi sadece soldaki sanal pedi kullanarak hareket ettirmeniz gerekiyor. Ardından yeniden doldurma ve ilk yardım gibi diğer düğmeler sağ taraftadır.

Bullet Echo APK İndir

Bullet Echo 3.10.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

bullet-echo-3.10.0.apk ( 138.62 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap