İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Brawlhalla APK 5.07 indir

Brawlhalla APK 5.07 indir
0

Android için Brawlhalla APK Son Sürüm ücretsiz indirin. Herkesin bahsettiği popüler 2D arena savaşçısına katılın.

Brawlhalla APK 5.07 Bilgileri

Uygulama İsmi Brawlhalla
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 5.07
Google Play Bağlantısı air.com.ubisoft.brawl.halla.platform.fighting.action.pvp
Fiyat Bedava
Boyut 86.03 Mb
Kategori Aksiyon

“Brawlhalla, moxie ile müthiş eğlenceli bir platform kavgası …” – Kotaku “O kadar akıcı çevrimiçi ki, neredeyse kanepede rakibinizin yanında oturuyormuşsunuz gibi” – PlayStation Lifestyle

Daha fazlasını söylememize gerek var mı? Android için Brawlhalla mobil indirmesini edinin ve mobil cihazdaki en iyi dövüşçülerden birini deneyimleyin.

Brawlhalla Nasıl Oynanır

Hiç popüler Nintendo serisi Super Smash Bros’u oynadınız mı? Öyleyse, Brawlhalla oyununun nasıl işlediğini anlamalısınız.

Oyunu açtığınızda temel bilgilerle başlayacaksınız. Amacınız, rakibinizi etkili bir şekilde devirirken platformda kalmaktır.

Her karakterin bunu gerçekleştirmek için kendi yetenekleri ve benzersiz dövüş stilleri olacak.

Brawlhalla Özellikleri

Herhangi bir oyuncu için indirilmesi gereken oyunun birçok farklı özelliği vardır. Dünyanın en büyük dövüş oyunlarından birinin mobil karşılığı olmak zaten oynamak için yeterli bir sebep. Ancak, Brawlhalla’yı diğer dövüş oyunu rakiplerinden ayıran hala birçok yön var.

Bununla birlikte, deneyimi sizin için yaratabilecek veya bozabilecek şu farklı özelliklere göz atın:

Çevrimiçi Dereceli Çok Oyunculu Modu inceleyin – 1v1 veya 2v2 aksiyon dolu savaşlarda rekabet edebilirsiniz. Burada, becerilerinizi gerçekten göstermeniz gerekecek, liderlik tablolarındaki sıralamanız buna bağlı. En düşük seviye olan Kalay’dan, Elmas gibi nadir cevherlere kadar yükselin.

Dünyanın her yerinden oyuncularla Basit Eğlence Maçları oynayın – Bu odalar 4’e 4’tür, herkes kendi başına savaşır. Dört savaşçı ringe atlar; masalı anlatmak için sadece bir kişi çıkacak.

Arkadaşlarınızla Özel Odalar oluşturun – Arkadaşlarınızı kendi dövüşlerinizden bazılarına davet edin. Kurallara karar verdiğiniz bu eğlenceli ve dostane dövüşlerde toplamda sekiz kişiye kadar savaşabilirsiniz.

Eğitim Moduna basarak becerileriniz üzerinde çalışın – Tek başınıza gitmek ve kombinasyonlarınız üzerinde çalışmak için biraz zaman ayırın. Bu oyunda en iyisi olmak çok çaba gerektiriyor. Bu nedenle, herhangi bir rekabetçi oyuncu, bazı kötü kombolar ve stratejiler oluşturmak için antrenman yapmalıdır.

Çapraz Uyumluluk – Brawlhalla mobil oyunu, başka herhangi bir platformla da çapraz oynayabilir! Hiç kimse tek tip cihaz kullanmakla sınırlı değildir. PC arkadaşlarınızla istediğiniz zaman oynayın!

Grafikler ve Animasyonlar

Grafikler hakkında bir şey söylememiz gerekiyor mu? Brawlhalla, bir mobil oyunda bulunan en iyi 2D grafiklerden bazılarına sahiptir. Karakter tasarımları mükemmel ve birbirinden eşsizdir.

Her şey HD kalitesinde ve güzel görünüyor. Aşamalar, oyunun en önemli noktaları olmadığı için oldukça ortalamadır. Oyun başlangıçta içinde olacağınız şeydir, ancak daha fazlası için geri gelmenizi sağlayan karakter tenezzüllerdir.

Ek olarak, animasyonlar süper akıcı ve doğaldır. Oyun şaşırtıcı bir 60 fps’de çalışıyor. Yani, her şey harika görünüyor ve harika! Her karakter tarafından gerçekleştirilen her eylem, bir hareketten diğerine mükemmel bir şekilde geçer. Animasyonların ne kadar iyi olduğuna bakarak bir çizgi film veya anime izliyormuş gibi hissedeceksiniz.

Brawlhalla En Son Sürüm Ücretsiz APK İndir

Brawlhalla 5.07 APK Orijinal

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap